reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A co macie za wanienki? z wbudowanym termometrem?


moniaivoy, a Ty pochwal się nową fryzurką:tak::cool2: Mnie też teraz tak korci żeby ściąć włosy tak do ramion bo i tak cały czas mam je spięte bo mnie denerwują już:confused2: I teraz marzy mi się nawet krótsza bo przed ramiona ale troszke sie boje bo kurcze moja fryzjerka w PL to ma urlop i musze isc do jakiejś innej, a nawet niewiem czy dobra jest więc troche ryzyko:crazy:

Ale ja niewiem czy tez tak macie bo co ciąża to mam ogromną ochote na zmiany szczegolnie jak o włosy chodzi:eek::-D

Hehe wanienki mamy takie zwykłe i tanie:) Ale mają wbudowany termometr, tylko same nie wiemy czy działa :) Na wątku zakupy dla naszych maleństw - ariska podała linka, jak chcesz to możesz zobaczyć. Ja kupiłam zieloną- taką uniwersalną, bo nie znamy jeszcze płci:)

A jeśli chodzi o fryzurkę, to m mi musi zrobić fotkę, to na pewno się pochwalę:) Mnie też wzięło na zmiany, ale pewnie tak czy siak, coś bym zrobiła z tymi włosami, bo też już mnie drażniły. Chciałbym zrobić jeszcze balejaż, ale takie ceny w tym salonie, że zbladłam, bo powiedziała mi fryzjerka, że około 150 zł:szok: Ale może teraz jak mam krótsze, to będzie taniej, hihi ;-)

Malta- gratulacje synusia:) Nic się nie martw, chłopaki też są fajne, najwyżej będziesz grała z nimi w piłę ;-);-)A co do kibelka, to mój m jakoś zamyka klapę:) Nie wiem może, go mama nauczyła:) Grunt, żeby spłukiwali wodę po sobie :-D
 
reklama
Witajcie dziewczynki.Gratuluje Mamusią które znają już płeć dziecka.Niesamowicie Wam zazdroszcze ja jeszcze mam 2 tygodnie do wizyty a do usg to sama nie wiem bo muszę się z lekarzem umówić.A co do zakupów to ja też mam dylemat czy zacząć już kupować czy nie.Teraz śledzę neta bo szukam jakiejś niedrogiej szafki na ciuchy dla maluszka,ale są takie ceny że mózg staje.
A fryzurkę ja też niedawno zmieniłam miałam włosy prawie do "dupy" a teraz do ramion i powiem Wam że nie żałowałam bo czuje się w krótszych włoskach świetnie choć mężowi nie zbyt się podobało no cóż ale przyzwycził się i tak go w domu więcej nie ma niż jest :-D Pozdrawiam i życzę udanego choć deszczowego niestety wieczorku.

__________________________________________________________________


 
Witam! Przed chwilą wróciłam od lekarza.
Wszystko jest w porządku z dzidzią i ze mną ;)
Te które widziały w albumie mój brzucholek, co o nim myślicie ?:-)
 
Ja już po wizycie. poraz kolejny lekarz powiedział że będzie CHŁOPCZYK ale to jeszcze nie na 100% bo to i tak wcześnie :)
Robiliśmy USG i USG 3D nam robił żeby pokazać jak to wygląda. Dzidzia właśnie miała czkawkę ... fajnie chłopak wygląda...i jest z nim wszystko ok.
Co do USG 3 D to jednak sie nie zdecyydujemy bo nie zrobiło to na nas tak wielkiego wrażenia, a płacić za to 300 zł to dużo. Ale mamy fotkę 3D i wystarczy.
Dostałam zwolnienie do 31 sierpnia.

Malta miałam podobne odczucia bo chciałam dziewczynki a mój mąż chciał chłopca. Juz sobie myslałam co z córcią będziemy robić itd. Ale okazał się chłopak więc mój mąż już zaplanował dla niego czas wolny. (bieganie bo on też biega)
Dla mnie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa.
 
:-D

Ja nawet nie wiem czy mój gin teraz się zgodzi na USG, skoro miałam 21 lipca robioną przezierność :-(
Ale cieszę się , że widziałyście swoje kruszynki
 
Claudia dosyć często chodzisz do tego/tych lekarzy. Czy mam rozumieć, że na kasę chorych chodzisz i wszystko sie robi u innego lekarza? Ja chodzę prywatnie i wszystko robi mój lekarz, co wizyta USG...dzis poraz pierwszy miałam robione USG przez brzuch już nie dopochwowe.
 
