reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

...

madzia nauczyłaś się wiżać chustę? Mi bardzo na tym zależało, bo chciałabym sobie cos takiego kupić.

chusty nie uczyłam się wiązać bo ja nie jestem do nich ani do nosidełek przekonana, jakoś mi się dziecko w tym nie podoba, ale to tylko moje zdanie:sorry:,
jednak stoisko z nauką wiązania chust było bardzo oblegane:tak:
 
reklama
u nas masakra, to jakieś fatum z tymi samochodami. Odkąd oddałam służbowy to same problemy.... dziś mój mąż wziął od sąsiada samochód bo musiał coś załatwić i co? stanął, zepsuł się...już nawet sie nie denerwuję bo nic na to nie poradzę. Nasz samochód u mechanika i jeszcze za naprawę sąsiada trzeba zapłacić...mam nadzieję, że to jakaś pierdoła i nie będzie drogo.

Właśnie gotuję zupkę ogórkową :) mniam....a jak mąż wróci to zrobi schabowe bo ja mięsa sie nie tykam :)
 
No jesli chodzi o temat weselny to ja tez będę musiała się za jakąs kiecką oglądnąc, bo jedziemy na wesele 2 października. Bardzo podoba mi sie ta purpurowa, tylko ze cholerka na jeden raz to szkoda mi 120zł.
A zaraz dzwonie do gina, żeby potwierdzić dzis na 17.00 USG. Mam nadzieję, że będzie córeczka.
 
ale tu cisza...chyba wszystkie wypoczywacie:) ja niestety mam zgagę a nie mam żadnych żelków :/ innych specyfików na zgagę nie mam. Jem galaretki może też pomogą...
 
czesc dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę się przywidać
moj synek poleciał z dwoma babciami do wloch na wakacje
na lotnisku miałam łezki w oczach, pierwszy raz na tak dlugo sie rozstajemy
to miłegi wieczorku wam zycze, jutro się odezwe
 
czesc, ja byłam wczoraj na weselu to juz było 3 w ciągu miesiaca i na tym czułam sie najlepiej:) potanczyłam:) miałam wygodne buty i wszystko ok, wytrzymałam do 4 hehe dobry trening bo za tydzien moje i bede musiała wytrzymac do konca:p wszystko juz załatwione , zostało mi tylko sprzatanie domu na błogosławieństwo no i układanie w szafkach by moj mąż miał gdzie swoje ciuszki rozłożyc:)
 
martuś może wrzucisz na zamknięte jakąś fotkę sukni. fajnie że wychodzisz za mąż...ja jeszcze raz bym chciała swoje wesele, była niezła impreza...ważne żeby w tym dniu się nie stresować i dobrze bawić
 
reklama
Ja caly weekend poza domkiem. Odpoczywalam na swiezym powietrzu. Szkoda ze pogoda taka deszczowa byla. Jesli chodzi o zgage to i mi dokucza ale w sumie to jest chyba jedyna taka meczaca dolegliwosc w ciazy wiec nie tak zle. Glownie pije miete i nawet pomaga. Zaraz szykuje sie do spania. Jeszcze ksiazke w lozku poczytam i spac. Dobrej nocy!
 
Do góry