reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
Malta, tak dla uspokojenia mogę powiedzieć, że też miałam bóle jajników (najsilniejsze rano, jak się przeciągałam, albo kiedy kichałam) i moja Pani Doktor też powiedziała, że nie ma się czym martwić;-)

Głowa do góry! Na pewno wszystko jest ok:tak:
 
Dziewczyny nie możemy marudzić i sie za każdym razem bać. Musimy być dobrej myśli. Mnie też pobolewa ale lekarz powiedział, że macica się rozciąga i to oznacza, że się rozciąga. Jak będzie się coś złego działo to napewno będziemy to przeczuwały. Więc koniec marudzenia i użalania się nad sobą. Uśmiech na twarz i korzystajmy z tych pięknych chwil :)
 
:szok::szok: :szok:...nie miałam ciąży pozamacicznej a przynajmniej nic nie wiem na ten tamat...
Szok! Znowu całą noc będę myślała...:-(i analizowała. Oby wszystko było ok.:tak:
Dobrej nocki Kobietki Wam życzę- spokojnej i bezstresowej:-)

Słońce przestań sie filmować, w moim przypadku lekarz podał ten 2 punkt ;D tw kłucia są normalnością;)

a ja od rana zaczełam dzień z dołem, weszłąm na moją Naszą klasę a tam info od koleżanki, o naszym wspólnym koledze z klasy licealnej :( (mama prawnik, syn jedynak:( ):
moz-screenshot-2.png
http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/291397,zeglarz-z-gdyni-zostal-zamordowany,id,t.html
i tak sie zdenerwowalam,ze az brzuch pobolewa, ach musze herbatke chyba zrobic na uspokojeie.

http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/291397,zeglarz-z-gdyni-zostal-zamordowany,id,t.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas okej. Remont praktycznie skonczony. Czeka mnie jeszcze troche sprzatania. Nie mam teraz wiec czasu na internet. Jestem podekscytowana zblizajaca sie sobota i mam lekkiego stresa. Strasznie glupio mi to przyznac ale ostatnio wam pisalam na watku o ruchach ze jestem pewna ze czuje ruchy. To bylo 2 tygodnie temu. Teraz widze ze sie mylilam- to byly zwyczajnie gazy! Chyba przez to ze pilam wode gazowana dzialy mi sie w brzuchu takie rzeczy. Czuc to bylo jak pukanie dzidzi, nawet moj TZ czul. Ostatnio jednak jak juz to czuje to nad pempkiem- to jednak nie dzidzia. Szkoda. Odstawiam gazowana wode i czekam dalej. Zmykam obiad robic i za porzadki sie zabieram.
 
A ja kolejny dzień zamulam w pracy. Dyro ma urlop, więc do 11, do przyjścia kierownika mam luz. Właśnie skończyłam czytać książkę i nie wiem za co teraz się wziąć:-D Tak w ogóle to już mi się strasznie nie chce chodzić do tej roboty. W sumie i tak nie za wiele tu robię, ale skoro umówiłam się, że zostanę do powrotu dziewczyny, którą zastępuję, to teraz głupio mi to odkręcać:baffled:
 
Czesc dziewczyny!
u mnie od rana z samopoczuciem dobrze. Biore sie zaraz za sprzatanie bo tez jestesmy w trakcie remontu i balagan jest straszny. Przemeczac sie nie bede ale moze chociaz troche ogarne, poodkurzam..
 
Kochane, mam prośbę. Napiszcie mi jeszcze raz, gdzie ja mam wkleić kod suwaczka, żeby mi się dodawał pod postem? Wiem, że juz gdzieś było to tłumaczone, ale nie chce mi się szukać:-p


Gosiula, na kiedy masz termin? Czyżby 4.01? Bo na suwaczku mamy takie same dane:tak:

Dobra, juz znalazłam, a szukając przy okazji zobaczyłam, że rzeczywiście mamy ten sam termin:happy::happy::happy: Wiesz już jaka płeć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kashyaa jesli chodzi o suwaczek to wchodzisz w panel kontrolowany- po lewej stronie masz ustawienia i wybierasz edytuj sygnature i tam wklejasz suwaczek. W sumie tez mialam z tym troche klopotu ale probuj i napewno sie uda :)
Jesli chodzi o termin to ja mam dokladnie na 5.01. Dopiero w przyszlym tygodniu wybieram sie na usg i mam nadzieje ze uda mi sie poznac plec :) Chociaz nie wiem czy uda mi sie zapisac do lekarza bo moj jest na urlopie i jakos nie moge sie zdecydowac na innego lekarza wiec moze sie okazac ze usg bede miala dopiero za dwa tygodnie.. A juz sie nie moge doczekac az zobacze Malenstwo na monitorze :)
 
reklama
tak się skłaniam ku sprzątaniu,ale bardzo powoli się do tego zabieram. Nie chce mi się i już,ale trzeba coś porobić bo mega brudno w chacie.
Ale wyszukałam sobie na allegro kilka ciuszków dla mnie , przydadzą się dla rosnącego brzuszka. Dziś chyba kupię te
HIT - Bluzki Tuniki Kimono Nietoperz - KOLORY (1170017452) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
kolor capucino
KOLEKCJA JESIEŃ 2010 TUNIKI 2 W 1 #2001# NOWOŚĆ (1171337731) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
kolor grafit
 
Do góry