reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No a my jutro wyjezdzamy na Mazury do tesciów. Planujemy zostac tam do czwartku, ale zobaczamy jak sytuacja sie rozwinie.
A i najwazniejsze bylismy dzisiaj na USG i prawdopodobnie bedzie dziewczynka, bo lekarz nic nie widział zeby dyndało miedzy nóżkami. Bardzo się cieszę, chociaz ptaszek moze jeszcze urosnąć hehe. Dzidzia waży 287g i termin z jednego pomiaru wyszedł nawet na 24 grudzień, ale ja trzymam się 1 stycznia :) USG 3D niestety nie wyszło, bo mam łozysko na przedniej ścianie i troche mało wód, więc wszystko było zamazane, zobaczyłam tylko nóżki i główkę. wkleiłabym zdjęcie ale dostałam tylko serduszko i jego wykres bicia.
 
reklama
Zielona GRATULACJE córeczki :)

A my dopiero wrócilismy 20 minut temu, Wiki od razu do łóżka i śpi :) Weekend super nam się udał. Wczoraj na wsi, pieczone, wikunia poszalała. Uwielbiam patrzec jak ona tak wariuje :) Jest taka kochana. A dzisiaj na 17 pojechalismy do znajomych i dopiero wróciliśmy.

Poczytałam ale idę się położyć.
Jutro rodzice po mnie przyjeżdżają i jedziemy z wikunią do nich na cały dzień. Pewnie codziennie tak będzie hi hi hi a w piątek w nocy jedziemy nad morze :)
 
zielona- gratuluje dziewczynki! powiedz mi tylko co czujesz jakie sa twoje przeczucia co do plci. mi w pon lekarz powiedział, że nic sie nie fajda miedzy nóżkami zatem będzie córeczka a ja cały czas czułam, że to będzie synek, aż spać nie mogłam z tego wszystkiego, bo intuicja mnie nigdy jeszcze nie zawiodła!
no i w czwarrtek na połówkowym okazało się,że bedzie synek!
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko napiszę dobranoc, zdycham z powodu gardła. Jest jeszcze gorzej.

Więc jutro wybieram się z rana do lekarza rodzinnego.


Zielona - gratuluję

I Dobranoc wszystkim
 
Dzien dobry, dzien dobry!
wczoraj wczesnie sie polozylam wiec dzisiaj z dobrym nastawieniem od rana na nogach.W sklepie po piewczywko nawet juz bylam i... znowu chyba bedzie goraco.. :) Troszke mnie mecza te upaly, ale w sumie jestem w domu wiec najwyzej bede pod prysznic czesto wskakiwac i sie chlodzic :-)
 
czesc, ja byłam wczoraj na weselu to juz było 3 w ciągu miesiaca i na tym czułam sie najlepiej:) potanczyłam:) miałam wygodne buty i wszystko ok, wytrzymałam do 4 hehe dobry trening bo za tydzien moje i bede musiała wytrzymac do konca:p wszystko juz załatwione , zostało mi tylko sprzatanie domu na błogosławieństwo no i układanie w szafkach by moj mąż miał gdzie swoje ciuszki rozłożyc:)
no to martuś życzę wspaniałego przeżycia i cudownego wesela.Ja swoje takwspominam mimo że to było już 13 lat temu. Teraz jak oglądam zdjęcia to się śmieję ze wzruszenia - to był piękny ślub. No i wyglądaliśmy jak para smarkaczy ;) A sukienkę sama sobie zaprojektowałam i choć była bardzo skromna - uważam że najpiękniejsza.
 
reklama
Cześć Dziewczynki.
sic1982 odezwij się koniecznie po wizycie, co gin powiedział. Mnie to brzuch od paru dni pobolewa:-( i wczoraj wieczorem wzięłam po raz pierwszy no-spę bo lepiej przemęczyć chyba niż faszerować dzieciaczka za każdym razem lekami:no:
Podobnie mam z bólem głowy. Staram się poleżeć i z reguły mija. Ale dzisiaj od rana mnie łeb ćmi i już w nocy czułam jakąś zmianę ciśnienia czy coś...Chyba nie obejdzie się bez proszków:szok:
Dziewczyny czy i co bierzecie przy silnych bólach głowy? Mój gin mówił że apap jest w miarę bezpieczny.
 
Do góry