reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam z samego rana mamusie. Jak tam kobietki. Ja mam od tygodnia wrażenie że wszystko mnie wkurza, praca, dom, mąż po prostu wszystko. Czuję się strasznie ociężała i leniwa. Masakra. Marudzę jak stara baba. Nic mi nie wychodzi, wszystko leci z rąk. Nie mogę kupić nic na siebie bo w sklepach porażka a co zamówię na allegro to porażka. Znikł cały mój optymizm. A najbardziej mnie dobijają pasy w spodniach ciążowych bo sięgają aż po piersi (które są ogromne) i przeszkadzają jak siedzę w pracy.
No widzicie nawet na forum marudzę. Masakra. Czy to przejdzie czy to tylko chwilowe załamanie. Jak u was z samopoczuciem. Pozdrawiam.
P.S. Moja maleńka nadal nie chce się ruszać i się martwię, chociaż lekarz mówi, że wszystko jest ok. Pozdrawiam.
kochana to hormony to napewno minie :-)
witam:) ja dostałam aż 3 rożki w tym jeden taki sztywniejszy ale też podejrzewam że przydadzą się tylko na pobyt w szpitalu i potem ewentualnie pierwsze dni, dlatego musze sie zaopatrzec w jakis fajny cieplejszy kocyk dla Antosia:) ehhh jak pomysle ile jeszcze trzeba dokupic to sie za głowe łapie hehe
ja sobie rozek bardzo chwale polecam szczegolnie mamusiom ktore beda mialy 1 dziecko ja mimo ze corcia byla spora to na poczatkubalam sie ja brac bez rozzka i dosc dlugo gouzywalam :-)
Co do porodu to ja miałam pierwszą cesarkę. Zaczęłam rodzić Wiki naturalnie i poród trwał 17 godzina i nie było postępu porodu, tzn. jak było rozwarcie to nie było skurczy a jak były skurcze to rozwarcie się cofało. Teraz jednak bardzo chciałabym rodzić sn. Cesarkę a raczej mój stan po niej wspominam bardzo źle. Chciałabym urodzić Tomcia naturalnie ale teraz ze mną to już nie tak łatwo, bo musi być spełnione wiele warunków. Lekarz powiedział mi, że na około 3 tyg przed terminem mi powie czy moge naturalnie spróbować.
ja tez mialam 1 cesarke ale wspominam ja dobrze wiec to zalezy d organizmu a teraz gin powiedzial ze moge rodzic naturalnie ale zobaczymy w styczniu jak to bedzie na nicsie nienastawiam
A Ja juz po wizycie w szpitalu tzn usg i nie ugiela sie kobitka co mi robila usg i nie powiedziala nam plci wiec potwierdzilo sie ze nie mowia.I Ja mam do Was dziewczyny pytanie bo w zwiazku z tym ze nie poznalismy dizisiaj plci chcemy sie na 16 wrzesnia zapisac prywatnie na usg ale co myslicie czy za 6 dni to nie za szybko kolejne usg czy moge spokojnie zrobic tak szybko?
nie ja robilam 8 dni po polowkowymprywatne zeby poznac plec usg niejest szkodliwe :-)
hej dziewczynki
nie było mnie od wczoraj bo net mi wysiadł, dopiero dzisiaj naprawiali.

Jestem już po usg 4 D i wiem kto zamieszkał w moim brzuchu.

Mam ślicznego, zdrowego synka. :-D:-D:-D Tak jak czułam, nie bez powodu mnie odrzucało od różu. :-D:-D:-D
gratuluje :-)
 
reklama
Malta to jutro sobie kupię.

Muszę też zainwestować w buty bo nie mam w czym chodzić a zaraz jesień się zacznie. Chyba kupię jakieś tanie botki a na zimę albo te oficerki które mam albo kupię jakieś inne tanie.

Dziś patrzyłam na ceny pościeli dla dzieci i masakra....to jakaś przesada. Więc może kupię jakiś zestaw razem z łóżeczkiem.
 
Witam was znowu.
Ja juz z powrotem w Angli. Urlop mi dobrze zrobil bo czuje sie silniejsza.
Wczoraj zrobilam badania i zobaczymy czy mam ta cholestaze- swedzenie mi w sumie przeszlo wiec moze to co innego. Ale znowu od tygodnia mam mdlosci:(
Dzisiaj bylam na basenie i jestem z siebie dumna bo przeplynelam 450m.
Dla dziecka jeszcze nic nie kupilam (poza 10 pieluszkami tetrowymi bo w Polsce tansze) bo maz mowi ze to za wczesnie.
 
