reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja jakos nie mam przekonania do tego wiaderka. Wolę zwykła wanienkę :)
Co do ubranek to ja mam w większości 62 68 bo dzidziuś szybciutko rośnie. Na 56 mam może ze 2 komplety.

A ja dzisiaj na obiadek mam schabowe, ziemniaczki + buraczki :)

A u kolezanki byłam 3 godzinki, fajnie sobie pogadałysmy. Córeczki mamy z różnicą 3 miesiące a teraz między drugimi będzie miesiąc :)
 
reklama
Ja się zbytnio w zakupy dla dziecka nie bawię. Mam już parę rzeczy pożyczonych i jeszcze mam dostać. Na razie tak to zostawiam
 
Hej brzuchatki!
Byłam dzis w szpitalu na krzywej cukrowej, poleżałam sobie od 8 do 15, dostałam szpitalna koszulę i kłuli mnie 4 razy. Na szczescie wyniki wyszły super i wypuścili mnie do domku. Lekarz zrobił jeszcze USG i potwierdził dziewczynkę. Niestety łożysko nie ruszyło sie do góry i krwiak sie nie wchłonął. Powiedział, że jeszcze nie jest nic przesądzone, że będzie cesarka bo zależy to od tego czy będę krwiawić w czasie porodu czy nie, jeśli tak to będzie cesarka, a jak nie będzie krwawienia to mogę rodzić naturalnie. No i hemoglobina wyszła tylko 9,9 ale dostałam gratis tabletki z żelazem (Feminental 800 metafolin) tylko z tego co jest na nich napisane to sie je bierze do 12 tygodnia ciąży i to nie jest typowe żelazo. W pierwszej ciąży brałam Tardyferon Fol i Sorbifer Durules, więc chyba nie zawiele pomoże mi ten Feminental.
 
malta My przy juniorku mielismy i Aventu i innych firm ale mały wogole niechciał butli ciągnac dopiero jak kupilimy Tommee Tippee to załapał ... ale niewiadomo czy dla twojego bedzie odpowiadała taka butelka pewnie wyjdzie dopiero w praniu
 
Witam
Ale jestem szczęśliwa - z dzidzią wszystko w porządku =] serduszko jest zdrowe, prawidłowo się rozwija =] w ciągu 12 dni przytyła 100g ;)

Co do kąpieli to ja jednak pozostanę przy wanience
Ciuszki kupuje na razie 62 i w sumie ciekawa jestem ile tego potrzebuję - jak szybko dzidzia rośnie?? Na ile mi one wystarczą?? Oczywiście pytam tak mniej więcej bo wiem że każda dzidzia inaczej się rozwija, ale jest to miesiąc czy bardziej 2??
 
Hej dziewczyny, chciałam podzielić sie z Wami, pokrzepiającymi wiadomościami :) A zarazem bardzo smutnymi. Moja koleżanka z okolic Krakowa, pomaga dziewczynie, której narzeczony zginał tragicznie i ona została w 5 miesiącu ciąży praktycznie bez żadnych środków materialnych. W związku z tym chcąc jej pomóc, wzięły udział w konkursie, który pozwoli im wygrać pieniążki, na zakup mebli dla niej. Jeśli macie ochote , to zagłosujcie:)

Tu wysyłam link, o dziewczynie.
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...i-sie-24-12-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/

A tu akcję zorganizowana dla niej.
TWOJE PUDEŁKO

Polki potrafią! - Wiadomości24
 
MartaPe jak dobrze, ze serduszko zdrowe :-)
U nas rozmiar 62 wystarczyl na pewno na 2 miesiace, juz dokladnie nie pamietam, bo to od firmy tez zalezy. Niektore 62 pasowaly bardzo dlugo, niektore krocej, ale ogolnie do konca 2 miesiaca byly ok.

martka85 trzymam kciuki za usg :tak:

Malta ja mialam takie sliniaki z rekawkami i naprawde to super sprawa :-). Tyle ze na pozniej dopiero ;-)
A co do butelek to chyba na watku zakupowym byl poruszany temat. W kazdym razie my mielismy Tommee Tippee i bylismy bardzo zadowoleni, ale wiem ze butelki Aventu tez sa dobre, a kazde dziecko jest inne i kazdemu cos innego moze podpasowac :tak:. Ja na poczatku nie zamierzam korzystac z butelek, ewentualnie pozniej;-)

Jesli chodzi o ubranka w rozmiarze 56 to ja mialam takich troszke i tak na okolo miesiac byly dobre, to tez zalezne bylo od firmy, bo niektore od razu byly za male /synek mial ok 58 cm jak sie urodzil/ a niektore przez miesiac byly ok.:tak: Za duzo nie ma co ich kupowac, ale pare sztuk mozna. Ja nie lubilam ubierac "za duzych" ubranek, irytowalo mnie to jak musialam podwijac rekawki i jak bylo cos za luzne. Wiec ja wolalam 56 ubierac chocby na styk byly :-) Ale tak jak napisalam, za duzo nie warto ich kupowac, bo to tylko na miesiac okolo zakup;-)

moniaivoy juz zaglosowalam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Zielona- dobrze, ze badania wyszły dobrze, na krzywa:) A jesli chodzi o tego krwiaka, to lekarz dał Ci jakies zalecenia? Nie kazała Ci leżeć?

MartaPE - ogromnie sie ciesze, że dzidzia zdrowa:)

Martka- trzymam kciuki za USG, bedzie dobrze:)
 
reklama
Do góry