reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć Laseczki:-D

Ja sie coś nie mogłam zebrać by napisać...jeszcze sobie tylko coś do roboty tylko cały czas wynajduje:no: Ale teraz siadłam i mówie koniec...pisze bo tez już wytrzymać niemoge bo tak tutaj u Nas fajnie:tak::happy:

Zaraz będe musiała lecieć bo synuś ma z przedszkola busem podjechać,a i tak nigdy nie wiem kiedy będzie więc czasem to 40min czekam i juz mnie denerwuje, że gdzieś ławki niema by sobie siąść:confused2:

Ach i jeszcze się dziś zdenerwowaliśmy z mężem bo dzwoniliśmy do tej Kliniki czy już znają wyniki badań biopsji bo juz miesiąc minął i cisza!!!! No a babka mówi, że to jeszcze potrwa jakieś 3tygodnie:szok::szok: No tak długo czekać to ja jeszcze nie słyszałam i potem co jak ktoś się zdecyduje usunąć ciąże to ma to w 20tc zrobić-no szok!!! Ja już mam takie nerwy bo nawet nikt znać nie da, że to potrwa i wogóle:no:

A u nas jak o pogode chodzi to fajnie chłodniutko i taka pogoda to mi jak najbardziej odpowiada:-D:-D Szkoda mi tylko dzieci bo nigdzie nad wode nie możemy pojechać.
 
reklama
Łooo Jezu, ale zasuwacie z tymi postami. A ja niestety póki co mam dostęp do internetu tylko w pracy i to jeszcze, jak nie ma dyrektora:p A dziś skubaniec siedział ze mną od samego rana i dopiero co wyszedł. Suwaczek wstawię, jak tylko będę miała czas, żeby spokojnie wybrać jakiś ładny (dyro w poniedziałek i wtorek ma wolne, więc na pewno coś wybiorę):p A teraz idę atakować inne tematy, bo wczoraj już się za to zabierałam i niestety miałam nalot, speszyłam się i zamiast wysłać,to co miałam napisane, to zamknęłam przeglądarkę:D
 
Pogoda się pogorszyła to fakt :-D

Ja uwielbiam ryby, tylko te bez ości :-)
Miałam dzisiaj nieprzyjemną rozmowę z koleżanką z pracy(zadzwoniła do mnie) - chyba się obraziła:crazy:

A o co mnie pytała - czy nie przyjdę o 17:00 żeby zamknąć sklep:szok:

A ja na to, że nie bardzo! Powiedziała tylko Aha i odłożyła słuchawkę

Sorki, ale jestem na L4 i nie będę na siebie brała odpowiedzialności :no:
Nie orientuję się w ogóle co i jak, wszystkie ceny się zmieniły.....

Myślę, że dobrze że odmówiłam - a Wy jak myślicie??
 
widzę, że z okazji weekendu nerwówka w pracy ... dobrze zrobiłaś. ja stwierdziłam, że muszę zdystansować do roboty, bo dziś miałam cały dzień zrąbany przez koleżankę z pracy
 
:-)

Wiem jak to jest.

Źle się poczułam odmawiając jej , ale nie będę tam szła - w sumie i tak już jest po fakcie, w życiu bym o coś takiego nie prosiła.
 
...chyba w końcu wybiorę się na te dzidziusiowe targi, wyczytałam że tam też będą producenci i dystrybutorzy artykułów dziecięcych i będą wystawiać swoje produkty, więc chętnie pooglądam jakieś pierdółki dla bobaska i może już zacznę kompletować wyprawkę:-D

To może będzie nam pisane się spotkać bo ja też się wybieram na te targi:-) namówiłam moją koleżankę która ma dwumiesięcznego synka, bierzemy nasze córy (bo są prawie w równym wieku) i robimy babską wycieczkę:-D tylko jeszcze nie wiem kiedy bardziej warto jechać czy w sobotę czy w niedzielę ale chyba raczej jutro się wybierzemy. A i szkoda że nasi mężowie nie mogą jechać bo dla tatusiów ma być konkurs w którym główną nagrodą jest fotelik samochodowy:-(
 
No a ja dzisiaj wybrałam się do rodziców na obiadek, bo mąż pojechał do Gdyni. Na obiadek był pyszny pstrąg nadziany masełkiem i koperkiem mniam. No ale jak wracałam tak mnie deszcz zlał, że cała zmokłam.
Acha no i byłam u fryzjera, ale trochę mnie za krótko ścieła tym bardziej ze miałam włosy za łopatki a teraz wygladam jak paź, no ale cóż odrosną.
 
A ja byłam znowu w coccodrillo :) Kupiłam dla małego 3 szt body z długim rękawem :) nie mogłam się oprzeć :) No i Wiktori kupiłam jeszcze kilka ciuszków i sandały :) Przecenione były z 49 na 15 zł :) ze skórzaną wkładką, super :) zamówiłam sobie jeszcze większe co by na przyszły rok miała :) a teraz siędze na ogródeczku i bujam się na huśtaweczce :)

Dziewczyny fajnie macie, że na te targi możecie iść. Ja jakbym miała bliżej to też bym poszła :)
 
A ja zaraz zmykam dzieci pomału kąpać bo juz mi Nicola marudzi, ze jest zmęczona:sorry: Ale wogóle ja tak sie ciesze, ze mają swoje stałe pory spania to tez ważne dla dzieci.

zielona oj to sie koniecznie musisz pochwalić nową fryzurką:tak::-D

Mi to się juzpo nocach fryzjer śni i co wizyta to katastrofa...chyba zbyt bardzo się przejmuje, ze tak dużo wlosów chce sciąć haha

dobra dziewuszki ja narazie zmykam i potem zjarze bo mąż dziś do 23:00 w pracy;-):tak:
 
reklama
a ja w przyszłym tygodniu idę zrobić balejage :) w końcu bo wyglądam już jak żul. Tak to jest jak ma się blond a odrosty ciemne. Ale w przyszłym tygodniu już będę wygldała jak gwiazda:-)
 
Do góry