reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam wieczorkiem :-)
Ja po wizycie , ogolnie wszystko dobrze, ale na usg polowkowe z dokladnymi pomiarami dopiero bede sie jutro umawiac , bo moj lekarz tak dokladnych pomiarow nie robi. W ciagu dwoch tygodni bede miala je zrobione, jutro sie dowiem kiedy.
No ale dzisiaj ginek zrobil takie szybkie usg, zajrzal miedzy nogi i powiedzial , ze na dzien dzisiajszy NIC tam nie widzi, nic sie nie majta miedzy nozkami :-D Takze stwierdzil, ze wyglada na to ze bedzie dziewczynka :-), ale to do potwierdzenia jeszcze, takze nie nastawiam sie na 100% poki co, moze na polowkowym potwierdza ;-).

Ribi , Farbka gratuluje chlopcow :-)

Widzialam , ze byl poruszony temat prasowania i kupna zelazka, ja tez mam zelazko Philipsa, ale GC 4330, mam je juz 4 lata i jestem baaardzo zadowolona:tak:Fakt, ze nadal nie lubie prasowac, ale tym zelazkiem nie jest to przynajmniej orka:-D
 
Ribi, Farbka gratuluje tak dobrych wiesci no i synkow :-)

powieksza sie grono chlopcow dosyc szybko no niezly miesiac sie zapowiada.

ja juz sama moj poszedl do pracy a miska spi. tak mi ciezko sie ja przenosi jak zostaje sama na noc bo tak strasznie lubie z nia spac hehe
 
Ribi, Farbka- moje gratulacje:) Kurczę, to jakiś zdominowany miesiąc przez męska płeć :) Aż nieprawdopodobne:))

Ja się żegnam i do jutra :) spokojnej nocki,żeby nasze dzieciaczki nie skopały nas w nocy:)
 
Madlen czyżbyś miała parkę ?? fajnie w takim razie. To czekamy na potwierdzenie połówkowego
Też je mam przed sobą i nie mogę się doczekać
 
Madlen80 - no to będzie czwarta córcia na naszym forum ... jak dobrze licze, a jak nie to mnie poprawcie :) gratulacje Madlen :))

maltuk_a - no to przyłanczam do Ciebie, we dwie samotnie spędzimy noc, choć Ty masz chociaż Michasie ;-P

Carri - to dobrej nocy życzę :-) jeżeli do 22ej Twój mąż pracuje w tym tygodniu to niedługo i Tobie przyjdzie spać samotnie :-/ ale taki Nasz los :p kolacja smaczna - dziękuję :-) do zaklikania jutro :-)

joasiab - owocnej lektury :-) mi się rewelacyjnie czytało, może dlatego, że zawsze cięższą literature lubiłam, bardziej psychologiczną, a ta leciutka do podusi :p to napisz jutro jak wrażenia ;-)

Znikam powoli spać moje drogie forumowiczki :-)
Słodkich jak miód snów Wam życzę :-)
Nie wiem jak się jutro wyrobie ale pewnie odezwę się juz po wizycie, no chyba, że wstanę wczesniej, ale szczerze wątpie, śpioch jestem ostatnio, chyba to ta pogoda tak działa :-)
paaaa
 
Ostatnia edycja:
Madlen80 - no to będzie czwarta córcia na naszym forum ... jak dobrze licze, a jak nie to mnie poprawcie :) gratulacje Madlen :))

maltuk_a - no to przyłanczam do Ciebie, we dwie samotnie spędzimy noc, choć Ty masz chociaż Michasie ;-P

Carri - to dobrej nocy życzę :-) jeżeli do 22ej Twój mąż pracuje w tym tygodniu to niedługo i Tobie przyjdzie spać samotnie :-/ ale taki Nasz los :p kolacja smaczna - dziękuję :-) do zaklikania jutro :-)

joasiab - owocnej lektury :-) mi się rewelacyjnie czytało, może dlatego, że zawsze cięższą literature lubiłam, bardziej psychologiczną, a ta leciutka do podusi :p to napisz jutro jak wrażenia ;-)

Znikam powoli spać moje drogie forumowiczki :-)
Słodkich jak miód snów Wam życzę :-)
Nie wiem jak się jutro wyrobie ale pewnie odezwę się juz po wizycie, no chyba, że wstanę wczesniej, ale szczerze wątpie, śpioch jestem ostatnio, chyba to ta pogoda tak działa :-)
paaaa

dobranoc

ja też sama czekam na mojego , poszedł do kolegi
a ja wcinam bułkę z serem , szynką i śledziem bo się strasznie głodna zrobiłam
 
To ja się dołączam do was...też samotnie dzisiaj:(
Lecę dziewczynki spać bo padam z nóg,a maleństwo śpi więc może się uda i usnę wcześniej dzisiaj:):-Dodezwę się jutro pewnie rano i na pewno po powrocie z usg:happy::happy::happy::happy:Miłego wieczoru...i jeszcze raz gratulacje dla mamus co dowiedziały sie dzisiaj o płci swojego dzidziusia.:-D:-D:-D:-):-);-);-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny :-) Na polowkowym sie okaze, czy cos jednak nie wyrosnie miedzy nozkami, oby nie :-D Jest nadzieja, ze bede mogla sukieneczki kupowac :rofl2:

martusia29, Blondi84 powodzenia jutro na wizytach i czekamy na wiesci :tak:

Ja rowniez zycze spokojnej nocki wszytkim :tak:i do jutra!
 
Do góry