reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ribi - ciesze się, że u Twojego dzidziusia wszystko ok :-)
Gratuluję chłopca, witaj w potężnym gronie mam, które noszą w brzuszku SYNUSIA!

A mi udało dokonczyć się ksiązkę, ostatni tom został aż 717 stron, ale myślę, że się uda przegryżć do końca tą sagę :)
Dobra dziewczynki idę robić kolacje, bo przez czytanie to dzień mi bardzo szybko zleciał, a w brzusiu ssanie :p
Zajrze do Was później jak mąż pójdzie do pracy na noc :-/ nie lubie samotnych nocy ale jakoś muszę dać radę :-(

Carri - no dziękuję, juz nie mogę się doczekać, najgorszy zawsze jest ten ostatni dzień przed wizytą ciągnie się jakbym cały tydzień czekała :-) jutro 15:30 lekarz zbada synusia, będzie potwierdzał płeć więc zobaczymy, może jednak córcia :-) hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny za miłe słowa:)
Właśnie zamówiłam pizze bo głodna jestem a dla męża nawet obiadu nie zrobiłam ... brak czasu:/
 
Witam tylko na chwilke, dobrze ze udało mi sie do Was zajrzec by przeczytac tak wspaniale wiadomosci :-)

Ribi moje gratulacje z synusia...kolejny syneczek :tak: ale ten styczen 2011 obrodzi w pieknych królewiczach ;-)

Farbka no prosze znów synus!!! Moje gratulacje:-)

Blondi ja tez nie lubie samotnych nocy cale szczescie w tym tygodniu maz ma na 14 wiec zaniedługo wróci:blink:
Smacznej kolacji zycze :happy2:

Nic ja juz na dzis koncze mówie DOBRANOC i zycze spokojnej nocki i jutrooo duzo słonka chociaz kilka promieni na poczatke dnia papap
 
Podejrzewam, że każdy mąż byłby zadowolony z pizzy :D A mi dzisiaj przyszedł płaszczyk jesienny, który zamówiłam przez Allegro. Ma taki grzybkowaty. Mam nadzieję, że Kubusiowi będzie w nim cieplutko :) Ja już niby jadłam kolację, ale wsunę jeszcze gołąbka, bo mamunia zrobiła i przyniosła na jutro :D
 
Gratuluję kolejnych chłopców :)

A ja dzisiaj dostałam książki :) kupiłam na allegro sagę Zmierzch :) Więc jutro jak Wika pójdzie do przedszkola to zacznę czytać :)

Farbka pokaż linka do płaszczyka? Ja też oglądała na allegro, muszę coś kupić :)
 
No na allegro są strasznie drogie niestety płaszcze..... nie dla mnie :-( może ktoś mi coś na zimę pożyczy, zobaczymy
 
reklama
Ribi, Farbka - gratulacje syneczków:) najważniejsze, że się rozwijają jak trzeba, świetne wieści:) no ja właśnie o takim grzybkowatym płaszczyku myślałam, tylko chciałabym trochę grubszy, żeby był na grudzień i styczeń, muszę pochodzić po sklepach, bo ja jak czegoś nie przymierzę to nie kupię, zresztą i tak muszę się w końcu w spodnie ciążowe zaopatrzyć, bo brzuszek ostatnio szybciutko rośnie i moje spodnie robią się pomalutku za ciasne, a w niektóre to już kompletnie nie wejdę.
Wracam do swojej nauki, miłego wieczoru kochane:)
 
Do góry