reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

To nie zabobon ale tradycja :) przynajmniej u mnie na śląsku tak jest że dziadkowie jedni i drudzy kupują i łóżeczko i wózek
Ariska - to widzisz, moi dziadkowie nie znają tej tradycji :( Ja nie dostałam wózka na żadne z dzieci - Ale poradzę sobie sama :)

A zdecydowałaś się gdzie będziesz rodzić? Ja czytałam opinie niezbyt korzystne o Mikołowie - ale i tak się tam wybieram bo Dyrda swoje pacjentki chce mieć pod ręką ;) Ciekawe która z nas urodzi pierwsza bo ja mam na 31 grudnia - ale to róznie bywa :)
Też się uczyłam że oparzeń nie należy zakrywać bo skóra się musi odbudować i oddychać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
tak piszecie, że u Was dziś paskudna pogoda. U mnie jeszcze świeci słoneczko ale widzę, że zaczynają się już pojawiać chmury, jest chłodno i wiatr wieje okropny. Wiecie tego słońca to mi teraz potrzeba najbardziej, może być i chłodno aby było słonecznie. Wnerwia mnie ta pogoda, najpierw upały teraz ulewy, ja chcę pięknej polskiej jesieni!!!!!

Szykuje mi się dziś równie intensywny dzień co wczoraj, muszę zrobić ostatnie zakupy weselne, wybrać i pokserować materiały maturalne dla mojego brata, dopracować pracę na zaliczenie, posprzątać mieszkanie, wyszykować nas na jutrzejszy wyjazd i jeszcze popołudniu mam zebranie u Filipka w przedszkolu. Dobrze, że obiadu gotować nie muszę - dostaliśmy wczoraj od babci pierożków ruskich. :-)

damqelle co tam u Ciebie? Coś rzadko się pojawiasz ostatnio. Jak zdrówko?
Blodni i jak ręka???????
Ribi ja widziałam kiedyś takie wiaderko w angielskiej "Zaklinaczce dzieci", prowadząca kąpała w nim noworodka!!! To był dla mnie szok, że włożyła malucha pionowo do wody ale faktycznie wiecznie płaczące dziecko nagle się uspokoiło i błogo zasnęło. :szok: Mi też to wiaderko bardzo się podoba ale nie wiem czy nie bałabym się włożyć do niego tak małego dziecka, te maluchy na zdjęciu to już takie raczej siedzące. Zapytaj koleżanki od kiedy używa tego wiaderka, plisss.
 
claudia4you jak by spodnie okazały sie przyciasne to ja chetnie odkupie :)
Ariska o łózeczku niesłyszałam ale dziadkowie i tak chcą cos kupic a tak jak sie złozą dwie rodzinki to i dla nich koszt tego wózka nie jest taki duzy
Blondi i jak z ręką?
Pamietnik rewelacyjny jak bede miała chwilke poczytam te inne linki :) A u mnie w Białymstoku pogoda ładna , słoneczko swieci az chce sie wyjsc z domku , napewno pózniej wyskocze na spacerek po drzemce Tomaszka... w sumie juz 2 dzien mamy ładny w domku nie mam w sumie nic do roboty wiec sie zapowiada leniwy dzionek :) .... miłego dnia dziewczyny
 
Jestem, jestem :) Dziękuję fogia - czuję się już wiele lepiej i staram się choć raz dziennie przejść na spacer. Zbliżają się urodziny teściowej, a że obiecałam jej namalować obraz to trochę mam zajęcia, dzieci wróciły do szkoły i ciągle coś wyskakuje: wydatki, zebrania, ech.... no i wróciłam do mojego bloga - też tam teraz muszę zaglądać. Postanowiłam ambitnie zrobić sweterek dla mojego maluszka i kupiłam dwie książki - jedną o szydełkowaniu, drugą o drutach i uczę się. Ciężko, ale to tak relaksuje - coś trzeba w tym łóżku jeszcze te 4 miesiące robić ;)
 
fogia on kąpała dzidzię od samego początku, nawet jak pępek jeszcze nie odpadł(odpadł po 10 dobach). I na początku jak dziecko jeszcze nie trzyma glówki to trzeba dzidzię trzymać za główkę. Ale dziecko super się zachowuje bo przyjmuje jakby pozycję embrionalną i czuje się jak u mamy w brzuszku:) Zastanawiam się tylko czy ona nie ma problemów żeby umyć małej włosy....muszę ją o to zapytać.


