reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć Ciężaróweczki:-) A u nas piękna pogoda i chyba czas się wybrac nad jeziorko razem z synkiem a raczej ...z synkami:-D popływać.
Dominika81 mieszkasz w zachodniopomorskim, blisko Szczecina? Można wiedzieć gdzie? Bo ja pochodze ze Stargardu Szczec;-)


nie, mieszkam koło Warszawy, byłam 2 dni w sprawach służbowych :-)
17 sierpnia (wtorek) też będę w szczecinie w sprawach służbowych, ale tylko ten jeden dzień :-)
mamy tam zakład produkcyjny, który nadzoruję, więc co jakiś czas bywam
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie mi jak jest z tą no-spą. Bo mój kupił mi wczoraj ale bez "forte" czyli że jest dużo słabsza? Wyczytałam że zawiera chlorowodorek drotaweryny który rozkurcza mięśnie gładkie więc jak wezmę 1 tabl, przy bólach brzucha to chyba za mało? Czy moge wziąsc 2-ie w przypadku gdy będzie znów brzucho bolał? Gin telefonicznie nie okreslił ile jednorazowo mogę łyknąć:wściekła/y:
 
mozesz 2. no-spa nie zaszkodzi mi gin pow ze teraz jesli bedzie bolal brzuch mam lykac 3x2


Dzięki klaudoos;-). Mam nadzieje że nie będę musiała często korzystać bo np dzisiaj brzucho nie bolał:-D
Dziewczynki, czy Wy macie tez wrazenie że się powiększacie każdego dnia coraz bardziej???:szok:. Zwłaszcza przez ost 2 tyg , co rano wstaje to czuję jakbym przez noc przybrała parę kilo!
 
mi sie juz ciezko jest w nocy obracac z boku na bok i wstawac z lozka. fakt brzusio alo widoczny jeszcze ale z 2 faldek robi sie 1, jest twardy no i troszke go odczuwam.

ja dzisiaj mam sporo energii, przyszedl kombinezonik z allegro, dostalam 2 bodziaki z kubusiem puchatkiem gratis no i przepralam na razie w persilu bo bylo czuc fajki a nie lubie chowac takich nie swiezych rzeczy do szafki.
zaraz pomysle o sprzatnieciu lazienki i moze kuchni. potem wyczesze psa i odkurze! jutro idziemy na slub- ale tylko do kosciola no i moze namowie mezulka na jakies pyszne lody;)
 
Hej girls
spaliśmy dziś z moim syniem do 10. :zawstydzona/y: Normalnie szok.

Któraś pisała o problemach z obracaniem się podczas leżenia itp. Ja to znowu mam ten problem, że zapominam o tym, że już mi z przodu sporo tego brzusia wystaje. I bardzo często siadam tak jak do tej pory bez żadnego podpierania, napinając mięśnie brzucha. No i ostatnio się trochę wystraszyłam bo przy takim siadaniu nagle brzuch mnie zaczął potwornie boleć, ale to taki okropnie przeraźliwy ból, że aż mi tchu zabrakło. No i teraz uważam.

Może niech każda z nas napisze jakie ma plany na ten weekend
ja absolutnie żadnych. Pojechałabym nad jeziorko ale pogoda jakaś taka niepewna. Niby gorąco ale pochmurnie, burze zapowiadali.....
 
reklama
Do góry