reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzięki dziewczynki za mile słowa i ja też uciekam do łóżeczka. Ja Was pocieszę, mój mąż wraca dopiero za 2 tyg, więc do tego czasu mam wszystkie noce samotne.... Ale od stycznia wszystko się zmieni :) Buziaki na dobranoc i Paaaa!!!
 
reklama
Cześć dziewczynki dzisiaj okazało się, że będę mieć jednak chłopczyka:) Także nie będzie Weroniczki. Mój Wiki będzie miał wymarzonego braciszka:)
 
A ja jeszcze fotkę mojego płaszczyka dodam :) camaieu.jpeg

malutk_a boski ten felieton. Chylińska to jest jednak zaj....sta babka :) Ale się uśmiałam!!!! :D

Dobrej i spokojnej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Madlen, Blondi 84 - dzięki za miłe słowa... :-) w zasadzie to suwaczek źle pokazuje... 3 września zaczynam 6 miesiąc, bo termin mam na 3 stycznia, to chyba tak by wychodziło...
zawsze jakoś tak porównuję się do pierwszej ciąży, kiedy juz mega brzuch miałam pod koniec 3-go miesiąca... na pewno pod koniec 3-go miałam większy niż teraz pod koniec 5-tego...:blink: no, ale tez z drugiej strony przecież każda ciąża jest inna.

moniaivoy, klaudoos
- ja też ostatnio zmieniałam żelazko :-D i mam to samo co moniaivoy - philips, chyba dokładnie ten sam typ, już nie pamiętam, ale jak spojrzałam na ten Twój to moje z wyglądu jest identyczne :-D
jest rewelacyjne, chociaz też trochę cieżkie i trochę przeszkadza mi ten długaśny sznur. ale na desce mam taki specjalny zaczep do sznura i jakoś idzie
o i tez się błyskawicznie prasuje, ma chyba 2400 lub 2500 wat więc też sporo i tez można lać wode z kranu, ma ten odkamieniacz. chociaz ja i tak leję demineralizowaną, moja mama mi zawsze butle przynosi bo mają w pracy specjalne urządzenie do produkowania takiej wody demi.
ja trafiłam na jakąś promocję w "rtv euro agd" i kosztowało chyba coś koło 249. jakos tak
planuję mamie takie kupić na gwiazdkę bo też ma stare :-D:rofl2:


Malta - na pewno lekarz by Ci coś powiedział. Ja też mam te samo wyniki poza norą bardzo często a lekarz nic nie mówi. ja tez nie sprawdzaam co to oznacza, ale skoro lekarz nic nie mówi tzn że wszystko ok :-)
no i gratulacje córeczki!!!!

gdynianka - super że wszystko ok. martwiłysmy się....


Ribi - fajnie, że wszystko OK. no i gratulacje synka!!! :-)
Farbka - i Ty też będziesz miała syneczka :-) gratulacje!
Madlen - fajnie, że juz tez udało sie poznać płeć :-) kolejna księżniczka wśród styczniówek :-) może powoli jakos się wyrówna
o, a u Ciebie anrysa równiez chlopczyk! ale dzis owocny dzien w dobre wieści :-)


strasznie już późno... dobrej nocki...
ja wstaję o 5:40.... malo czasu na sen zostało...
 
hej
ja musze jeszcze poczekac, płci sie dowiem dopiero 22 wrzesnia na USG 3 d , na które dostałam dzis skierowanie..
kobietki powiedzcie mi jakie macie ułozenie płodu na USG?
ja co ide na usg to dzieciak lezy sobie poprzecznie, wygodnie mu tak na pleckach czy co?
 
reklama
Hej ciężaróweczki
wpadłam życzyć Wam miłego dnia.
Mój pierworodny już w przedszkolu, obyło się nawet bez protestów mimo, że to nowa placówka.
Ja kończę śniadanko i zbieram się na swoje rozpoczęcie.
Mimo wszystko życzę Wam pogody ducha bo u mnie ta pogoda za oknem tragiczna - leje deszcz jak opętany.
 
Do góry