A i podobno rewelacyjna jest książka Zaklinacz Dzieci Pawla Zawitkowskiego
empik.com - Co Nieco o Rozwoju Dziecka - Zawitkowski Paweł -

któraś ją ma?
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam książki, ale ściągnęłam z neta (z chomika) ten film i jest super! Jeszcze nie obejrzałam całego, bo i tak bym zapomniała jak co się robi, ale to co zobaczyłam jest na prawdę ciekawe i pomoce.
 
Nie mogę oglądać tego mamazone. Słucham tej Czubówny i ryczę..... już te hormony całkiem na mózg mi się rzuciły. :sorry2::sorry2:

Jestem, jestem :) Dziękuję fogia - czuję się już wiele lepiej i staram się choć raz dziennie przejść na spacer. Zbliżają się urodziny teściowej, a że obiecałam jej namalować obraz to trochę mam zajęcia, dzieci wróciły do szkoły i ciągle coś wyskakuje: wydatki, zebrania, ech.... no i wróciłam do mojego bloga - też tam teraz muszę zaglądać. Postanowiłam ambitnie zrobić sweterek dla mojego maluszka i kupiłam dwie książki - jedną o szydełkowaniu, drugą o drutach i uczę się. Ciężko, ale to tak relaksuje - coś trzeba w tym łóżku jeszcze te 4 miesiące robić ;)
oj kochana tak, jak ktoś lubi dłubaninę to jest to super relaksik. Ja też wczoraj zakupiłam sobie kanwę i mulinę i wracam do wyszywania. Trochę mam zamiar narobić na prezenty dla rodziny, a jak mi dobrze pójdzie (czasowo) to reszta będzie na sprzedaż. Nie wyszywałam nic od ponad roku!!! :szok:

fogia on kąpała dzidzię od samego początku, nawet jak pępek jeszcze nie odpadł(odpadł po 10 dobach). I na początku jak dziecko jeszcze nie trzyma glówki to trzeba dzidzię trzymać za główkę. Ale dziecko super się zachowuje bo przyjmuje jakby pozycję embrionalną i czuje się jak u mamy w brzuszku:) Zastanawiam się tylko czy ona nie ma problemów żeby umyć małej włosy....muszę ją o to zapytać.
po prostu jedno wielkie wow. Strasznie mi się ta metoda podoba ale kurcze chyba bym się bała :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Muszę coś poszukać w necie na ten temat.

ale na razie biorę się za robotę bo znowu przesiedzę cały dzień na BB i niczego nie odhaczę z mojej listy zadań na dziś. :rofl2:
 
ribi dowiedz sie wszystko o tym wiaderku bo ja sie zastanawiam nad jego kupnem tylko cena troche stopuje bo ok 100.

blondi jak reka??

pamietnik fajny usmialam sie troche :). u nas pogoda pskudna wczoraj slonce swiecilo a dzisiaj pada deszcz a mialam w planach jechac z moim do h&m i lipa. siedzimy w domu eh mam juz dosc tych deszczow no i trzeba jeszcze misce kupic kalosze bo uwielbia chodzic po kaluzach
 
reklama
claudia4you jak by spodnie okazały sie przyciasne to ja chetnie odkupie :)

Pamietnik rewelacyjny jak bede miała chwilke poczytam te inne linki :) A u mnie w Białymstoku pogoda ładna , słoneczko swieci az chce sie wyjsc z domku , napewno pózniej wyskocze na spacerek po drzemce Tomaszka... w sumie juz 2 dzien mamy ładny w domku nie mam w sumie nic do roboty wiec sie zapowiada leniwy dzionek :) .... miłego dnia dziewczyny

To dobrze wiedzieć :-) odezwę się jak tylko je dostanę.
Ja normalnie noszę 36/38 ale teraz mi się troszkę urosło w bioderkach.....
Ale zobaczymy, bo są fajne, na żywo muszę je widzieć i przymierzyć. Dziękuję
 
Do góry