reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

NO TO MNIE USPOKOIŁAŚ TROSZKĘ JUMABE DOBRZE ZE WSZYSTKO OK:)LEPIEJ CHUCHAĆ JAK CZEGOŚ ZANIEDBAĆ ,A TAK TO WIESZ ZE JEST OK.
RIBI-MYŚLĘ ZE POMYSŁ JAK NAJBARDZIEJ.......OK:) Z NOWYM WĄTKIEM.MI SIĘ TEŻ STRASZNIE SPODOBAŁO:)MOJA SZWAGIERKA DOSTALA TAKIE DWA SŁOIKI NA KAWĘ I HERBATĘ RĘCZNIE ROBIONE-POSTARZANE,NO BOMBA-ZWYKŁE SŁOIKI Z IKEA Z POKRYWKĄ DO TEGO SERWETKĄ OBLEPIONE Z COFFE I TEA I MOTYWAMI,JESZCZE TAK FAJNIE POPRZEDZIERANE I ZABEZPIECZONE LAKIEREM BEZB.no SUPER.....MALO KASY,TROCHĘ POMYSŁU I NIE KAŻDY TAKIE MA ,A PRZY TYM WYYGLĄDAJĄ BARDZO DEKORACYJNIE.DOSTALI JE NA NOWE MIESZKANKO.
JA COŚ TAM KIEDYŚ RYSOWAŁAM,ROBIŁAM SOBIE SAMA KOLCZYKI,NAWET MI MĄŻ ZROBIŁ NASZYJNIK DO KOLCZYKÓW,JAK TAK SIĘ NAPATRZYŁ JAK JA ROBIĘ...I DUMNY BYL ZE HO HO.
MOŻE BY MI PODESZŁO JAKIŚ TAKI ALBUMIK WLAŚNIE ZROBIĆ.
JEST DUZO KSIĄZEK STRON W NECIE O KTÓRYCH NIE MIAŁAM BLADEGO POJĘCIA,A NAWET ZIELONEGO...ZE COŚ TAKIEGO JEST-SUPER BY BYŁO ABY TO WSZYSTKO BYŁO W JEDNYM MIEJSCU...BO PÓŹNIEJ SZUKAĆ....:)SAME WIECIE DUŻO DZIENNIE PRODUKUJEMY:)

KLAUDOOS-JA TEŻ SIĘ MARTWIĘ CO TAM Z TOBĄ???
BLONDI-MAM PYTANKO JAKIM KOLORKIEM I JAKIEJ FIRMY MALOWAŁAŚ SYPIALNIĘ??BO BARDZO MI SIĘ PODOBA I WIDZIAŁABYM TAKI W SWOJEJ PRZYSZŁEJ KUCHNI??
 
reklama
to bylo kilka lat temu, o dziwo szefowej znajomej podobnie powiedzieli, tylko że musi zmienic auto na combii. u nas jeszcze dodatkowo byl za krótki staz malzenski- bo ponad rok, a bylismy ze soba ponad 6. wlasnie troszke nas to wkurzylo, ze patzra na grubosc portfela a nie na uczucia, checi, charakter.. no coz, moze jeszcze wrocimy z mezem do tematu, w kazdym bądz razie wtedy poczulismy sie gorsi..!

troche lepiej sie juz czuje, to "cos" przeszlo, za godzinke lub 2 wyjde z psiurą!
wczoraj mialam fazę porządkową- uwielbiam miec w domu kartony ozdobne- takie z ikei i w nich mam wszsytko, wczoraj polowe rzeczy wzielam out, mąż wrocil predzej z pracy wiec byl w lekkim szoku ze tyle niepotrzebnych pierdół mamy;) chcialabym zrobic jeszcze porzadek z ksiazkami- zawodowymi- ale jakis sentyment mam do nich, ze jeszcze sie przydadza;)

w niedziele robie urodzinki, robie 3 ciasta pyszne- tak mi sie ich chce ze szok, pozniej wrzuce przepisy, bo sa naprawde pyszne! jedno z ciastami mozemy smialo jesc podczas karmienia piersią- moja kumpela sie nim zajada(przepis od niej), chyba sie przespie chwilke..

jesli chodzi o kopniaki- juz mnie synus tak nie atakuje- codziennie go czuje i sa silne te ruche ale juz nie w pecherz no i w tą (no tak pochwalilam go za wczasu a wieczorem bedzie dawal ;) )
 
tak to jest,dla urzędnika nie jest ważne dobro dziecka,to ze będzie miało kochającą rodzinę-tylko kasa,kasa i kasa.Paranoja
Nie zastanawiają się jak rozwiązać problem,tylko komplikują.Może niedługo wpadnie ktoś na pomysł ze jak małżeństwo ma 2 pokoje np.na kredyt to kobieta może urodzić tylko jedno dziecko.a więcej to już nie.:baffled:Wkurza mnie takie coś jak napisalaś klaudoos,i jeszcze długości zwiazku małżeńskiego się czepiają.
 
Helołłłłłł
dopiero wstałam. :sorry2::sorry2: Już dawno nie leżałam/spałam tyle w dzień. :szok::szok: Właśnie dojadam drugie śniadanie (banan) i lecę ogarnąć mieszkanie, podszykować jakiś obiad, zrobić zakupy i po młodego do przedszkola.

