reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

eevciaa gratulacje. :)

Ja się z moim wczoraj strasznie pokłóciłam, jak wracaliśmy od lekarza. Nawet nie weszłam do domu, jak tylko mój z auta wysiadł to od razu gaz. Pojechałąm na cmentarz do byłego, a potem do kuzynki. Dopiero o 21 pękł i dzwonił do mnie czy wrócę na noc do domu i czy nic się nie stało. (zważając na to jaka wkurzona byłam, i że w ciąży mało jeżdżę autem bo mi się słabo robi) Przeprosił mnie jak wróciłam w nocy do domu. A ja mu powiedziałam, że pierwszy raz żałuję, że przełożyliśmy ślub na ten rok. (mieliśmy brać w przyszłym, ze względu na dziecko przełożyliśmy na ten, razem mieszkamy więc w sumie to no i tak tylko formalność).
 
reklama
A my z moim mamy dzisiaj 2 rocznice ślubu. Tylko moi rodzice nam ja popsuli, bo mieli zająć się małym a my mielismy wyskoczyc na miasto, ach szkoda gadać, nie lubię jak ktos najpierw mówi, że zajmie sie dzieckiem a w ostatniej chwili to odwołuje :(
 
Hej girls
nie było mnie troszkę. Wróciliśmy już do domu, mojemu M. udało się przyjechać do domu na kilka godzin, a dziś cały dzień spędziliśmy u mojej babci na zjeździe rodzinnym. Wszystko byłoby rewelacyjnie gdyby nie te upały, kiedy to w końcu się skończy.... :-(
Dziś w cieniu mój termometr pokazał 36 stopni aż trudno uwierzyć....

eevciaa gratulacje na nowej drodze życia. :-D
 
Ja mam zgagę , tak mi się wydaje przynajmniej, któraś z was pisała o jakiś żelkach , tylko nie pamiętam jakich, możecie mi przypomnieć??

To były chyba zwykłe żelki owocowe haribo czy jakieś w tym stylu. Mi pomaga żucie migdałów. A czytałam że dobre jest picie ciepłego mleka małymi łyczkami

A oprócz tego renie bo nie szkodzi w ciąży i można spokojnie zażywać
 
Dzionek miałam udany chociaż padało cały czas, ale grill się udał :)) całe popołudnie u rodziców więc troszku wyszliśmy z domku :-)
Teraz nocka razem, wreszcie nocki męża się skończyły teraz na rano będzie pracował to fajnie:)) nie lubie w nocy być sama:p
eevciaa - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, oby każdy dzien był tak udany jak ten w dzień ślubu
zielona2909 - gratulacje z okazji drugiej rocznicy :)) my dopiero 8 sierpnia mieliśmy rok od ślubu, słodkie są takie rocznice :))
claudia4you - ja tez nie wiedzialam nigdy co to zgaga, a teraz chyba od czasu do czasu miewam, pije sok jedniodniowy z kapusty kiszonej i przechodzi, ale słyszałam też o migdałach

Znikam spać bo jutro wstać wczesniej muszę i dokończyc malowanie sypialki, sama sobie pracę wymysliłam, bo mamy czerwona sypialnie niedawno malowaną, bo od niedawna tu mieszkamy, ale pojawiły się swiecące przeświaty na dwóch ścianach i postanowiłam gruntem przemalować ściany,więc w sobote z mężem malowalismy, ale nie czekaliśmy 12h tylko po 4h pokrylismy farbą, teraz ściany wygladaja gorzej niż były więc jutro pomaluje jeszcze raz mam nadzieje ze starczy farby i ten grunt nie będzie juz przechodził przez farbę hehe więc jutro będę walczyć z malowaniem :-)
Dobranoc:))
 
Witajcie :) wlasnie sie zarejestrowalam. Termin porodu mamy na 19 stycznia. Przyjmiecie mnie do grona styczniówek? :tak:
Pozdrowienia :)
 
Ostatnia edycja:
Claudia4you mi ktoś pisał o Nim2 ale na metaliczny posmak w ustach mi już przeszło a mdłości miałam jakieś 2 tyg tylko w7 i 8 tc poźniej przeszły. Za to w pierwszej 4 miesiące się męczyłam. Myślę, że lada moment i też już się skończą u Ciebie. A jak dziewczyny czujecie już swoje maluchy??

Kashya co do ślubu w ciąży miałam identycznie. Tyle, że ja w pierwszej wziełam cywilny, w sumie to mnie mój zaciągnął siła do USC ale na Kościelny się nie zgodziłam, bo stwierdziłam tak jak TY. Póżniej jak się oświadczał po roku to prawie zemdlał bo też się bał, że odmówię:p Dobrze chłopom robią takie terapie wstrząsowe. Póki co jestem 8 lat po ślubie Cywilnym i 6 po Kościelnym i teraz się z tego śmieję:) Tego Ci życzę:) A evcii gratuluje:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A dziękuję za dobre słowo:happy:

Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Dziś na 13 idę na usg. Mam nadzieję, że zobaczę to i owo (a wlaściewie jego brak;-))między nóżkami dzidzi:rofl2:
 
Do góry