Claudia dosyć często chodzisz do tego/tych lekarzy. Czy mam rozumieć, że na kasę chorych chodzisz i wszystko sie robi u innego lekarza? Ja chodzę prywatnie i wszystko robi mój lekarz, co wizyta USG...dzis poraz pierwszy miałam robione USG przez brzuch już nie dopochwowe.
Ginekologa mam jednego tylko - prywatnego
teraz mam wcześniej wizytę bo muszę iść po L4

a 21 lipca miałam przezierność karkową - już u innego gina

Jeszcze u okulisty byłam ostatnio i umówiłam się do kardiologa i tyle
 
dziewczyny gratuluje chlopaków!!!!! mi mała daje dzisiaj znac w brzuchu, przez chwile mnie bolal w jednym miejscu tak jakby ugniatala i kilka razy puknelam i czulam jak sie przesuwa a ja czulam ulge;) szok!!!! ja moze w czwartek strzele fote brzuchola w koncu 20tydzien no i moze troszke widac tylko ale i tak wiecej sadla, no i byc moze beda foty 3d wiec tez wrzuce do naszej galerii. zrobilam sobie paznokietki(wyjatkowo mi szybko rosna i sa strasznie twarde ale to dzieki ciazy, bo na co dzień nie mam szans uhodowac), pomalowalam nakleilam naklejki z avonu(super efekt- ale nie nakleilam na wszystkich tylko na 4) i jutro jade dokupic jeszcze te naklejki, bo paznokcie wygladaja jakbym wrocila od manikiurzystki;)
teraz czekam na mezulka az łaskawie wróci z pracy..
 
Ja dopiero w poniedziałek mam wizytę. Ostatnio też słyszałam o chłopaku, ale zaraz potem lekarz powiedział, że sie pomylił, że to chyba jednak pępowina była i, że nie jest pewien... :D A ja tak na niego naciskałam, że biedny starał się coś wypatrzeć... :D Może podczas tej wizyty się uda. :)
A z tym 3D to sama już nie wiem... Poszłabym tylko dlatego, żeby sprawdzić czy z dzidzią jest wszystko ok. Moim znajomym ostatnio urodził sie synek. Maly nie ma stópki. Gdyby poszli na takie USG, to by o tym wiedzieli wcześniej, mogliby się przygotować, a tak to szok... Poza tym lekarz podczas takiego badania może szczegółowo zbadać serduszko i wszystko inne... Zdaję sobie sprawę, że na takim zwykłym USG to jednak widać bardzo mało. Dlatego chyba zdecyduję się na USG 3D, chociażby po to, żeby się uspokoić...
 
reklama
Ja mam parę ciuszków, które kupuję, jak przy okazji innych zakupów trafiam na jakąś promocję albo wyprzedaż i akurat mi się spodobały. A resztę na razie tylko sobie oglądam.

Ale najważniejsze przygotowanie zrobiliśmy właśnie dzisiaj - dzidzia dostała nazwisko w USC :-D bo jakby nawet tylko przez parę dni po urodzeniu miała mieć nazwisko mojego byłego męża (ja po rozwodzie nie zmieniłam), to bym sobie chyba zęby zgryzła :no:

Nazwisko już jest, a na imię poczekamy do kolejnego usg albo i dłużej :-)

giovannessa mam pytanie odnosnie usc i nadania nazwiska nienarodzonemu jeszcze dzieciaczkowi. Jestem po rozwodzie i niestety, przez niedopatrzenie, zostawilam sobie nazwisko po swoim ex:wściekła/y:. Teraz chcialabym zeby dzieciatko miało odrazu imie mojego obecnego , ojca dzidziusia. Wiem ze w szpitalu, na początku dają nazwisko takie jak ma matka a tego bardzo bym nie chcala nawet przez chwilke:szok:. Czytalam wlasnie ze idzie sie do usc przed rozwiazaniem i facet musi uznac dziecko, tak? A potem co? Z jakims papierkiem jade na porodówke i odrazu noworodek ma imie swojego tatuśka?
 
Do góry