reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
joasienka gratulacje :)

a my cały dzień coś robiliśmy :) Kupiłam sobie buty, takie botki coby już zime w nich przechodzić :) teraz mąż usypia Wiki a ja oglądam tv :) Jutro jedziemy z Wiki do stadniny koni i już mała doczekać się nie może :)
 
Domi gratuluję synka

joasienka gratuluję córci


Już dużo z nas zna płeć maluszków, robi się corac ciekawiej :-)

Ja na chwilkę dorwałam neta, to wpadłam

Jestem strasznie najedzona i zastanawiam się czy po prostu nie wejść w drugą połowę ciąży ze zdrowym rozsądkiem i zdrowszym menu:baffled:

Biedna moja dzidzia takie dziadostwo nie raz dostaje odemnie ....

Odezwę się jutro dziewczynki ;-)
 
Joasienka1 - gratuluję córy, zaraz dopisze do listy :-)

Joasiab - stadnina koni:-) fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu, więc udanej jazdy konnej życzę:-) a Ty zamierzasz jeździć na koniu?

Przyjemnej nocy Wam życzę :-) znikam spać :-)
 
Witajcie Dziewczyny. Jestem tu nowa. To znaczy od jakiegoś czasu czytuję Wasze posty ale dopiero dziś postanowiłam się odezwać. Ja też odczekuję Maleństwa, które ma się pojawić na świecie w styczniu. Termin wg OM to 22.01. USG połówkowe już za nami ale pan doktor na moje pytanie o płeć stwierdził "niech sobie jeszcze urośnie" więc mogę się dopisać do listy w części "niespodzianki". To moja druga ciąża ale niestety pierwsza zakończyła się w okolicach 7 tygodnia poronieniem. Teraz też w I trymestrze dwa razy leżałam po tygodniu w szpitalu bo było zagrożenie poronieniem ale teraz jest wszystko dobrze i mam nadzieję, że tak będzie do szczęśliwego rozwiązania. Czego życzę i Wam wszystkim.
 
Joasienka[/B]gratulacje córuni :)
Jumabe witaj i gratuluje niespodzianki... również zycze szczesliwego rozwiazania :)
Tymczasem dobranoc wszystkim i miłej Niedzielki
 
dziękujemy za wszystkie gratulacje, miałam córeczkę dziś spokojną tak nas lekarka wymęczyła na usg.
a teraz się uaktywnia na wieczór :-)
dobrej nocki wszystkim
 
Oto ranking córcie vs synusie:

22:30 dla synusiów :-)

Mamy, które noszą pod sercem Córcie:
Batonik
Damqelle
Eevciaa
GosiaPO8
Gosiula85
Joasienka1
Jeżynka
Karolcia1125
Key
Madlen80
Marta70
MartaPe
Martka
MolaGo
Mona79
Moniaivoy
Ookatkaoo
Rusałka29
Soojka
Zielona2909
Raczej córcie:
Anus*
Catelin


Mamy, które noszą pod sercem synów:
Aniwar
Anrysa
Asienka0086
Aurii
Bedismall
B_iała
Blondi84
Caffem79
Carri
_Domi_
Dominika81
Farbka
Fogia
Gdynianka1
Giovannessa
Joasiab
Julka05091985
Karlita
Kashyaa
Klaudoos
Malta
Martka85
Martuś88
Modlicha83
Monciaa
Patrycja89
Przyszlirodzice
Ribi
Sylvi81
87żabka

Mamy, które noszą pod sercem niespodzianki:
Ariska
Claudia4you (do 15/09)
Ewcia_822 (do 20/09)
Jumabe
Malutk_a (do 21/09)
Marisax
Martusia29
Monika77
Szczebiotka (do 14/09)
Weronika87
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
ja już po weselichu. Nie byłam w stanie dłużej wysiedzieć więc jak tylko zebrało Filipka na spanie to zapakowałam go do samochodu i myknęłam do rodziców. W sumie impreza udana, młody zamęczał mnie co chwilę - "mamusiu zatańc ze mną" :sorry2:No i jak miałam odmówić syniowi? Tego efektem są nogi jak banie, które przestały się mieścić w buty o rozmiarze 41. :sorry2::sorry2:
Trochę rodzina mnie wnerwiła, a właściwie ich reakcja na informację, że będzie drugi synek i komentarze typu "no szkoda". :crazy::crazy: Powiedzcie mi skąd biorą się te opinie, że koniecznie trzeba mieć córeczki albo chociaż parkę. Kiedyś upierano się przy synach, teraz przy córkach, czy to nie wszystko jedno do cholery??? A jak ktoś ma 4 synów albo 4 córki to naprawdę trzeba go żałować????? Nie rozumiem ludzi.......
 
Do góry