reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Damqelle - moje gratulacje:) Świetnie, że już wiesz:) No i najważniejsze, że córcia zdrowa:)

MOlaGO - ale super,tatuś pewnie jest dumny, jak paw:) Mój m też usilnie chciałby poczuć kopniaki:)

Jak czytam dziewczyny, to prawie większość z Was ma swoje pupile:) Ja Was podziwiam, że umiecie pogodzić pracę z opieką nad psiakami. Ja z mężem myślałam kiedyś o posiadaniu pieska, ale ze wzg na późne pory wracania z pracy, stwierdziliśmy, że sobie odpuścimy, żeby bidula się nie męczył. Oczywiście wiem, że wszystko da się ze sobą pogodzić, ale może jesteśmy trochę wygodni.
 
reklama
damgelle - gratuluje córuni :) naprawdę mega się cieszę:) (bo jak juz setki razy pisałam miałam nadzieje na córcię)

Jutro wybieram się do rodziców, mąż przed praca mnie zawiezie a po pracy odbierze więc jak wróce ok 23ej to z pewnościa nie zajrze na forum:) ale nadrobie następnego dnia :) tak piszecie o tych zwierzakach i się stęskniłam na swoją psinką, postanowiłam dziś, że jutro porwe rodzicą moja ukochaną sunię na dwa może trzy dni, zalezy jak się będzie u Nas czuć czy nie będzie tęsknić za bardzo za moja mamą, bo ostanio sie z nią b zżyła:) boje się , że bede musiec jej kaganiec zafundowac bo jazda winde i spacery przed blokiem, ona wiem, że nie ugryzie, ale ludzie sie boja duzych psow,a to owczarek niem więc wrażenie robi. Poczatkowo to tylko ja dla niej istniałam ale rok rozłąki i juz piesek przywiązał się do innej pani :p hehe ale poczatkowo bardzo tęskniła i od furtki nie odchodziła, nawet jak lał deszcz to ona pod furtką sterczała i dowołać mama jej nie mogła:) kochana psina:) juz nie wspomne jak mlodsza była jakis rok miała a ja na wakacje pojechałam to trzy dni nie jadła tylko pod furtka stała:/ mama mi nawet nie dzwoniła bo ja tez strasznie tęskniłam za psinką :) Kocham ją ale wiem ze w domku jej najlepiej w blokach by sie zanudziła, chyba że od małego w blokach by sie chowala:) ale daje rade często ja widuje i jest ok :)
Dobranoc Kochane :)
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana:)
Wczoraj mi się usnęło nawet nie wiem kiedy,poszłam się na chwile położyć aby moje nogi trochę odpoczęły...i obudziła mnie w nocy burza...Spać się nie dało,a od 5 jestem na nogach i już pewnie nie usnę bo dziś usg:)wreszcie
 
Witajcie kochane :)

Ja juz po badaniach. Też mam wizytę o 14 i napewno USG więc doczekać się nie mogę :)

Co do zwierząt to jak byłam panną to miałam psa i kota ale teraz to nie bardzo. Jak się wybudujemy to na 100% będą u nas i pies i kot, ale nie w bloku.
 
Witam Brzuchatki:-)

Rozszalał się u nas wiatr i tylko patrzeć jak będzie lało_Oby tylko burzy nie było bo mój M w robocie a ja zaraz na badania lecę no i nasza psina sama w domu zawału dostanie:-(

A i u mnie dzisiaj półmetek:-):-):-) Jeszcze TYLKO jeszcze raz tyle i w końcu ujrzymy naszego małego, kochanego Człowieczka:happy:!

Życzę udanego dnia:-)
 
Martka, klaudoos - u mnie na mojego dużego Boryska to kolczatka nic nie daje on ma taką skórę na szyi, że nawet jej nie czuje. Kolczatka powinna boleć bo wtedy pies nie ciągnie. iestety u mnie się nie sprawdza. Dobrze, że druga psina jest spokojniejsza. Ale i tak mam problem dwa psy i dziecko ochhhhhhhhhhhhh.
 
sic masz racje,ze powinna bolec ale tez zalezy od psa. ja wiem ze moją nie boli bo ma luz ale lekko ją uwiera, a ona tego nie lubi wiec jak dla niej super rozwiazanie. niestety ludzie na osiedlu majacy amstaffy i podobne maja kolczaty grube jak ja dla mojej(mimoze amstafy maja inna tkanke tluszczowa) bo moja jest ubita i nawet te kolczaty im nie pomagaja utrzymaj psa. najgorsze ejst to ze czesto chodza bez smyczy i kaganca a ja z moja- ktora nawet nie ugryzie nie szczeknie chodze jak glupia na smyczy!
 
u nas dla odmiany po wczorajszym zimnym dniu piękna pogoda :-)
zaraz uciekam z małą na spacer żeby ją wymęczyć bo później jedziemy na basen popołudniu :-)

sic a próbowałaś zaciskowej obroży ?? nasz 50kg owczarek właśnie na niej nauczył się chodzić przy nodze :-)

jeszcze 27h i usg :-)
już się doczekać nie mogę :-) :-) :-) :-) :-)
 
damquell gratuluję :) kolejna styczniowa dziewuszka

anrysa ja też jestem przedstawicielem tyle, że farmaceutycznym. faktycznie praca nie zawsze jest przyjemna ja osobiście ją lubię. Ale Ty i Julka musicie się ze mną zgodzić, że zawsze poszkodowany jest pacjent. Bo jeżeli lekarz dostanie jakieś profity za przepisanie leku, do tego farmaceuta ma założony konkurs na dany lek to zawsze urobią pacjenta, że ten lek a nie inny. A my dzięki temu zrobimy plan. Takie jest moje zdanie. Niektórzy lekarze czy farmaceuci nie dają się urobić,ale większość jednak tak. Bony, prezenty , "konferencje" to nasze sposoby :)

sic próbowałaś może kantarku (uzda) zakłada się goo na pysk i pies w ogóle nie ciągnie. Powiem szczerze, że moja ma normalną obrożę i ciągnie ale właśnie muszę jej kupić kantar bo naprawdę jest dobry-widziałam efekty
 
Ostatnia edycja:
reklama
karlita- zaciskowa to jest taka metalowa na poczatku luzna a jak pies szarpnie too 2 lancuchy metalowe sie zaciskaja? bo jesli tak u mojej nie zdala egzaminu bo sie dlawila i dlawila i tak ciągnęla.. a ja jak latawiec za nią..
 
Do góry