reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No odkurzone, podłogi umyte, teraz tylko czekać na mojego, bo potem do sklepu, ja jeszcze pod prysznic i na kiełbachę :-)
 
reklama
Te upały już chyba każdego drażnią.

ja tylko do sklepu poszłam, 15 minut mnie nie było i mokra wróciłam:wściekła/y:

A na dodatek mojego jak nie mam tak nie ma, nie wiem kiedy wróci z tej roboty.

Jakiegoś agresora mam na niego dzisiaj i nie wiem czy nie wybuchnę jak wróci, szkoda słów...........
 
Hej dziewczyny;)
No faktycznie gorąco, a ja mam dziś wieczór panieński, niestety z powodu bobusia się nie zabawie za bardzo, ale przychodzi do mnie 14 kumpelek wiec zabawa tak czy siak bedzie udana;) No i ja w sumie wolę zeby była ładna pogoda niż żeby padał deszcz, jeszcze dziś to nie takie ważne, ale za tydzień.... oby tylko nie padalo;)
Miłego dnia mamusie;)
 
Przyszedł mój, idę jeść obiadek a potem się szykować , odezwę się jutro

Życzę wam udanego weekendu i udanych zabaw
 
witam:)jestem tutaj nowa.Ja mam termin na 7 stycznia:)2011r.mam nadzieję ze doczekam do stycznia .Mam już synka 1.11.2007r.Michałka.

Znalazłam to forum dopiero teraz i postanowiłam się przyłączyć do was.Dziewczyny upały straszne ;(z tego względu zaczęły dokuczać mi nogi ,mogłaby któraś polecić jakiś dobry żel chłodzący do zmęczonych stop??kupiłam firmy Dax cosmetics perfecta mama,ale żeby pomagał było by dobrze,pozdrawiam Was:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, długo mnie nie było a od tygodnia nadrabiałam zaległości - jakieś 150 stron i dopiero skończyłam. Widzę że ostatnio ciężkie tematy były poruszane, mam nadzieję że dziewczyny wszystko się ułoży. Ja na szczęście trafiłam na "egzemplarz" dla którego alkohol mógłby nie istnieć. Jak ma ochotę na piwko to ma na myśli desperadosa lub redsa i to też zazwyczaj po piłce bo dobrze gasi pragnienie albo jak jest na jakimś wyjeździe i z kolegami się spotka, nawet na własnym kawalerskim go zmuszali do picia ;p Na imprezy jak chodzimy to też zawsze chce robić za kierowcę żeby mieć wymówkę od picia także pod tym względem jest aniołem.

Co do mojego samopoczucia to całkiem często łapią mnie bóle podbrzusza ale to pewnie macica się rozciąga, dostałam nospę forte ale przeczytałam że coś się przedostaje do łożyska więc nawet nie brałam tylko masowałam brzuch, relaksowałam się i ból przechodził. Mam też straszne migreny, na szczęście już bez wymiotów =]

W ciągu ostatniego tygodnia bardzo urósł mi brzuch aż jestem zdziwiona- w poniedziałek będę robiła zdjęcia to się pochwalę =]

Pozdrawiam i dobrej nocki życzę, obiecuję że już na tak długo nie zniknę ;)
 
owszem macie racje goooorąco, kąpe się dwa razy dziennie a czuje się jakbym się wogóle nie kąpała...tez tak macie???
Jutro jedziemy do moich rodziców na NIEDZIELNY obiadek, potem prażonki i grill ;-) milusio najem się do syta ;-P...i odpocznę od gotownia hehe

gdynianka1- współczuje Ci i wiem cos o tym dwa tygodnie temu też wyłączyli nam wode na 3 dni i to mnie strasznie zdenerwowało, czasem zimna woda pociekła to do garnków złapałam żeby obiad ugotować, na takim cisnieniu junkers sie nie odpalał więc nawet nie było sie jak umyć, ale naszczęście naprawili usterkę, życzę żeby i Tobie szybko wodę właczyli

anus* - udanej zabawy, miłego wieczorku panieńskiego:)

ariska - widziałam body za 3 zł, ale nie widziałam niczego z długim rękawkiem, chętnie kupiłabym własnie coś z dlugim , bo pOra w jakiej rodzić będziemy wymaga ciepłych ubranek:) może u Nas juz wykupili:(

martusia29 - witamy, zapraszamy, pisz dużo :) wklej suwaczek :)) dziewczyny niedawno pisały jak to zrobić :))

Udanego weekendu, wiecej chmurek zasłaniających słoneczko oraz spokojnego relaksu w gronie najbliższych Wam życzę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
owszem macie racje goooorąco, kąpe się dwa razy dziennie a czuje się jakbym się wogóle nie kąpała...tez tak macie???
Jutro jedziemy do moich rodziców na NIEDZIELNY obiadek, potem prażonki i grill ;-) milusio najem się do syta ;-P...i odpocznę od gotownia hehe

gdynianka1- współczuje Ci i wiem cos o tym dwa tygodnie temu też wyłączyli nam wode na 3 dni i to mnie strasznie zdenerwowało, czasem zimna woda pociekła to do garnków złapałam żeby obiad ugotować, na takim cisnieniu junkers sie nie odpalał więc nawet nie było sie jak umyć, ale naszczęście naprawili usterkę, życzę żeby i Tobie szybko wodę właczyli

anus* - udanej zabawy, miłego wieczorku panieńskiego:)

ariska - widziałam body za 3 zł, ale nie widziałam niczego z długim rękawkiem, chętnie kupiłabym własnie coś z dlugim , bo pOra w jakiej rodzić będziemy wymaga ciepłych ubranek:) może u Nas juz wykupili:(

martusia29 - witamy, zapraszamy, pisz dużo :) wklej suwaczek :)) dziewczyny niedawno pisały jak to zrobić :))

Udanego weekendu, wiecej chmurek zasłaniających słoneczko oraz spokojnego relaksu w gronie najbliższych Wam życzę:)

To nie wiem bo u mnie były wszystkie z długim. Te same które miesiąc temu były za 5zł.
 
Do góry