reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Odnosnie tego krwiaka to lekarz powiedział,że zobaczy się jak sie sytuacja w czasie porodu rozwinie. Tylko cholerka ja bym juz wolała wiedziec czy będzie cesarka czy nie, bo nie chce sie męczyc najpier naturalnie a później i tak mnie pokroją.
 
reklama
Witam Was
Co do głosowania to już oddałam głos :-)

Sylvi gratuluję synusia

Ja byłam na chwilę z moją mamą, rzadko się z nią widuję.

Ale chociaż zawsze na chwile pogadałyśmy.
 
Wiecie Dziewczynki, tak jakoś dopadły mnie wątpliwości co do porodu, a konkretnie jego formy- czy lepsze cesarskie cięcie czy w sposób naturalny.
Pierwszego synka rodziłam normalnie, siłami natury a teraz trafiłam na takie jedno forum i chyba za dużo się naczytałam...
Dla chętnych:
Cesarka na życzenie? - Ciąża i poród - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Piszą tam takie rzeczy o sn że normalnie zaczęłam się bać i myśleć o cc na życzenie:szok:

A wy macie już podjęte decyzje w jaki sposób chcecie rodzić? Oczywiście pomijam tu fakt gdy zaistnieje konieczność wykonania cesarki, to jasne że tu już nasze zdanie raczej liczyło się nie będzie.
 
Malta ja myślę,że nie ma porównania i poród naturalny jest o wiele lepszy.I dla mamy i dla dziecka.Jest na to mnóstwo dowodów naukowych.Dziecko zupełnie inaczej odczuwa przyjście na świat gdy rodzi sie naturalnie.A mama...Jakby nie bylo cesarka to operacja.I to wcale nie taka łatwa.Jednak pocięte czy pęknięte krocze goi się o wiele łatwiej.
Ja rodziłam Fabianka naturalnie choć trudno to tak nazwać-położna go ze mnie wycisnęła.Poza tym dopiero po wszystkim lekarz potwierdził,ze to jaka byłam popuchnięta i to,ze mały nie schodził do kanału rodnego,a ja nie miałam skurczy partych było wskazaniem do cesarki...
 
Hej dziewczynki, USG wczoraj super, Juleczek zdrowy, waży już 529 g i z jego wymiarów tp wychodzi 2 tyg wcześniej czyli na 4 stycznia:-) tylko łobuz zaslonił buźkę rączkami i nie widzieliśmy czy aby rozszczepu nie ma no ale trzeba być dobrej myśli:-) w każdym razie wszystko wyszło super, więc się strasznie cieszę:) a no i co do jego męskości nie ma już żadnych wątpliwości, siusiaczka dojrzeliśmy od razu nawet my z Klaudiuszem:-D
zakupy dla maleństw widzę pełną parą, ja na razie mam tylko parę ciuszków bardzo niewiele, muszę w końcu zacząć kompletować wszystko, ale póki co szykujemy się do zakupów remontowych, bo w przyszłym tygodniu w końcu ruszamy z odświeżaniem mieszkanka. Uciekam do pracy, miłego dnia wam życzę:)
 
Hej dziewczynki, USG wczoraj super, Juleczek zdrowy, waży już 529 g i z jego wymiarów tp wychodzi 2 tyg wcześniej czyli na 4 stycznia:-) tylko łobuz zaslonił buźkę rączkami i nie widzieliśmy czy aby rozszczepu nie ma no ale trzeba być dobrej myśli:-) w każdym razie wszystko wyszło super, więc się strasznie cieszę:) a no i co do jego męskości nie ma już żadnych wątpliwości, siusiaczka dojrzeliśmy od razu nawet my z Klaudiuszem:-D
zakupy dla maleństw widzę pełną parą, ja na razie mam tylko parę ciuszków bardzo niewiele, muszę w końcu zacząć kompletować wszystko, ale póki co szykujemy się do zakupów remontowych, bo w przyszłym tygodniu w końcu ruszamy z odświeżaniem mieszkanka. Uciekam do pracy, miłego dnia wam życzę:)

To super, że wszystko gra
:-)
Cieszymy się razem z Tobą ;-)
 
oj aż mi sie podniosło cisnienie jak przeczytałam ten artykuł! z takim podejściem i szefów i współpracowników do ciązy wsród pracownic to za jakies 20-30 lat przyrost u nas w kraju będzie ujemny bo kobiety beda wybierac prace a nie mcierzynstwo z reszta juz tak jest bo sie boja o prace i kariere. heh.
 
Dziękuję dziewczynom, które oddały głos:)

Własnie co do rożków sa podzielone zdania i jedni piszą, że sie im nie przydały inni, ze tak. Ja stwierdziłam, ze jak sie nie przyda, to najwyżej posłuży jako kołderka do przykrywania, albo do przewijania.

Sylvi gratuluję syna:)

Martka85 - dobrze że Juleczek cały i zdrowy:)
 
reklama
czesc dziewczynki ja od 2 dni mam powera- o dziwo!!!

malta- jesli nie bedziesz miala wskazania na cc polecam sn przy drugim dziecku! sama nie rodzilam, ale wszytkie osoby kgtore znam mowily ze przy 2 troszke mniej odczuwaly bol no i zdecydowanie szybciej.. jak to nazwaly hop siup i dzidzia byla na swiecie. moje 2 kolezanki prawie w aucie urodzily, a znajoma w windzie w szpitalu. ;)

ja zaraz robie salatke warzywna i paste rybna bo wieczorem zmykamy do znajomych..
od 2 dni mam ochote na czekolade.. a jak ja zjem z rana- mam mega powera, sprzatam, gotuje, prasuje.. nie mam jakies zwaly itd!
hmmm...
 
Ostatnia edycja:
Do góry