reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

zielona co z tym krwiakiem jak się nie wchlonie? czy podczas porodu coś z nim zrobią? trzymam kciuki żeby było dobrze!

MartaPe cieszę się, że jednak wszystko wyszło dobrze, tyle strachu ale się dobrze skończyło:)
 
reklama
Dzięki
jeszcze nigdy chyba nie byłam w takim strachu, już wolałabym żeby to mi coś dolegało a nie dzidzi ale na szczęście wszystko jest w najlepszym porządku =]
 
MartaPe to super ,że z dzidzią wszystko w porządku.

Jeśli chodzi o wiaderka do kąpania, to nie wiem bo nie korzystałam...ciekawa jestem jak to funkcjonuje w praktyce. Napowno NIE polecam wanienki fisher price , to jakaś porażka jest, szybko się pozbyłam. Zdecydowanie lepsza zwykła wanienka. A z kosmetyków też niewiele się przydało, mydełko bambino i oilatum na początek wystarczy...przy pierwszym dziecku kupowałam wszystko jak leci...myslałam,że będzie potrzebne...lepiej mieć więcej miejsca niż niepotrzebnych gadżetów.

Teraz będę miała problem o tyle,że większość rzeczy(nawet łóżeczko z Ikea )miałam różowe...

a dziś byłam u lekarza i już wiemy,że będzie SYNUŚ :) Bardzo się cieszymy...tak bardzo mi jednak smutno ,że nie mogę się podzielić tę wiadomością z moją mamusią :( , to takie smutne..nigdy nie pomyślałabym,że nas coś takiego spotka. Ona byłaby bardzo szczęśliwa, była taką cudowną babcią :(

Lekarz powiedział,że nie ma sensu robić dodatkowego usg, bo z widzi, że jest ok...łożysko jest wysoko, dziecko na razie ułożone poprzecznie ...ale jest jeszcze dużo czasu.Całuję Was kochane !!!
 
Witam
Ale jestem szczęśliwa - z dzidzią wszystko w porządku =] serduszko jest zdrowe, prawidłowo się rozwija =] w ciągu 12 dni przytyła 100g ;)

Co do kąpieli to ja jednak pozostanę przy wanience
Ciuszki kupuje na razie 62 i w sumie ciekawa jestem ile tego potrzebuję - jak szybko dzidzia rośnie?? Na ile mi one wystarczą?? Oczywiście pytam tak mniej więcej bo wiem że każda dzidzia inaczej się rozwija, ale jest to miesiąc czy bardziej 2??

Super, że maluszek jest zdrowy :tak: Co do ubranek to dużo zależy jakie duże dziecko się urodzi i jak szybko rośnie. Jedne szybko idą w górę a inne dzieci wolniej. Tu wklejam linka do siatek centylowych dzieci

Potomek.pl - Siatki centylowe.Ocena rozwoju fizycznego ch
 
Nie mogę oglądać tego mamazone. Słucham tej Czubówny i ryczę..... już te hormony całkiem na mózg mi się rzuciły. :sorry2::sorry2:


oj kochana tak, jak ktoś lubi dłubaninę to jest to super relaksik. Ja też wczoraj zakupiłam sobie kanwę i mulinę i wracam do wyszywania. Trochę mam zamiar narobić na prezenty dla rodziny, a jak mi dobrze pójdzie (czasowo) to reszta będzie na sprzedaż. Nie wyszywałam nic od ponad roku!!! :szok:


po prostu jedno wielkie wow. Strasznie mi się ta metoda podoba ale kurcze chyba bym się bała :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Muszę coś poszukać w necie na ten temat.

ale na razie biorę się za robotę bo znowu przesiedzę cały dzień na BB i niczego nie odhaczę z mojej listy zadań na dziś. :rofl2:
super ja tez haftuje obecnie wilczyce z mlodym dla znajomych :-)
A i jeszcze u tego samego sprzedawcy są świetne śliniaki z rękawkami:-)
Wiem dobrze że dzieciaczek z reguły nie brudzi się przy jedzeniu, tylko pod szyjką czy na piersi ,ale właśnie na rekawkach. :szok:Często miałam tak z synkiem że pod brodą czysto a rękawki upaprane. Te są super i po 13 zł

ŚLINIAK frotkowy Z RĘKAWKAMI kolory PROMOCJA!!! (1210230760) - Aukcje internetowe Allegro
mialam takie dla corci i sa rewelacyjne zdecydowanie polecam :-)
a od jakiś rozmiarów ubranek zaczełyście lub zaczniecie kompletowac wyprawke dla niemowlaka? od 56 czy 62? ja dostałam cała mase ubranek od szwagierki ale w wiekszosci rozmiar 62 (ona rodziła duze dzieci) w 56 jest mało ubranek a wolała bym mieć takie ( z racji moich gabarytów małych chyba był by cud jakbym spore dzieciatko urodziła ale kto wie hehe), zwłaszcza planuje dokupić pare sztuk body z długim i pajacykow bo to zima.
ja mam kilka zestawow w rozmiarze 56 a reszta 62 i wyzej bo nawet corrcia mimo ze urodzila sie duza (4330 waga i 58 sm dluga to te 56 bylydla niej dobre reszta byla za duza na poczatke a kazde dziecko rodzi sie inne wiec ja mysle ze dobrze miec pare tych najmniejszych ciuszkow :-)
 
Hej dziewczyny a ja mam dylemat z rożkiem...
Nie wiem jaki zamówić? Czy usztywniany czy taki zwykły- miękki?

Sa rożne opinie w internecie,że ten usztywniany przydaje się dla maleństwa po urodzeniu, zeby kręgosłup miał jakąś stabilność. Ale niektóre dziewczyny pisza, że nie był do końca wygodny...I sama juz nie wiem na jaki się zdecydować....Może doradzicie?

Rożek becik śpiworek 100% bawełna ŻYRAFKI wzor (1206684529) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Rożek Becik Usztywniany niemowlęcy 100%baw. 8 wz (1208756945) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Witam z samego rana mamusie. Jak tam kobietki. Ja mam od tygodnia wrażenie że wszystko mnie wkurza, praca, dom, mąż po prostu wszystko. Czuję się strasznie ociężała i leniwa. Masakra. Marudzę jak stara baba. Nic mi nie wychodzi, wszystko leci z rąk. Nie mogę kupić nic na siebie bo w sklepach porażka a co zamówię na allegro to porażka. Znikł cały mój optymizm. A najbardziej mnie dobijają pasy w spodniach ciążowych bo sięgają aż po piersi (które są ogromne) i przeszkadzają jak siedzę w pracy.
No widzicie nawet na forum marudzę. Masakra. Czy to przejdzie czy to tylko chwilowe załamanie. Jak u was z samopoczuciem. Pozdrawiam.
P.S. Moja maleńka nadal nie chce się ruszać i się martwię, chociaż lekarz mówi, że wszystko jest ok. Pozdrawiam.
 
Do góry