reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
Klaudoos - gratulacje synusia:)

A ja jestem też dziś po wizycie i jestem prze-szczęśliwa!!!!. Pani doktor pokazała mi dzidziusia ze wszystkich stron, wymierzyła i chyba będzie dziewczynka. Przynajmniej wszystko na to wskazuje:) A najlepsze jest to,że powiedziała, że to niezły grubasek:) Hehehe - z pomiarów wyszło, że parametry wielkościowo wskazują na 18 tydzień :-D Ale jest zdrowa i wszystko w porządku, jak na razie:) Jedyny chyba powód do zmartwienia, to taki, że może być duża, jak się urodzi:) Ale najważniejsze, że jest ok:-)
 
Ja już zmykam spać, bo jutro wybieramy się nad morze:) Wcześnie rano pobudka:) Pewnie odezwę się , jak wrócę:) Trzymajcie się przez ten czas ciepło:):tak:
 
Dziewczyny gratuluję poznania płci Waszych szkrabków. :-D:-D:-D Super Wam, ja też już strasznie przestrasznie chciałabym wiedzieć. I czuć normalne ruchy, a nie tylko domyślać się czy to bejbik czy jelita. ;-):-)
Patrzcie jak to jest, niby wszystkie mamy termin na styczeń, a jednak te 4, 5 tygodni to ogromna różnica w rozwoju naszych szkrabków.

Mój M. znowu w trasie..... i nie wiadomo kiedy wróci. :-( Ech życie...

MOlaGo zdrówka!!! Ostatnio dużo osób choruje na jelitówkę....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a wiec tak miala byc dziewczynka a jest chlopczyk.
3d przelaczal na chwile niestety mam zbyt duzo sadelka i malo bylo widac wiec pozostal przy 2d:( byla plazma i na niej wszystko widoczne. zalecil powtorke za mc jak maly podrosnie, bo u mnie jeszcze brak brzuszka- przez te faldy tluszczu.
Synek jest w normie rozwojowej tez myslalm ze 300g to duzo ale on pow ze nie! wszystko tak jak powinno byc! ale ma dlugie stopy na moje oko;) tez po rodzicach;p bo my strasznie duzi jestesmy;)
 
Do góry