reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Cześć Laseczki:-D

Ja sie coś nie mogłam zebrać by napisać...jeszcze sobie tylko coś do roboty tylko cały czas wynajduje:no: Ale teraz siadłam i mówie koniec...pisze bo tez już wytrzymać niemoge bo tak tutaj u Nas fajnie:tak::happy:

Zaraz będe musiała lecieć bo synuś ma z przedszkola busem podjechać,a i tak nigdy nie wiem kiedy będzie więc czasem to 40min czekam i juz mnie denerwuje, że gdzieś ławki niema by sobie siąść:confused2:

Ach i jeszcze się dziś zdenerwowaliśmy z mężem bo dzwoniliśmy do tej Kliniki czy już znają wyniki badań biopsji bo juz miesiąc minął i cisza!!!! No a babka mówi, że to jeszcze potrwa jakieś 3tygodnie:szok::szok: No tak długo czekać to ja jeszcze nie słyszałam i potem co jak ktoś się zdecyduje usunąć ciąże to ma to w 20tc zrobić-no szok!!! Ja już mam takie nerwy bo nawet nikt znać nie da, że to potrwa i wogóle:no:

A u nas jak o pogode chodzi to fajnie chłodniutko i taka pogoda to mi jak najbardziej odpowiada:-D:-D Szkoda mi tylko dzieci bo nigdzie nad wode nie możemy pojechać.
o moj boze a co to za badanie??co ma niby wykryc???:szok: skoro jest takie wazne to niepowinni sie ociagac tylko ekspresowo miec wyniki ach ta polska sluzba zbrowaia brrrr...:baffled:

witam dziewczynki teraz bede juz z wami czesciej pisac i bede sie starala byc na bierzaco :-)
 
zielona takie piękne kasztanowe loki ściełaś? To to zdjęcie jest już nie aktualne - nowe poprosimy
Ja się też wybieram do fryzjera, ale uwaga... umyć włosy! he,he,he... tak - bo u nas do 15 nie będzie ciepłej wody - a w zimnej umyć nie poradzę. Ja mam tyle włosów że żeby je umyć musiałabym nagrzać wannę wody, to już wolę mieć luksus że ktoś to zarobi za mnie ;)
 
kurde dziewczyny ale macie tempo, ile czytania. niestety nie poczytam bo burza idzie :( a w week jestem u rodzicow i az sie boje ile czytania bedzie po 2 dniach :).
 
zielona takie piękne kasztanowe loki ściełaś? To to zdjęcie jest już nie aktualne - nowe poprosimy
Ja się też wybieram do fryzjera, ale uwaga... umyć włosy! he,he,he... tak - bo u nas do 15 nie będzie ciepłej wody - a w zimnej umyć nie poradzę. Ja mam tyle włosów że żeby je umyć musiałabym nagrzać wannę wody, to już wolę mieć luksus że ktoś to zarobi za mnie ;)
Nie wstawie nowego bo wygladam nieciekawie. Mąż jak mnie zobaczył to powiedział, że wygladam jak w liceum i sie ze mnie śmieje, wole jak macie wizje mnie tamtej heheheh
 
hejka babeczki:*
Mnie juz disiaj lepiej...
ale ulewa byla u mnie ranyyy....grzmialo lalo....masakra...ale za to sie troszke oziebilo....
Jade w Niedziele poza Krk z rodzicami na nasza dzialeczke i do naszego Domeczku pod laskiem---troszke inny klimat przyda mi sie,....

a MOJ brzusio na watku brzuchastym hehe
 
reklama
Do góry