reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam z rana :) u mnie leje deszcz ale mam nadzieję, że niebawem przestanie padać.

zielona gratuluję dziewczynki :)

malta wiem, że tylko apap jest bezpieczny, a może dodatkowo smaruj sobie skronie np amolem...?powinno pomóc. Ja też miewam bóle głowy ale bez leków się obywa bo staram się to przespać.
 
reklama
Ja nic nie biorę. Dla mnie apap jest skuteczny jak landrynka - więc nie ma sensu brać czegoś co nie pomoże. Nauczyłam się walczyć z bólem (o czym już na dolegliwościach pisałam) - a czasem wystarczy dobra książka czy film by zapomnieć o bólu i wyprzeć go ze świadomości
 
Witam, u mnie jakoś już lepiej przez noc się z gardłem zrobiło :-)
Jadę na Halsach.

Sic o której masz wizytę, ja też dzisiaj mam , tyle że na 17:30

W końcu się wyspałam i czuję się lepiej niż wczoraj, o wiele.

Trzymajcie kciuki dziewczyny za Sic i potem za mnie i wszystkie dziewczyny, które odwiedzają dzisiaj swoich ginów - ja już nie mogę się doczekać....
 
Dzień dobry kochane:) ja już od samego rana na nogach, byłam rano zrobić morfologię i zawieźć mocz bo w środę mam gina nareszcie:) potem spacerek z pieskiem i teraz na chwilke wpadłam do domciu i lecę trochę popracować, bo parę spraw do załatwienia jest. claudia i sic trzymam mocno kciuki i czekam na wieści po wizytach:-)
 
a ja jestem agentka normalnie :) rano wstałam o 6 bo miałam jechać do przychodni badania zrobić bo w środe wizyta i se wyobraźcie że zapomniałam że nasiusiać mam do kubeczka:p i niestety później już nic z siebie nie wycisłam i na badania musze jechac jutro hehe
 
Ja czekam na poznani płci i każda kolejna wizyta do momentu , aż ją poznam będzie ekscytująca.
best26_%28www.e-gify.pl%29.gif


Jakby mąż jeszcze poszedł ze mną, tyle że raczej będzie w pracy
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif
on jeszcze nie widział maleństwa
 
Ale ja Wam zazdroszczę, że juz znacie płeć dzieci. Ja dopiero w przyszły poniedziałek mam USG. Liczę na to, że lekarz juz coś dojrzy (albo czegoś brak:-D).

No chyba, że trafię na lekarza, który nie mówi płci (bo u mnie USG jest osobno umawiane i może być u innego lekarza niż prowadzący). Ostatnio np. trafiłam na lekarza, który prowadził moją siostrę w pierwszej ciąży. Do samego porodu nie powiedział jaka płeć, no i Marysia okazała się Kacperkiem:-)
 
Witajcie wszystkie styczniowe ciężaróweczki:)
My termin mamy na 17 stycznia 2011, niestety fasolka zaciska nóżki i nie chce się pokazać;) Jestem mamą 8,5 letniego chłopca więc nie ukrywam, że marzę o dziewczynce. Ale wiadomo, że każda mama pragnie tylko tego, by maleństwo było zdrowe;) pozdrawiam serdecznie
 
Malta ja tez mam bóle głowy ale apap tez na mnie nie działa wiec nic nie łykam.
lekarz mi przepisałmagnez bo miałam do tego zawroty glowy i silne wymioty.

sic daj znac co Ci tam lekarz powiedział
 
reklama
halo,halo :) dzisiaj trochę się nachodziłam. Najpierw na pocztę ,niestety musiałam czekać w kolejce bo brzuch mam za mały żeby ktoś się domyślił :) ale później poszłam do Fuctory i zrobiłam pierwsze zakupy dla maleństwa 6 szt. body (wydałam 70 zł) kupowałam w cocodrillo. Później zrobię fotki i wstawię do wątku o zakupach.
Idę spać:)
 
Do góry