reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A ja dzisiaj ugotowałam ogórkowa i zrobiłam gulasz, będzie na 2 dni obiadek. Jutro ide na spotkanie klasowe z liceum na kręgle, oczywiscie ja sobie posiedze, bo nie chce niczego nadwyrezyć.
Jesli chodzi o żelazka to ja miałam tak samo jak wy, że kupiłam sobie w pierwszej ciąży do prasowania małych ubranek i kupiłam Philipsa GC4410, jestem bardzo zadowolona, bo zelazko jest masywne ale to sprzyja lepszemu pasowaniu zagnieceń, wystarczy z jednej strony przeprasować i jest ok, fajny ma dziubek, w którym są otwory na parę i wszystkie zakamarki prasuje idealnie.
 
reklama
No, ja tez zdecydowałam sie na żelazko Philipsa ze względu na ten dziubek ;), bo inne jak dla mnie miały je za szerokie:) No, ale pewnie to kwestia gustu, chociaż wydaje mi się, że dzięki temu lepiej się prasuje:) A jeśli chodzi o to zajęcie, to szczerze tez nie przepadam i staram się rzadko prasować, ale tak się niestety nie da;/
A moje jest takie:)
Żelazko Philips GC 4710/02 - porównanie cen w sklepach internetowych , w sklepach niestety sa droższe:(
 
Nic ja mykam, dam troche oczom odpocząć od tego komputera...Moze tu zajrze jeszcze ale nie obiecuje poki co zycze milego wieczorku
 
Witam, Ja już po wizycie najpierw powiem co u dzidzi NASZ SYNEK :) rozwija się prawidłowo lezał sobie głową w dół i pokazał siusiaka:) Wszystko jest dobrze, lekarz zrobił badanie połówkowe i jest super. Termin wyszedł na 20 stycznia więc 5 dni wcześniej niż planowany.

GosiaP08 można brać cerutin, rutinoscorbin, rutowit i inne. To wszystko jest to samo. Powiedzial nawet że aspirynę można brać. Ale oczywiście najlepiej korzystać z dóbr natury malinki, miód itp:)

klaudoos co do naszego drętwienia to możesz brać magnez nawet 3x dziennie np. magne B6. Ale wszystko się bierze od kręgosłupa przede wszystkim odcinka szyjnego dlatego musisz molestować męża żeby ci masował kark ewentualnie ciepła (nie gorąca!!!) kąpiel która działa rozluźniająco i ćwiczyć np. kręcenie głową.

Powrót z wizyty to mega masakra na autobus czekalam godzinę, chyba przez korki.Lał deszcz i mega zimno i teraz leżę pod kocykiem i piję mleczko z miodem i uwaga: masłem :) wg waszego przepisu.
 
Witam, Ja już po wizycie najpierw powiem co u dzidzi NASZ SYNEK :) rozwija się prawidłowo lezał sobie głową w dół i pokazał siusiaka:) Wszystko jest dobrze, lekarz zrobił badanie połówkowe i jest super. Termin wyszedł na 20 stycznia więc 5 dni wcześniej niż planowany.

GosiaP08 można brać cerutin, rutinoscorbin, rutowit i inne. To wszystko jest to samo. Powiedzial nawet że aspirynę można brać. Ale oczywiście najlepiej korzystać z dóbr natury malinki, miód itp:)

klaudoos co do naszego drętwienia to możesz brać magnez nawet 3x dziennie np. magne B6. Ale wszystko się bierze od kręgosłupa przede wszystkim odcinka szyjnego dlatego musisz molestować męża żeby ci masował kark ewentualnie ciepła (nie gorąca!!!) kąpiel która działa rozluźniająco i ćwiczyć np. kręcenie głową.

Powrót z wizyty to mega masakra na autobus czekalam godzinę, chyba przez korki.Lał deszcz i mega zimno i teraz leżę pod kocykiem i piję mleczko z miodem i uwaga: masłem :) wg waszego przepisu.

Super!!
Gratulacje kochana cieszymy się no i kolejny styczniowy chłopaczek, fajnie, że wszystko jest dobrze

Ja się nudzę bo sama jestem i trochę zasiedziała dzisiaj bo prawie nic nie robię :-(

Chcę sobie jakieś zajęcie znaleźć ruchowe ale nie wiem jakie, może coś sprzątnę
 
GRATULACJE Ribi, ja dzisiaj już pisałam na wątku o przeczuciach co do płci, że również będę mamą styczniowego chłopca :) Kurcze, tak się cieszę.... Mały ma już 20cm i waży 330g i również wypada na parę dni wcześniejszego. :D
 
Gratuluje zdrowego synusia Ribi :-) i dziekuje za info na temat cerutinu.
Na moim pierwszym USG tez przesuneli termin porodu o tydzien wczesniej. Ciekawe jak to wyjdzie teraz. Ide 8 wrzesnia. Mam nadzieje, ze uda nam sie zobaczyc czy to synus, czy corcia.

Niestety tak to bywa z komunikacja miejska. Nieraz trzeba sie naczekac.
Mam nadzieje, ze sie nie zaziebilas na tym zimnie.
 
reklama
GRATULACJE Ribi, ja dzisiaj już pisałam na wątku o przeczuciach co do płci, że również będę mamą styczniowego chłopca :) Kurcze, tak się cieszę.... Mały ma już 20cm i waży 330g i również wypada na parę dni wcześniejszego. :D


:-)

Ale tych chłopaków się namnożyło, są też dziewczynki w naszym gronie ;-)

Zobaczymy czy będziemy należeć do większości i też zostanę mamą chłopca.....
 
Do góry