reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Dziewczyny super ze juz wiecie jaka plec :) Ja jeszcze czekam dwa tygodnie- niby nie ma to az takiego znaczenia - najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe - ale chcialabym juz troche ubranek pokupowac :) a na razie to tylko jakies ze dwa kocyki kupilam :) takie uniwersalne.
Zmykam zaraz spac bo juz mnie sennosc lapie.
Dobrej nocki
 
reklama
Dzień Dobry :)

MOLAGO życzę zdrówka. Mnie coś wczoraj brzusio bolał i miałam bigunkę ale wieczorem już było OK, w nocy też.

Ja jak zwykle pod prysznic i śniadanko robię. Potem porządki, obiadek i tak zleci mi dzień :)
 
Cześć Dziewczyny! Klaudoos fajnie że będzie chłopczyk, a co do wielkości to duzi rodzice i duże dziecko:-), bo jakby wyglądało gdyby był mały (?);-)Co do rozwiązania to go musisz przetrzymać, bo będzie starszy o rok.

Ja wstałam i się zastanawiam co dziś?Pewnie zupkę ugotuję-dziś barszcz biały...mmmm a reszta? Trzebba chałupę ogarnąć i pranko zrobić i tak zleci dzionek.

MOlaGo biedactwo pij cole to szybciej prrzejdzie.
 
wlasnie nie chce przetrzymywac, bo moje 3 kolezanki rodza i urodzily w tym roku, no ichcemy miec rownolatkow, razem do szkoly poslac;) zwlaszcza ze mieszkamy w tej samej klatce, a jedna mieszka nawet na moim pietrze;)
 
Witam Was

Troszkę się znowu nie wyspałam. Jakoś ciężko mi się zasypiało :-(

Idę sobie główkę umyć, posmarować się kremikiem jak co rano i przygotować śniadanko.

No i powoli zaczynamy weekend.

Może niech każda z nas napisze jakie ma plany na ten weekend
 
Dzien Dobry!
Ja juz po sniadaniu. Cos pochmurno dzisiaj za oknem u mnie.
Jesli chodzi o weekend to poki co nie mam zadnych planow. W domu remont wiec przydaloby sie posprzatac ale z drugiej strony mam ochote pojechac do tesciow- oni maja domek z ogrodkiem i przez weekend zapomniec o tym kurzu, brudzie i zapachu farby :)
Przydaloby sie pospacerowac z mezem na swiezym powietrzu :)
 
Ja własnie skończyłam łazienkę i wc :) Zaraz reszta :) Jutro jadę na lotnisko po moich rodziców a potem jedziemy na wieś, będziemy robić pieczone ziemniaczki, takie w garnku na ognisku :) Uwielbiam :)a w niedzielę późnym popołudniem idziemy do znajomych :)
 
A ja dzisiaj zaplanowałam sobie fryzjera, ciekawa jestem czy tak z marszu mnie przyjmie czy będę musiała się zapisać zobaczymy. Mąż wyjechał do Gdyni i będzie miał niespodziankę jak wróci, ciekawe czy mu się spodoba. A ja jeszcze w koszuli siedze, aż wstyd się przyznawac , ale tak mi najwygodniej, za oknem pada deszcz więc ze spacerku nici, ale i tak malego będe musiała podrzucic do rodzicow, żeby do tego fryzjera się wybrać.
 
Ja na pewno planuję zrobić porządek w mieszkaniu, odkurzanie , mycie podłóg.
A co do soboty i niedzieli to może męża namówię na wypad do teściowej. Zobaczymy :-D
 
reklama
Do góry