reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej dziewczyny.
myslalam, ze was wczoraj nadrobie no ale nie dalo sie. dzis tez marne szanse bo przyjezdzaja moi rodzice mamuska bedzie mi golabki robic. a jutro na salwatpr jedziemy bo rozpoczyna sie sezon hokeja HURRRRRRRRRRRRA.
tak wiec kochane milego weekendu i ostroznie z postami bo az ise boje co zobacze w poniedzialek.

gratuluje synka fogia :*
 
reklama
Cześć Dziewczyny ja dziś długo nie pospałam.

Karlita co za torbiel? Z czego się wzięła? Jak jest duża? Co oprócz leżenia chce zrobić lekarz żeby ona znikla? No takie cholerstwo....jeszcze problemów Ci mało....
 
Cześć Kobietki:-)
Ale u nas słonecznie. Już przygotowałam sobie obiadek- zapiekankę makaronową- i chyba przejedziemy się do lasu. Może jakieś kanie będą, na kolację byłoby:-)

Miłego dnia:-)
 
Hej dziewuszki, nie zdążę nadrobić Waszych postów, bo o 11 mamy autobus
Jedziemy do teściowej, a ja dopiero wstałam i się nie wyrobię.

Będę dopiero jutro wieczorkiem , więc życzę wszystkim miłego dzionka.
Ja dam radę to wejdę w między czasie u kumpeli i napiszę. Na razie....
 
Dzień dobry wszystkim:-)
ja dzis od rana na nogach, zakupki zrobione i niedlugo biore sie za obiad:-) Narazie oglądam dzień dobry tvn:-D

Napiszcie mi proszę do kogo mam napisać, że u nas też będzie synuś?bo juz się pogubiłam to robia liste:-)

A właśnie jak wy przeliczacie tygodnie ciąży na miesiące?bo ja juz sie pogubiłam...znalazłam kilka źródeł i w każdym inaczej...
 
Witam. Ja już po egzaminie poprawkowym - wieczorem mają być wyniki ;/ Nastawiam się na warunek ;/
Niedługo biorę się za szykowanie bo mam wesele więc pewnie odwiedzę Was jutro.
Miłego dnia życzę i gratuluję osobą które poznały płeć swojej dzidzi =]
Karlita mam nadzieję że wszystko będzie dobrze - dbaj o siebie i o dzidzię - pamiętaj że nawet jak będziesz miała dosyć leniuchowania to że robisz to dla swojego maleństwa =]
 
Oto ranking córcie vs synusie:

16:22 dla synusiów :-)

Mamy, które noszą pod sercem Córcie:
Batonik
Damqelle
Eevciaa
Gosiula85
Joasienka1
Key
Madlen80
Marta70
MartaPe
Mona29
Moniaivoy
Soojka
Zielona2909

Raczej córcie:
Anus*
Catelin
Molago

Mamy, które noszą pod sercem synów:
Aniwar
Anrysa
Aurii
Bedismal
B_iała
Blondi84
_Domi_
Dominika81
Farbka
Fogia
Gdynianka1
Giovannessa
Joasiab
Julka05091985
Klaudoos
Malta
Martka85
Martuś88
Przyszlirodzice
Ribi
Sylvi81
87żabka

Mamy, które noszą pod sercem niespodzianki:
Ariska
Claudia4you (do 15/09)
Ewcia_822 (do 20/09)
Jumabe
Malutk_a (do 21/09)
Marisax
Martusia29
Modlicha83
Monika77
Szczebiotka (do 14/09)
Weronika87


Ps. :-) Narazie wygrywają chłopcy, ale dziewczynki nadganiają :-) Jest alfabetycznie będzie łatwiej się odnaleźć :-)Zaraz napisze na PW do MolaGo :-) o zgodę na podpięcie się pod liste mam :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Dawno nie pisałam.
Trochę się działo, byłam na urlopie, trochę pracy i tak leci.
CHcę sie pochwalić że i ja będę mieć synka :) to juz drugi, myślałam że może dziewczynka, ale najważniejsze że zdrowy drugi łobuziak :)
Miałam trochę komlikacji bo się okazało że mam pękniętą szyjkę macicy :(
Muszę uważać strasznie.
Buziaki i będę sie odzywać :)
 
ojejku jak my sie rozpisujemy :) _Domi_ :*:* bedzie dobrze...
co do bolących nóg to ja uzywam Żel odświeżająco - kojący do nóg | Dla przyszłej mamy | Pielęgnacja po porodzie | BabyClub -Avent | Laktator | Artykuły dla niemowląt | sklep dla dzieci | Monitor oddechu | Medela a na rozstepy Krem przeciw rozstępom | Dla przyszłej mamy | Pielęgnacja po porodzie | BabyClub -Avent | Laktator | Artykuły dla niemowląt | sklep dla dzieci | Monitor oddechu | Medela i jeszcze takiego od erisowej na zmiane .. na brzuchu roztepów brak niesty na piersiach zapózno zaczełam stosowac przy pierwszej ciazy to mam troche ale nie sa strasznie widoczne :)

Przy pierwszym porodzie miałam cesarke bo po 4 godzinach naturalnego przy rozwarciu 4cm maluszek główke zle odchylił i sie zablokował .... ale byłam poinformowana o mozliwosci takiej sytuacji przez gin bo mój którys tam wymiar jak sie mierzy biodra miał 18,3cm naciągane wiec troche zamały... ale lekarz niechciał odrazu robic cesarki powiedział ze jak pierwsze dziecko urodzi sie naturalnie to napewno przy kolejnych ciazach dzidziusie sie przecisą.( nieudało sie) .. teraz jak rozmawiałam z gin to powiedziała ze to mój wybór czY chce sn próbowac czy odrazu cesarką... jeszcze w sumie niewiem cesarke zniosłam bardzo dobrze i juz po kilku dniach zaczełam sprztaac( miałam manie kurzu hehe podłogi sie az swieciły ) naturalnego porodu tak naprawde nieznam bo nieczułam wogole skurczy które miałam , teraz moge czuc,, ból mnie przeraza narazie jakos zakaczenie ciazy odsuwam jak najdalej od siebie...
co do ubranek to my kupilismy nieduzo przy juniorku sporo dostalam od szwagierki które ruszyły pozniej dalej .. ale i kupywałam na allegro takie " paczki dla maluszka ubranka w rozmiarze 56-68 wygladały jak nówki a niektóre były nowe bo nawet z metkami
 
reklama
Witaj _Domi_ cieszymy się, że więcej będziesz pisać :-) zaraz zrobie edycje i dopisze Cię do listy mam z chłopcami w brzusiu :-)

Napisałam do Molago, czekam na odpowiedz i będziemy mieć liste w widocznym miejscu:)

Obiadek gotowy, zalewajka :-) mąż miał wczoraj smaka to mu zrobiłam :-) za kwadrans powinien byc z pracy to czekam :-)

A po obiadku pomalujemy tą ścianę co nam grzejnik zlikwidowali, bo mąż nałożył gips i czekalismy aż wyschnie:-) dziś suche więc wyczyści mąż i zamalujemy, ale będę miała sprzątania ten biały pyłek z czyszczenia gipsu włazi wszędzie :p

Pozdrawiam, udanej soboty Kochane :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry