reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

niestety nie znam żadnej pozołnej z bielańskaiego,i w sumie sama jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić..niestety mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu,także muszę sama szukać.dwoje dzieci urodziłam w bródnowskim,przy czym 1 poród wspominam koszmarnie ,drugi natomiast dobrze,gdyz zajmowała się mną studentka i naprawdę wczuwała się w rolę:)
jejku czytam ze juz macie ciuszkai dla swoich maluszków ,a ja jeszcze w lesie -kompletnie nic nie mam...a wszystko muszę zbierac od początku,gdyż od ostatniego porodu minęło duuuzo czasu:))
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam dylemat z rożkiem...
Nie wiem jaki zamówić? Czy usztywniany czy taki zwykły- miękki?

Sa rożne opinie w internecie,że ten usztywniany przydaje się dla maleństwa po urodzeniu, zeby kręgosłup miał jakąś stabilność. Ale niektóre dziewczyny pisza, że nie był do końca wygodny...I sama juz nie wiem na jaki się zdecydować....Może doradzicie?

Rożek becik śpiworek 100% bawełna ŻYRAFKI wzor (1206684529) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Rożek Becik Usztywniany niemowlęcy 100%baw. 8 wz (1208756945) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Z tego co wiem to z usztywnianego wyciąga się kokos i będziesz miała nieusztywniany :)

Kate1980 - dzieciaczki teraz z reguły ruszają się cały czas ale są malutkie i mają dużo miejsca dlatego ich nie czuć cały czas

ANIA2608 - glukoza podobno po 24 tygodniu
 
A Ja juz po wizycie w szpitalu tzn usg i nie ugiela sie kobitka co mi robila usg i nie powiedziala nam plci wiec potwierdzilo sie ze nie mowia.I Ja mam do Was dziewczyny pytanie bo w zwiazku z tym ze nie poznalismy dizisiaj plci chcemy sie na 16 wrzesnia zapisac prywatnie na usg ale co myslicie czy za 6 dni to nie za szybko kolejne usg czy moge spokojnie zrobic tak szybko?
 
Cześć Dziewczyny chwilę mnie nie było a tutaj 4 strony zapisane.
Poszłam do tego centrum handlowegonic nie kupiłam i powiem Wam że nie byłam w stanie wrócić do domu tak mi nogi spuchly....już nie mieszczę się w swoje buty dlatego muszę kupić trochę większe. Botki sobie upatrzyłam. Teraz siedzę z nogami w masażerze i mam nadzieję, że to przyniesie mi ulgę.
Ja na obiad dziś to co wczoraj kasza gryczana z sosem i ogórkiem kiszonym.
Do później...
 
Cześć dziewczyny:-)
dzis póxno do was piszę, bo poźno wstałam i od samego początku mojego dnia miałam pelne ręce roboty:-)prasowanko i małe sprzatanko :-)teraz obiadek cieply czeka na meża a ja moge chwile odpoczac. Piesio juz mi piszczy na dwór a ja uziemiona w domu dopoki mąz z pracy nie wroci.

Co do porodu to ja chyba będe rodzic naturalnie ale chcialabym ze znieczuleniem. W ogóle strasznie sie boje tego momentu, ale jakos damy rade:-) Narazie nie mysle o tym i sie nie stresuje, co ma byc to bedzie w koncu jakos trzeba będzie urodzić;-)

ribi wspołczuje opuchnietych nog. Ja nwet przed ciąża latem miałam z tym problemy. A w ciąży ani razu mi nie spuchly jeszcze:-)ciesze sie bo wiem ze to fatalne uczucie. Nie zapominj powiedziec o tym swojemu lekarzowi. Czytalam gdzies ze o takich prblemach trzeba informaowac.
 
gdynianka- bedziesz miala cesare w redlowie czy w wejherowie? w ogole do jakiego gina nalezysz? no i jesli chodzi o zmyware- polecam;) moja druga milosc;)
 
reklama
Dziewczyny Ja znowu mam problem poniewaz przebywam w uk i dzwonilam do dwoch przychodni i jedna ma tylko usg 2d a druga 2d,3d,4d i roznica w cenie 2 razy taka miedzy pierwsza a druga.Ale ja sie wcale na tym nie znam czy to 2d to takie zwykle czy juz lepsze i na ktorym predzej poznam plec czy to nie ma znaczenia jakie bedzie usg wazne zeby dzidzia byla dobrze odwrocona?Bo jesli nie ma znczenia i zadne nie daje stu procentowej gwarancji to wole chyba na 2d isc ale dwa razy jakby sie tym razem nie udalo poznac.Doradzcie mi cos prosze.
 
Do góry