witam dziewczyny :-)
pewnie już wogóle mnie zapomniałyście :-D
nie było mnie tydzień.. ciągle praca. prawie codziennie od 6 do 22...
ale przyszły tydzień odpoczywam.
przez ten tydzień naprodukowałyście 40 stron!!!:szok::szok:

na pewno nie nadrobię :-)

zerkne na listę ile nowych chłopczyków i dziewczynek się pojawiło i raczyło pokazac co tam mają między nóżkami :-D;-) :-):-):-):-D

jestem totalnie wykończona po tym tygodniu. idę się kąpac i spać :-)
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje. :-D
To usg 4d daje niesamowite odczucia. Widziałam jak mój synio się uśmiecha i jak paluszka ssie. Strasznie sobie buzie rączkami zakrywał aż w końcu założył nogi na głowę. :-D:-D:-D Za to klejnoty pokazał w całej okazałości. :-D:-D
Mój mąż szaleje ze szczęścia. Jak dojedzie do Hiszpanii to będzie mógł skorzystać z hotelowego internetu i zobaczyć nagranie.
Tylko trochę Fifi jest niepocieszony, że jednak nie siostrzyczka. :biggrin2:
 
fogia no pewnie synuś już się martwi o zabawki:)

a ja z moim synusiem słuchamy sobie Carli Bruni bardzo polecam nigdy byście nie pomyslały że ma takie fajne utwory

Dobranoc wszystkim:)
 
Dobry wieczór, późny wieczór, ale nadrobiłam 20 stronek:-)

Dziewczyny miałam dwa dni pełne pracy:-) dziękuje, za zainteresowanie moją ręką, juz mnie mnej boli (uważam, żeby się nie urazić w plastrze łatwiej), nadal mam zaklejone, nauczyłam się robić wszystko prawą ręką, ostatnio fugi w płytkach w korytarzu i kuchni szczotką do zębów i cifem pokonałam i teraz jak nowe wyglądają:-) podłoga się jeszcze z tydzien bedzie świecić chyba 10 razy ją myłam, żeby cif zmyć:p


Dziś i wczoraj popołudniu za kuriera robiliśmy z mężem, bo brat męża ma firmę kurierską i nie dał rady zgrać kilku rzeczy to się przejechaliśmy do Tych dwa razy:-)

Kupiłam sobie spodnie ciążowe wreszcie, świetne pierwszy raz mam z nimi do czynnienia, ale mega wygodne 100zł zapłaciłam w budkach niedaleko, podniesli cenę ,bo słyszałam, że po 70zł mieli wczesniej:-/


Damqelle - Dziękuje za troskę, wiem, że lepiej jak rana z poparzenia jest na zewnątrz, ale nikt mnie nie zwolni z obowiązków domowych, zresztą sama bym się zanudziła leżąc tylko, a pomyć naczynia, ugotować obiad, sprzątnąć trzeba, a z odkrytym oparzeniem nie dałabym rady nic zrobić;/ powietrze podrażnia;-/ jutro ściągne opatrunek i obejrze 3 dni juz pownny goić rane
:p


Zielona2909 - trzymam kciuki, żeby krwiak się wchłonał! Napewno musisz dużo leżać teraz, poprostu odpoczywać, tez miała krwiaka w ok 10 tygodnia i już w 23 na następnej wizycie się wchłonął;) także odpoczywaj a napewno zniknie :)


Ribi - swietny rogal, mam smaka na niego :p czekam na rejestracje z allegro, bo zawsze ktos nam zamawiał, a teraz czas na swoje konto zamawiać, może poczekam z m-c bo dziś wyplata i 500zł wydalismy , zwyczajnie zapełniliśmy lodówkę i zamrażark, mąż zatankował i spodnie kupiłam jak juz wspominałam...
Wspólczuje spuchniętych nóg, oby Ci przeszło, ja nie mam takich problemów jeszcze oby tak do końca ciąży:p

moniaivoy - a co ozn skrót sn? bo cc wiem, ale tego nie rozumiem;-)


Fogia - gratuluję synusia :-) !!! HEHE odrzucało Cię od rózowego piszesz... to miałaś czuja, bo mnie odrzucało od niebieskiego, a jednak synuś :-) :p


Dobranoc dziewczyny:-)

Ps. Jutro uzupelnie listę i napiszę do MOLAGO, jak się zgodzi to wstawię ją pod liste mam :-)
 
Ostatnia edycja:
Fogia gratuluję synka :-) jednak styczeń obsiany chłopcami widzę :-)
a Fifi moze do Gabi przyjechać i się pobawić ;-)

kochane nie nadrobię was

w czwartek byłam na wizycie u gina w środę mam usg

zmartwiło mnie badanie bo pojawiła się jakaś torbiel ... że też takie cholerstwo się musiało pojawić ...

mam zakaż dzwigania i mam się na maxa oszczędzać ... bo lekarz zagroził mi szpitalem ...
 
reklama
Gratuluję kolejnego synusia :)

A tak w ogóle to Dzień Dobry :)

Ja dzisiaj mam w planach zrobić sałatke jarzynową bo mi się zachciało, potem moim łobuzom obiecałam zrobić pizze na obiadek i na podwieczorek będę robiła oponki :)
 
Do góry