reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Ja jeszcze nie wiem, co będę robić w weekend... my to tak zawsze spontanicznie...

Claudia - zauważyłam, że Ty bardzo lubisz sprzątać... mam dla Ciebie taką propozycję, niedaleko mieszkasz, to może byś wpadła na jakąś kawkę, ja bym Ci udostępniła kupę rzeczy w ramach Twojego hobby... ;-)
Bo ja z kolei strasznie nie lubię, robię to, bo muszę - ale nigdy się nie obrażam, jak moje facety zrobią to za mnie :-D
 
witam :-)
nie było mnie 2 dni - byłam w szczecinie :-) nie dam rady wszystkiego nadrobić...

w weekend jedziemy do teściów na śląsk, bo mamy wesele - kolega mojego m się żeni.
dawno nie byłam na weselu, więc już się nie mogę doczekać :-) pomierzyłam wczoraj sukienki - na szczęście jeszcze się mieszczę, tak sa skrojone, że brzuszek delikatny moge do nich mieć :-)

aha, no i od jakichś 3 dni czuję już wyraźnie ruchy, codziennie parę razy. bardzo się cieszę :-)
 
Hej dziewczynki, ja dzisiaj planuje w końcu posprzątać, bo zabieram się za to od paru dni i jakoś mi nie wychodzi, giovannessa tak jak ty ja też nie przepadam za porządkami;) a w weekend planowaliśmy w jeden dzień zrobić sobie wycieczkę nad jakieś jeziorko, żeby piesek mógł popływać i chyba w końcu wybiorę się na te dzidziusiowe targi, wyczytałam że tam też będą producenci i dystrybutorzy artykułów dziecięcych i będą wystawiać swoje produkty, więc chętnie pooglądam jakieś pierdółki dla bobaska i może już zacznę kompletować wyprawkę:-D
 
Ja jeszcze nie wiem, co będę robić w weekend... my to tak zawsze spontanicznie...

Claudia - zauważyłam, że Ty bardzo lubisz sprzątać... mam dla Ciebie taką propozycję, niedaleko mieszkasz, to może byś wpadła na jakąś kawkę, ja bym Ci udostępniła kupę rzeczy w ramach Twojego hobby... ;-)
Bo ja z kolei strasznie nie lubię, robię to, bo muszę - ale nigdy się nie obrażam, jak moje facety zrobią to za mnie :-D

To fajny sposób by wyładować emocje :-D

A u mnie ich dużo

A sprzatać trzeba u nas co dwa dni syf na tych panelach straszny ach......




przyszla_mamaa od razu lepiej
 
Cześć Ciężaróweczki:-) A u nas piękna pogoda i chyba czas się wybrac nad jeziorko razem z synkiem a raczej ...z synkami:-D popływać.
Dominika81 mieszkasz w zachodniopomorskim, blisko Szczecina? Można wiedzieć gdzie? Bo ja pochodze ze Stargardu Szczec;-)
 
To fajny sposób by wyładować emocje :-D

A u mnie ich dużo

A sprzatać trzeba u nas co dwa dni syf na tych panelach straszny ach......




przyszla_mamaa od razu lepiej
ehhh te panele to faktycznie straszny wynalazek!!! my mamy jeszcze po poprzednim właścicielu, bo nie mieliśmy pieniążków żeby wymieniać jak się wprowadzaliśmy i każdego paproszka od razu na nich widać, a przy psie to wiadomo ile sierści, więc ja w sumie odkurzać to muszę codziennie:wściekła/y: jak jeździmy do moich rodziców, którzy mają parkiet to nawet w połowie tak tej psiej sierści nie widać, chyba będziemy musieli coś pomyśleć zeby teraz przy remoncie wymienić te panele...
 
reklama
Sprzątaj, Claudia sprzątaj - bo jak będziesz miała już dwoje dzieciaków co ciągle wnoszą do domu piach, przebierają się co godzinę i ciągle jedzą zostawiając po sobie szklaneczki, talerzyki i papiery - to ci się sprzątanie przestanie podobać. Ale gdyby nie te moje dzieciaki to bym w domu sprzątała z nudów :)
 
Do góry