reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

ja siedze w tej strasznie goracej warszawie o ktorej wspominasz i jakos az takiego apetytu przez to chyba nie mam.. :) uzupelniam tylko plyny ktore co chwila wypacam :)
 
reklama
Cześć kobietki. Właśnie wróciłam z dziewczynkami z działeczki. Zarosło nam okropnie, muszę Miśka zaciągnąć do skoszenia trawy...
U mnie okropna duchota ale na działce było bosko, aż wracać mi się nie chciało. Pozrywałyśmy troche aronii i zrobię kilka słoiczków soku na zimę a troche zamrożę na ciasto. Czytałam, że takie przemrożone mają dobry smaczek na cieście.

Jeszcze tylko 50 minut i może dowiem się, co siedzi u mnie w brzuszku. Tylkoe mam pewne obawy, bo teraz Bobas wierci się jak szalony. Mam nadzieję, że nie uśnie na czas USG...

Powodzenia kochana. Pewnie właśnie oglądasz swojego maluszka :)

Lecę teraz do kuchni robić spaghetti bo za niecałą godzinę obiad musi stać na stole :)
 
hej dziewczynki, nie mam sil pisac, ale czytam was;) jesli chodzi o mnie i moj apetyt mam w ciazy duzo wiekszy, ale mysle ze to przez to,że od lipca do kwietnia sie odchudzalam (schudlam 55kg) i teraz nadrabiam!! u nas byla wczoraj wieczorem super burza, od razu lepsze powietrze, dzisi wstalam prasowalam 13 koszul meża do pracy, odkurzylam, posprzatalam, zrobilam pranie i teraz mam czas na odpoczynek.. choc nalezaloby paznokiety u rąk zrobić..

jesli chodzi i kopniaki synusi mimo otylosci widze juz minimalne ruchy przez skóre;) i moge poczuć pod ręką!
 
klaudoos - ależ masz fajnie że czujesz maluszka. Mój Misiek co wieczór pyta czy mały śpi? Ja mu mówię, że jeszcze nic nie czuję chociaż tak bardzo sie wsłu****ę w swoje ciało w ciszy...

A teraz to już serio idę wstawić makaron bo zaraz wróci druga połowa z pracy a my bez obiadu...
 
klaudoos co to za dieta że tak wspaniałe efekty? czyżby Dukan?

Co do mojego apetytu to nie widzę jakiś większych zmian...staram się jeść 5 razy dziennie chyba, że w międzyczasie dzidzia da znać że jemy :) Póki co nie przytyłam ,ale też jakoś brzucha nie widać... zauważyłam tylko, że rano jak wstaję to odrazu muszę coś zjeść bo odrazu mnie bierze na wymioty....
a dzidzia nadal nie dała o sobie znać:(
 
a ja już po wizycie u fryzjera, mam na głowie gorzką czekoladę:-) włosy ścięłam krotko z tyłu a z przodu tak, że zakrywają mi uszy. od razu poprawił mi się humor,choc muszę się przyzwyczaic i do koloru i do długości... to był taki moj własny prezent na połmetek ciąży :-)
teraz idę coś wszamac.
 
Helo laseczki ja wróciłam z miasta, wyglądam jak szczur, złapała mnie ulewa i się suszę

Kashyaa napisz po wizycie co i jak

A co do farbowania włosów, to ja postanowiłam, że nie będę się obcinać i farbować , aż chyba dopiero do końca roku, albo nawet do chrzcin :-)

Mam strasznie zniszczone włosy,a ta długość już mi przeszkadza....
 
Też przed chwilą trochę zmokłam ale na szczęście miałam ze sobą przeciwdeszczówkę.

Włosy również muszę podciąć bo końcówki są strasznie zniszczone - ostatni raz w styczniu coś z nimi robiłam więc najwyższy czas. Wybiorę się jakoś za tydzień - 1,5 jak wrócę do Wawy i może na zrobienie brwi się skuszę =}
 
reklama
DZIEKUJE DZIEWCZYNY :-D. Strasznie sie oboje cieszymy ze juz jestesmy malzenstwem. Mieszkalismy razem ale jednak teraz jakos jest inaczej :-). Zmiana fryzury to fajna sprawa. Ja nie zaluje ze sie obcielam przed slubem- czuje sie o wiele lepiej. Wszyscy mi mowili na slubie ze to swietna decyzja byla. Strasznie mi brakuje tego ze ruchow nie czuje, poprzednio w 19 tygodniu juz wyrazne kopniaki sie pojawily. Licze ze za kilka dni poczuje i tym razem juz nie bedzie pomylki jak dwa tygodnie temu.
 
Do góry