reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

wiecie co u mnie zaczelo sie chyba szykowanie gniazdka;) dzis zrobilam znowu porzadek w szafach, caly dzien prasowalam(z przerwami rzecz jasna) posciele, poszewki itd. ladnie poukladalam. jutro chce posprawdzac co mam w kartonach ozdobnych i wyniose do piwnicy a co tam;) musi byc duzo miejsca na przyjecie nowego skarbusia. po wyplacie umawiam sie do fryzjera bo czuje sie nieatrakcyjna;( wlosy mam masakryczne;( do tego blada;( (zawsze chodzilam na solarium). u nas teraz lunęło deszczem ach swieze powietrze od razu;)
 
reklama
Dziewczyny super, że macie wizyty za soba i wszystko OK. Ja mam dopiero 25 sierpnia jak wrócimy z wczasów więc doczekać sie już nie mogę :)

A powiem wam, że moja dzidzia dzisiaj poszalała w brzuchu :) Juz wyraźnie ją czuję a dzisiaj to chyba ze 20 razy :)
 
sic1982 to świetnie że wszystko ok:-). Co do bóli to właśnie przed chwilą miałam strasznie silny ból prawego jajnika:szok:, a przynajmniej tak mi sie wydawało że to jajnik... Aż mnie zgięło w pół i musiałam się położyć. To takie uczucie jakby szpilę wbijać po prawej stronie:szok:!!!
Dziewczyny czy tez się Wam tak zdarza? Taki ból po prawej stronie jak niekiedy podczas owulacji (przynajmniej ja często miałam takie bolesne jajeczkowanie:-(). Poleżałam i ból trochę zelżał;-)
 
Dobrze dziewczyny ze juz macie kolejna wizyte u lekarza za soba. Czlowiek troche spokojnieszy zawsze :) mnie to czeka dopiero za tydzien.
Dzisiaj jakas jestem nie w humorze.. znowu hustawki nastrojow mam. juz sobie poplakalam - zupelnie bez powodu.. dlatego tez zaraz zmykam do lozka i spac.. Mialam tak mniej wiecej w trzecim miesiacu - byle glupstwo potrafilo mnie wyprowadzic z rownowagi a za chwile juz sie z tego smialam i bylo ok. Mam nadzieje ze mi to juz minelo i dzisiejszy humor to jednorazowa sytuacja :)
Dobrej nocy
 
malta- mialam tak ostatniom dokladnie w zeszla niedziele, w pon. miałam akurat wizyte u gine, zbadal szczegółowo i powiedział że po 1. macica sie powieksza- i wtym wypadku polozyc sie mam i wziac 3x2 no-spe (ale to sie juz nie powtorzylo), albo po 2. tak mogą pobolewac zzrosty po ciazy pozamacicznej.
 
malta- mialam tak ostatniom dokladnie w zeszla niedziele, w pon. miałam akurat wizyte u gine, zbadal szczegółowo i powiedział że po 1. macica sie powieksza- i wtym wypadku polozyc sie mam i wziac 3x2 no-spe (ale to sie juz nie powtorzylo), albo po 2. tak mogą pobolewac zzrosty po ciazy pozamacicznej.

:szok::szok: :szok:...nie miałam ciąży pozamacicznej a przynajmniej nic nie wiem na ten tamat...
Szok! Znowu całą noc będę myślała...:-(i analizowała. Oby wszystko było ok.:tak:
Dobrej nocki Kobietki Wam życzę- spokojnej i bezstresowej:-)
 
Dzień Dobry z rana :) Co tam mamuśki?Jakie plany na dziś? Ja sprzątanko i muszę jeszcze coś do pracy zrobić. Nie mam pomysłu na obiad :/ jutro chyba przyjedzie moja mama więc pewnie będzie shopping. Już mamy samochodzik z naprawy więc jesteśmy URATOWANI :):):) miłego dzionka życzę.
 
hej dziewczyny, kurde nawet czasu nie mam kiedy poczytac zaleglosci.
dzis caly dzien na zakupach bo trzeba pokupywac michasce rzeczy no i w koncu moze sie buty uda kupic.

sic dobrze, ze jkuz wszystko w porzadku
 
reklama
Do góry