reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam w sobotni poranek :) U nas pada deszczyk, więc dziś senny dzień się zapowiada. Znowu miałam spotkanie z toaletą,ale już pośniadanku. Dziś z mężusiem jedziemy po aparat fotograficzny, więc sesja się szykuje. Będziemy fotografować mój brzusio chociaż i tak prawie nic nie widać,ale trzeba zacząć uwieczniać jak będzie rósł.
Zastanawiam się nad tymi targami Mother&Baby może wyciągnę mężusia. Chciałąbym się zalapać na ten kurs wiązania chust.
Miłej soboty życzę.
 
reklama
Witajcie kochane :)

u nas cała noc padał deszcz, ale teraz pięknie świeci słońce. Jadę po rodziców na lotnisko a potem jedziemy na wies na pieczonki, więc pewnie odezwę się jutro :) Nie piszcie za dużo, abym mogła nadrobić. Żczyę Wam miłego weekendu :)
 
A u mnie od 7 rano masakra. Wymieniają mi kanalizację w łazience i syf na maksa. Na szczęście jestem w trakcie remontu to trochę mi lżej na sercu. Pomijam fakt że za trzy godziny idę na wesele. Nudno nie mam. A najlepsze jest to że dotychczas w trakcie ciąży wymiotowałam tylko dwa razy a czuję, że od tych zapaszków z rur dziś będzie trzeci raz. Pozdrawiam.
 
Witam Was
Ja sobie spałam do 10 :-D
Wykorzystuję i w każdej możliwej okazji śpię jak najdłużej.

Kate miłej zabawy życzę

A także wszystkim dziewczynom, które się gdzieś wybierają:tak:


Mi się na razie nic nie szykuje, może tylko pilnowanie synka od kuzynki, ma roczek, ale jest straszną płaksą i maminsynkiem :confused2:
więc średniawka......

Jak na razie trzeba zjeść śniadanko i się posmarować.

A to o jakie wiązanie chust chodzi na tych targach
 
claudia to są chustyy do noszenia dzidziuszków np.

CHUSTA NATI KILKANAŚCIE SPOSOBÓW NOSZENIA !!! (1165293055) - Aukcje internetowe Allegro

Kochane ja już uciekam na zakupy a później na targi , dam Wam znać co i jak gdy wróce.



Tak myślałam, ja mam coś takiego - troszkę podobne do tego i chyba to będzie dla mnie wygodniejsze, niż wiązać chustę pół godziny :-D a że to dostałam za darmo to może się sprawdzi, a szkoda kupować jeszcze coś dodatkowo

http://allegro.pl/listing.php/showcat?buy=1&id=83684&change_view=1&order=phttp://allegro.pl/item1165025892_nosidelko_3_pozyc_zapiecie_krzyzowe_promocja.html

a na kurs się nie wybieram
 
Hej. Mam pytanie nietypowe, natury moralnej. Właśnie się dowiedziałam, że zmarła moja babcia. Pogrzeb jest we wtorek. Fakt ten jakoś przeżyję bo babcia chorowała i byliśmy na to przygotowani. Ale boję się, że nie dam rady na pogrzebie. Moje pytanie - czy iść? Chciałabym, ale boję się, że stres może być bardzo duży i mogę zaszkodzić dziecku. Czy może nic mu nie grozi. Poradźcie mi coś kochane.
 
Hej. Mam pytanie nietypowe, natury moralnej. Właśnie się dowiedziałam, że zmarła moja babcia. Pogrzeb jest we wtorek. Fakt ten jakoś przeżyję bo babcia chorowała i byliśmy na to przygotowani. Ale boję się, że nie dam rady na pogrzebie. Moje pytanie - czy iść? Chciałabym, ale boję się, że stres może być bardzo duży i mogę zaszkodzić dziecku. Czy może nic mu nie grozi. Poradźcie mi coś kochane.


kochanie, jeżeli byłaś silnie związana z Babcią, to może być ciężko...
Wiem , że w ciąży można brać meliski tabletki do ssania uspokajające, tyle, że szkoda się faszerować. Dogadaj się co rodzinka na to Twoja. Ja się dużo denerwowałam na początku ciąży i żałuję tego teraz....
Z babcią możesz się pożegnać później na spokojnie jak już będzie po pogrzebie, zależy też jaka nerwowa jesteś.


Mojej koleżance też zmarła babcia jak ta była w ciąży i poszła na pogrzeb. Potem możesz tego żałowac do końca życia....że Cię nie było

Ale ja bym poszła na Twoim miejscu - po prostu popłaczesz troszkę i tyle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczynki, deszczowy dzień się zapowiada, w sam raz na leniuchowanie:) Ribi daj znać koniecznie jak wrócisz z targów czy warto jechać, my się tam wybieramy po obiadku:) Kate to jest dość delikatna sprawa i zależy od tego jak blisko byłaś z babcią i od tego co ci własne sumienie podpowiada, ja osobiście nie wyobrażam sobie nie pójść na pogrzeb którejkolwiek z moich babć, ale to dlatego, że jestem z nimi dość mocno związana, więc wydaje mi się, że chyba nie nam tutaj radzić w tak smutnej sprawie.

Dziewczynki życzę miłej soboty mimo tak deszczowej pogody:)
 
reklama
My z mężulkiem się popołudniu wybieramy na spacerek na rynek, podobno coś się tam będzie działo jakiś motocross czy coś

Mam pytanie czym się smarujecie? Mi się sypie skóra pod piersiami z dwóch stron i zaraz po tym jak się posmaruję - zwykły balsam starcza może na dwie godziny...Już nie wiem co stosować.
 
Do góry