reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam 1-szo wrześniowo:-):-)
No i zaczęła się szkoła, jedni się cieszą a inni trochę mniej. Wyszykowałam właśnie synka do kościoła na 9 a potem mają od razu po mszy, o 10 rozpoczęcie roku w szkole.
Dobrze że u nas wszystko tak blisko i jeździć, a nawet za daleko chodzić nie trzeba. Do szkoły i kościoła mój Tomek ma dosłownie 5-7 min drogi, więc praktycznie od I-szej klasy sam chodzi:-);-)
Miłego dnia życzę wszystkim Brzuchatkom i tym co do szkoły sami iść muszą:-p:-)
 
reklama
Witam Was
No z tą pogodą to fatalnie jest... zaczyna się robić jak w maju kiedy były te powodzie :-(

Oby szybko to doszło do ładu.

Ja raczej nie wychodzę dzisiaj bo nie mam po co i współczuje tym co muszą.....
 
witam mamuski.
tym co ida do szkoly i przedszkoli udanego rozpoczecia :)
miska cala noc przespala ze mna ale za to wstala o 8 wiec nie moge narzekac, dzidzia wczoraj stwierdzila ze jednak da znac o sobie i wieczorem troche kopala ale i tak bardziej delikatniej niz jak tata przyklada reke.

u nas pogoda bez zmian zimno i pada ale i tak slabiej niz wczoraj ale znow trzeba w domu siedziec eh i wymyslac zabawy.
 
malutk_a powiedz jak to zrobiłaś, że masz aż 4 suwaczki??
mi nawet 3 nie chciało wkleić, bo pisało, że mam za dużo linijek ......
 
Dziewczyny, piszecie że u was pogoda nieciekawa:-(, a u nas przepięknie Słońce świeci:-):-):-) od samego rana:happy: , chociaż temperaturka o 7 rano - tylko 9 C, brrrrr:-(
Jak tylko mój Uczeń wróci ze szkoły to jedziemy na grzybki, mam nadzieję że w końcu znajdziemy kanie, bo jak dotąd to ledwo, ledwo co, dosłownie parę sztuk się zdarzyło.:-(
 
Cześć Dziewczyny,
Ja wczoraj zrobiłam sobie wieczór filmowy obejżałam "Marley i ja" fajne ale smutne na końcu :( o piesku (zachowuje sie jak moja Dżaga) plakaam jak bóbr. Za chwile idę na spacer z psem a później chyba w końcu wezmę się za sprzątanie garderoby.

Życzę powodzenia wszyystkim dziewczynom, które mają dziś wizytę.
farbka ile ten płaszczyk na allegro?fajny:)
Trzymajcie się cieplutko w ten pochmurny dzionek.
 
reklama
Czesc dziewczyny!
ja jednak dzisiaj w pracy. Wrocilam na miesiac- narazie czuje sie dobrze, lekarz wczoraj powiedzial ze wszystko w porzadku wiec mam nadzieje ze uda mi sie do konca wrzesnia popracowac. Jezli tylko bedzie cos nie tak to oczywiscie od razu pojde na zwolnienie. A w domu mi sie juz nudzilo a w pracy nie zamierzam sie przemeczac a i do was moge zagladac od czasu do czasu ;)
U mnie leje za oknem, pogoda bardzo jesienna..
 
Do góry