reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam:-)

A u nas za oknami mleko:-) tzn taka mgła że widać tylko na parę metrów, można się zgubić:szok:
Synuś w szkole, M w robocie a ja poleniu****ę jeszcze w wyrku i TVN pooglądam:-)

Miłego dnia wszystkim:-)
 
reklama
hej dziewczyny :) u nas szaro i ponuro pozatym miałam bardzo cieżką noc ... moja babcia prosiła by znales jej jakiegos małego szczeniaczka no i wczoraj 3 godz spedzilismy u weterynarza w kolejce ( i było juz zapózno zeby pieska zawiesc dla babci mieszka 30 km od nas) a pozniej piesio piszczał od 2 w nocy do 6 rano , o 6:30 wstał junior dobrze ze mozna w ciazy 2 kawy wypic bo bym chyba na nos padła ... na szczescie piesio juz dzis sie wyprowadza

... ja rozek mam jeden taki mieciutki... niezabardzo nam sie przydał bo Tomcio jezdził w gondoli w samochodzie a w domku przewaznie lezał rozbebłany tylko przykryty kocykiem , jak na spacer wychodzilismy to tez znosiłam go z 4 pietra w gondoli ...
 
witam:) ja dostałam aż 3 rożki w tym jeden taki sztywniejszy ale też podejrzewam że przydadzą się tylko na pobyt w szpitalu i potem ewentualnie pierwsze dni, dlatego musze sie zaopatrzec w jakis fajny cieplejszy kocyk dla Antosia:) ehhh jak pomysle ile jeszcze trzeba dokupic to sie za głowe łapie hehe
 
Ja jestem w trakcie remontu i przeprowadzki więc zakupy zacznę robić pewnie w październiku, jedyne co to w niedzielę mam zamiar wpaść na ciuchy (nie mam żadnych spodni) to może jak będą jakieś fajne ciuszki dziecięce to pewnie się skuszę ;)
 
Cześć Dziewczyny,
U nas pochmurnie ale naszczęście nie pada. Dziś chyba pójdę na wyprawę do centrum handlowego popatrzeć za ciuszkami dziecięcymi i butami dla mnie:)
Widzę, że wy już prawie wszystko macie dla swoich maleństw a ja kupiłam póki co 5 ciuszkow i nie mam nic więcej. Ale liczę na jakieś darowizny od koleżanek:)
Życzę miłego dzionka
 
Czesc dziewczyny Ja na temat rozka powiem ze naprawde on jest tylko na chwile potem sluzyl mi do podkladania przy przewijaniu lub do przykrycia dziecka.Przydaje sie uwazam na poczatku tylko jak przychodza goscie i chca malucha potrzymac to w rozku bylo im wygodniej ale Ja mysle ze ja bez rozka spokojnie bym sie obyla ten becik tak naprawde to chyba taka moda z dawnych lat gdzie ludzie to kupowali.Ja gdyby nie to ze mam po straszym synku to bym wcale go nie kupila.I wydaje mi sie ze miekki bardziej praktyczny bo chciaz jako kolderka do wozka moze posluzyc.A ja za godzinke jade na usg polowkowe do szpitala i sie okaze czy u nas w mowia czy nie mowia plci.Bardzo bym chciala zeby mi juz powiedzieli bo caly czas zyje w niepewnosci.I nic nie kupuje bo tak sobie postanowilam ze dopoki nie poznam plci.Bo jak bedzie chlopiec to mam ubranka po synku starszym a jak dziewczynka to pierwszym zakupem napewno bedzie sukieniusia.Modle sie o dziewczynke ale sni mi sie ciagle chlopiec wiec ciekawa jestem co tam sie kryje.Mam nadzieje ze uda mi sie juz dzisiaj dolaczyc do listy plci.Pozdrawiam i zycze wszystkim milego i bezstresowego dnia.
 
A ja właśnie sie obudziłam. Po śniadanku sie położyłam i właśnie wstałam :)
Piję sobie kawusię i uciekam na zakupy.
Muszę coś na obiadek kupić i Wiktori ze dwa komplety geterków i tuniki bo do przedszkola musi mieć, zamiast spudniczek bo mają codziennie gimnastykę :)
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)
My już jesteśmy w mieście,bo mężu miał coś do załatwienia,a na 13:30 jadę do gina:-) Cieszę sie bardzo,że to już dziś,bo od paru dni boli mnie podbrzusze i kuje mnie w kroku:zawstydzona/y: Coś okropnego...Nie wspomnę już o moim kręgosłupie i nodze:baffled: Dzisiaj gin zrobi mi cytologię,na środę na usg i muszę zapytać kiedy to badanie z glukozą.Jakoś mnie się wydaje,ze w pierwszej ciąży miałam robione wcześniej:sorry2:

Tak poza tym to my nadal chorzy:-( Od poniedziałku na lekach,a ja ledwo żyję...Fabiano jakoś sie trzyma,ale zakatarzony i kaszle...Ech mam dosyć...

Buziaki dla Was i maluszków.
 
Do góry