reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

fogia gratuluje syna :-)

Ja dopiero do domu doszłam i mam trochę roboty, pozmywać muszę przede wszystkim zanim wróci mój.

Dostałam też kilka ciuszków , które trzeba poznaczyć nitka znowu :-)
 
reklama
A my juz po obiadku. Zrobiłam pierogi leniwe, ale troche przymało bo mężus się nie najadł. Cała kuchnia w mące heheheh. Teraz muszę ja ogarnąć.
Fogia gratuluje synka :)
 
hej dziewczynki
nie było mnie od wczoraj bo net mi wysiadł, dopiero dzisiaj naprawiali.

Jestem już po usg 4 D i wiem kto zamieszkał w moim brzuchu.

Mam ślicznego, zdrowego synka. :-D:-D:-D Tak jak czułam, nie bez powodu mnie odrzucało od różu. :-D:-D:-D
serdeczne Gratulacje Kochana:-):-)

tak jak obstawiałam;-):-p
 
Ribi a ja, jak już pisałam jakiś czas temu, smaruję żelem Hirudoid.
Możemy go używać- tak pisze na ulotce a i mój gin potwierdził. Jest dobry na żylaki i bolesne żyły, Ja smaruję pod kolanami bo mnie tam właśnie żyły bolą.
 
zielona -ale mi smaku pierogami narobilaś:) mniam,jutro może pojedziemy do mojej Mamci,to odpada i w nd też, ale w poniedziałek to zrobię:)takich ruskich:-):tak::tak: albo z jagodami,ale te kupne to nie bardzo mi smakują:) misiek będzie w przedszkolu,to będę mogła w spokoju mieć ubabrane ręce i bez obawy ze syn przyjdzie mi zaraz z pomocą:-)
Malta-Jak mi się te moje tubki pokończą ,to też wypróbuje ten co Ty masz:)a cenowo j ak??
 
malta czy po tym żelu czujesz uczucie chlodzenia? tak z ciekawości pytam:)

Tak, jest takie uczucie, ale on bardzo szybko się wchłania. Moment i go nie ma. Powiem szczerze że odkąd go używam- jakiś tydzień, to żyły nie bolą. Może to nie całkiem tylko zasługa tego żelu, bo staram się trzymać nogi wyżej i ogólnie oszczędzać się , ale zapewne ma jakiś wpływ:happy2:
 
reklama
Do góry