reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ribi, jeszcze nie wiem co będzie :no: Za tydzień mam USG, więc może wtedy moja dzidziula się ujawni ;-)
Teraz ujawniają się dziewczynki - więc kto wie ;)
Wziełam się dziś za szorowanie mojego ulubionego garnka - teraz lśni jak nowy :) Jak mogę wam coś zareklamować to polecam - w lidlu są takie myjki do czyszczenia, w rózowym pudełku jest 10 szt. zawierają mydło i świetnie się tym szoruje przypalone gary, nie drapią politury jak te druciaki i proszek.
 
reklama
Witam,

U nas tez zimno i leje co chwile:( Nic mi sie nie chce robić...I w ogóle od 2 dni fatalnie sypiam, rano z łóżka wstać nie mogę:( Masakra, jutro na szczęście mężus przyjeżdża, to może jakos lepiej będę sypiać:) Ostatnio pisałam, że mała mnie w nocy nie kopie i oczywiście sytuacja się zmieniła:) Daje się we znaki coraz bardziej:)

Ribi - fajny ten kalendarz:)

Co do wiaderka, to tez jakos bałabym się kąpać maluszka w nim, ale skoro innym się to sprawdza, to pewnie, nie taki diabeł straszny:)


Damqelle - ja próbowałam cos zrobić w zeszłym roku na szydełku, ale ze mnie to chyba kompletny antytalent w tych sprawach:( A tak chciałam się nauczyć, tylko jakoś mi te pętelki, słupki i półsłupki nie wychodzą:( A może brakuje mi cierpliwości...
 
Witajcie kochane:) troszkę mnie tu nie było, zepsuł mi się laptop, a do stacjonarnego jakoś ciężko mi usiąść zawsze, ale w końcu się zmobilizowałam, no i kurcze z wolnym czasem kiepsko ostatnio:( ale się rozpisałyście, nie wiem czy dam radę nadrobić, ale spróbuje... My dzisiaj wybieramy się na USG połówkowe, stresuje się strasznie, chyba tak jak przed egzaminem na prawko, dlatego trzymajcie kochane za nas kciuki proszę:)
 
Fajnie, że dziewczyny piszecie nadal z nami :-)
przeprowadzki są trudne, ale nieraz przyjemne mimo to, wiem coś o tym w dwa lata się dwa razy przeprowadzałam ...

Byliśmy z moim u fryzjera, wygląda o niebo lepiej :-)
 
Już skonczyłam:) posprzątałam szafę, przeżuciłam parę rzeczy z garderoby i w nowej szafie nie ma miejsca na ciuszki dziecięce....:/ ale spoko później się zorganizuje:)
Lepiej się czuję z tą czystą szafą...w ogóle sprzątając oczyszczam swoją duszę i odrazu mam lepsze samopoczucie:)
Teraz gotuję gulasz do tego kasza gryczana i ogórek kiszony ....mniam:)

Co do wiaaderka to myślę, że kąpanie w nim jest wygodniejsze niż w wannience. Jedyne co trzeba robic to trzymać główkę maleństwa....więc wykąpanie samemu dzidzi jest łatwiejsze niż w wannie.
Ja raczej podjęłam już decyzję co do wiaderka.
 
Ariska - to widzisz, moi dziadkowie nie znają tej tradycji :( Ja nie dostałam wózka na żadne z dzieci - Ale poradzę sobie sama :)

A zdecydowałaś się gdzie będziesz rodzić? Ja czytałam opinie niezbyt korzystne o Mikołowie - ale i tak się tam wybieram bo Dyrda swoje pacjentki chce mieć pod ręką ;) Ciekawe która z nas urodzi pierwsza bo ja mam na 31 grudnia - ale to róznie bywa :)
Też się uczyłam że oparzeń nie należy zakrywać bo skóra się musi odbudować i oddychać

Ja się zdecydowałam na Tychy, z tego względu że to wojewódzki i mają specjalistyczny sprzęt. Myślałam o Mikołowie ale wiem że jeśli są komplikacje przy porodzie to wysyłają do Ligoty albo właśnie na Tychy żeby tam rodzić. Albo matka rodzi u nich a jak problem jest z dzieckiem to samo wysyłają na Ligotę bo oni nie mają oddziału do pomocy noworodkom. Mojej znajomej odmówili przyjęcia bo miała prawdopodobieństwo cesarki a oni nie chcą sobie psuć statystyk. A ja mam nisko ułożone łożysko i jak się nie dźwignie to cesara i jednak będę bezpieczniej czuć się w Tychach.

Ja mam niby na 30 heh:)

Fogia - wiaderka można używać od początku, bardzo polecane dla noworodków. Dziecko zwija się w kłębek jak w pozycji w brzuszku i nie musi umieć siedzieć
A w wiaderku woda jest dłużej ciepła niż w wanience i nie trzeba aż tyle nalewać


A ja na obiadek dziś goloneczka :D
 
Dziewczyny, znalazłam na allegro ten rogal dla kobiet w ciąży, firmy TY i MY:-)
Jest tańszy niż inne, wcześniejsze które udało mi się wyszukać bo kosztuje 60zł. Chyba się zdecyduję bo wszyscy tak zachwalają:-)

PODUSZKA dla kobiet w ciąży i do karmienia 3w1 s (1210230547) - Aukcje internetowe Allegro

A czy kupowałyście może już pierwsze butelki dla naszych bejbików?
Zastanawiam się, które są lepsze , czy Tommee Tippee czy Aventa? Ne mam pojęcia, a Wy?
 
reklama
a od jakiś rozmiarów ubranek zaczełyście lub zaczniecie kompletowac wyprawke dla niemowlaka? od 56 czy 62? ja dostałam cała mase ubranek od szwagierki ale w wiekszosci rozmiar 62 (ona rodziła duze dzieci) w 56 jest mało ubranek a wolała bym mieć takie ( z racji moich gabarytów małych chyba był by cud jakbym spore dzieciatko urodziła ale kto wie hehe), zwłaszcza planuje dokupić pare sztuk body z długim i pajacykow bo to zima.
 
Do góry