Mój m. dziś wyjeżdża z tej nieszczęsnej Hiszpanii, we wtorek będzie w domu. :-D

Fogia - to my naprawdę jesteśmy bratnie dusze ;) Ja się pare lat temu zajmowałam ikonistyką. Tylko taką malowaną na desce. dzisiaj w kuchni zostały tylko 4 moje "dzieła" i jakoś tak wszystkie przedstawiają Matkę Boską Hodegetrię, czyli z dzieciątkiem na ręku ( jakieś mam zboczenie na te matki z dzieciątkiem) i ciągle mam w planie do tego wrócić, tylko że ja chciałabym robić wszystko i to na raz - a tak się nie da. W każdym bądź razie zachłannie patrzę na starą deskę do krojenia :)
A jak się robi ikony metodą decoupage ładnie jest opisane w książce "Decoupage. Wszystkie techniki" - Marisa Lupato - Sklep internetowy KDC.pl - Aktualna cena: 24.90 zł (cena rynkowa: 39.90 zł). Tania i szybka wysyłka: Warszawa, Opole, Poznań, Lublin... którą bardzo polecam - są tam rózne techniki i świetne zdjęcia
:-D:-D:-D:-D mam tą książkę
ależ ja też uwielbiam te "deskowe". W tamtym roku :-) w Lidlu sprzedawali komplety desek, no i nie mogłam się powstrzymać, kupiłam z nadzieją, że się przydadzą. Tylko ja cały czas uważam, że jednak brak mi talentu, ale ja tak lubię taką "dłubaninę", że zrezygnować z niej nie potrafię. :sorry2:

Co do trudnych rozmów z dziećmi, to uważam że są niezbędne. Na pedofilię to i ja staram się uczulić Filipka w jak najbardziej delikatny sposób, oczywiście na zasadzie ostrzeżenia i takiego tłumaczenia aby trzylatek zrozumiał, bez "dorosłych" szczegółów.

A co do adopcji, to jak już urodzę swojego bejbika i troszkę podchowam swoich chłopaków to zgłoszę się do Ciebie po kilka rad w tym temacie. Bardzo prawdopodobne, że nasze trzecie dziecię będzie właśnie przysposobione.

fogia nie mamy alergii i po pierwszej nocy moge powiedziec ze jednak fajnie sie spi jak na puchu:D naprawdę super jednak nie załuje. A co do rozterek dotyczacych porodu moge sobie wyobrazic Twoje rozterki. Tutaj jednak chyba trzeba zostawic sparwe "naturze" i zobaczyc co ginek powie zeby dla twojego zdrowia było przede wszytskim jak najlepeij. jak zaleci cc to chyba trzeba bedzie go posłuchac bo w końcu zna sie na tym...a dzidzie bedziesz widziec przez całe swoje zycie a wieź miedzy wami juz jest wytworzona wiec na pewno nie zaniknie.

Ribi z decupe to zostały mi w domu tylko 2 pudełka, pierwsze które robiłam (marnej jakości:-(). Ale myślę, że na dniach się znowu czepię tej roboty bo już mnie strasznie ciągnie,a wtedy to nie omieszkam się pochwalić. W tej chwili kończę wyszywać aniołka dla małego Franka, który urodził się w piątek, to też strzelę fotę.

Witam!!
Wczoraj wieczorkiem wróciliśmy z wycieczki, polecam wszystkim Termy w Bukowinie Tatrzańskiej - super relaks:-)
właśnie mi uświadomiłaś, że strasznie mi się chce gdzieś pojechać. Ze mnie to jest taki trochę włóczykij, a w tym roku zdecydowanie miałam za mało wyjazdów. :dry:
 
Więc tak oto stronka którą podałam wcześniej odnośnie szkoły rodzenia on-line
Ciąża i poród - zapytajpolozna.pl

Ok jeżeli nie zapomnę to zapytam o to badanie.
raczej i tak sama będę pytać o glukozę bo powinien mi ją teraz zlecić ;-)

W poniedziałek zobaczymy co mi powie.


Co do albumów i tej sztuki, to się wkręciłam i w poniedziałek lub wtorek pójdę na miasto , pokupuję rzeczy i się zabieram za robienie albumiku dla dzidzi:-D
 
a ja namówię mamę aby mi kupiła tą ksiązkę:) bo namiętnie kupuje z kdc i śk...czasem dzwoni do mnie i się pyta czy czegoś nie chcę, bo ona akurat pomysłu nie ma, a coś musi kupić....ot tak sobie,taki bzik książkowy:) regały i półki uginają się od ksiazek normalnie:)
 
Ostatnia edycja:
oj dziewuszki jak mi sie nic nie chce.. moja kolezanka z pracy jest artystyczna dusza prawie jak damqelle (tylko ona nie lubi malowac obrazów;) )i tez mi duzo rzeczy robila na prezenty, ja niestety nie mam do tego cierpliwosci i uwazam ze mam za grube paluchy..
 
Mi się znowu ręce trzęsą strasznie jak mam coś zrobić, ale czasem mam sporo pomysłów :-D

Bardziej umiałam pisać i to robię
 
reklama
a ja namówię mamę aby mi kupiła tą ksiązkę:) bo namiętnie kupuje z kdc i śk...czasem dzwoni do mnie i się pyta czy czegoś nie chcę, bo ona akurat pomysłu nie ma, a coś musi kupić....ot tak sobie,taki bzik książkowy:) regały i półki uginają się od ksiazek normalnie:)
skąd ja to znam. Ileż to ja się zawsze nasłucham od męża za te książki. Szczególnie przy przeprowadzkach.... a że mieszkamy na stancji to przemieszczamy się co kilka lat i on biedny musi to wszystko dźwigać. No ale nic nie poradzę. :sorry2:

Zobaczcie jaki filmik przysłał mi brat :szok::
YouTube - Baby Waka Waka.flv
 
Do góry