reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ribi - no, ja nie wiem jeszcze co zrobię.... to jest na razie dla mnie trudny temat.. szczególnie, że w sumie to będe miała 2 małych dzieci, z których żadne jeszcze nie o przedszkola..
 
Ostatnia edycja:
reklama
marchewkowa ekstaza witaj!!!!
Ja nie mam akurat tego problemu...ale jak potrzeba to teściowa zostawała i teraz pewnie tez tak będzie.
Ogromny koszt czy przedszkole czy żłobek,oplaty ,opłaty i jeszcze raz opłaty i vat w góre...eh.Mnie ostatnio wkurzyli w tp-praktycznie cały lipiec były u mnie awarie lini,nie działał i tel i neo,miała być upust,a tu przyszedl normalny rachunek,dopiero po tel do nich opuścili mi połowę rachunku.
 
Jeżeli chodzi o suwaczek to się wkleja Bbcode do okienka w ustawieniach panelu kontrolnego :-D

tam masz opcję edytuj sygnaturę i tam wklejasz kod i dajesz zapisz
 
Dominika - moja siostra urodziła rok po roku i wiadomo, że łatwo nie miała, to dała/daje radę i to całkiem nieźle jej wychodzi. Nieraz ją podziwiałam za to , że przy dwójce maluchów może znaleźć jeszcze czas dla siebie czy męża.

Dasz radę, chociaż łatwo nie będzie :)
 
no ja wracam z koncem sierpnia do pracy wiec bede zawozic malego do mamy- mam po drodze. wprawdzie pracuje ok 6,5h wiec nie jest zle.

witam nową mamusie. i coraz wiecej dziewczynek oby tak dalej;)
 
marchewkowa - dzięki za wsparcie :-)
nie przeraża mnie specjalnie wizja 2 dziecki z mała różnica wieku, teraz z jednym Jaśkiem mam czasami dużo czasu wolnego :-D nie jest jakiś bardzo niegrzeczny czy coś. poza tym po prostu trzeba mieć dobra ogranizację i zarządzanie domem i jest czas na wszystko :-) a ja od zarządzania jestem, na co mąż czacem narzeka, że zarzadzać to powinnam se iść do pracy! :-)
bardziej się martwię na przyszłość jak tu po drugim macierzyńskim wrócić do pracy :-D :-D :-D bo jak jednak zostanę w domu to dam radę :-) ale wszystkie opcje na razie sa otwarte :-)
 
Ja wiem jedno, jak już urodzę , to od razu się będę pytać o jakąś antykoncepcję.

Najpierw chcę zobaczyć czy damy sobie radę z dzieckiem i jak finansowo będzie.

A potem zobaczymy czy i kiedy zdecydujemy się na drugie. Na razie jedno wystarczy, chce je dobrze odchować i żeby mu niczego nie brakowało :-D
 
reklama
widzę dziewczyny że wy to macie też wsparcie rodziny...ja niestety jestem przyjezdna do wrocka i nie mam tutaj żadnej rodziny. Moja mam pracuje a teściowa i teściu mają swoje zajęcia. Z reszta mamy do nich po 120 km, więc daleko. Stąd pomyślałam o żłobku albo niani. Nianię najlepiej mieć z polecenia a żłóbek....to chyba dobre wyjście też chodziłam do żłobka i nic mi sie nie stało :)
 
Do góry