reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Jasne! Wiem i dlatego powiedziałam że to tylko jego wina że będzie "przewaga samców" w domu, no i już teraz to wiecznie będzie ta klapa od kibelka otwarta!:szok: Niecierpię tych ich męskich zwyczajów:wściekła/y:. Przy córci byłaby równowaga 2:2:-D, ale to nic, jakoś to będzie. Zawsze można postarac sie jeszcze o trzecie...kiedyś:laugh2:
 
reklama
Malta to Ogromnie gratuluje kolejnego synusia:-D:-D Ale fajnie, że tak na usg wszystko pokazał no pochwalić się chciał mamusi:cool2: No, a córcia to kto wie może następnym razem sie uda;-) Ważne by był tylko zdrowiutki:-D Ale niespodzianke to mieliście super...my też tak się nie nastawialiśmy i to samo niespodzianka był cudna;-)


giovannessa to super jak juz z nazwiskiem wszystko udało się załatwić to już z głowy:tak::-D No, a jak o imie chodzi to trzymam kciuki by juz przy następnym było wiadmomo:cool2:



Co do ciuszków to ja przed starankami naszymi wszystkie wory z ubraniami po dzieciach sobie posprzątałam i teraz trzeba to wszystko poprzynosic i jak już wiadomo, że dziewczynusia będzie to wszystko oddzielić i dla chłopaczka to wszystk pochować;-) No i prania będzie sporo...Ja Wam powiem, że przy wcześniejszych ciążach jakos byłam wszystkiego spokojna i kupowaliśmy dużo rzeczy...wogóle najlepszy był zakup w 3 miesiącu (przy pierwszej ciąży ) siedzaka do jedzenia:laugh2::laugh2::laugh2: z nas to wszyscy lali co to kupiliśmy i jak szybko ale się powstrzymac niemogliśmy i ja go rozłożyłam w domu i tak chyba z 15min sie wpatrzywałam i sobie marzyłam hihihi No i z Nicolcią tez kupowałam szybciej dużo, a teraz to się bardzo boje bo tyle się niepotrzebnie naczytałam i jakos taki strach mam:confused2: Mój mąż też troszke tych ciuszków sie boi kupować i przyszedł do domu ostatnio ze smoczkami i szczoteczka od 3miesiąca ja myślałam, że zleje no ale trzeba się przemóc i cos zacząć działać bo niby czasu dużo, a nas jeszczebędzie przeprowadzka czekała...więc musze to porobić bo kupować tez zbyt dużo nie musze jak o ciuszki chodzi ale jak coś się fajnego trafi to sobie nie odmówie:tak::-D Fajnie mam bo moje dzieci tez w zimie się urodziły więc i kombinezonów dużo mam i cieszy mnie to bardzo:cool2:
 
Witajcie:)

Blondi mnie też ostatnio pobolewa brzuch na dole, tak jakby się coś rozciągało, pewnie macica. No i chyba coś w tym jest, bo w ostatnim tygodniu brzuszek wyraźnie się zaokrąglił i jest twardszy niż poprzednio. Ale to moje spekulacje, jak będę u lekarza to zapytam. Za to zaczęły mnie niepokoić drętwienia prawej nogi. Spać nie mogę w nocy. Zwłaszcza jak leżę na boku, to czuję że w pachwinie i do 3/4 uda cierpnie mi noga. Nie wiem czy dzidzia uciska jakąś żyłę czy co? Wam też się zdarzyło coś takiego?

MolaGO - Ja Wam życzę jak najlepiej. Nie chcę Ci pisać co powinnaś zrobić, czas pokarze. Wiem jedno podążaj za głosem serca. Taka sytuacja na pewno wiąże się z wybaczeniem, a potem budowaniem zaufania na nowo. Jeśli na to Was stać, myślę że warto powalczyć:)

Ariska - ja też już bym chciała wiedzieć, kogo noszę pod sercem:) P. S. Możesz mi napisać czy ta wanienka , która kupiłaś w biedronce ma dobry termometr, bo u mnie nie działa:(

A ja dziś poszłam do fryzjera i ścięłam włosy prawie że na krótko i jakoś dziwnie się czuje.... Nie mogę się przyzwyczaić i wydaje mi się, że do końca nie pasuje mi ta fryzurka :wściekła/y: Zobaczymy, co mąż powie. Mam tylko nadzieję, że po umyciu głowy będą się jakoś układać.

Powiem ci że nawet nie sprawdzałam tego bo odrazu poszła do garażu. Ale nie działa w jakim sensie?? pasek nie zmienia koloru?? bo to ten pasek zmieni tylko kolor jak będzie temperatura idealna (namalowane znaczki). Mam nadzieje ze u mnie działa a jakby nie to od czego mamy łokieć a wanienka i tak fajna bo solidna i długa :)
 
Powiem ci że nawet nie sprawdzałam tego bo odrazu poszła do garażu. Ale nie działa w jakim sensie?? pasek nie zmienia koloru?? bo to ten pasek zmieni tylko kolor jak będzie temperatura idealna (namalowane znaczki). Mam nadzieje ze u mnie działa a jakby nie to od czego mamy łokieć a wanienka i tak fajna bo solidna i długa :)

My na próbę nalaliśmy tylko zimnej wody, żeby sprawdzić czy pojawia się jakiś pasek. I nic się nie pojawiło. Nie wiem, może nie do końca wiem, jak to ma działać, w sumie nie było żadnej informacji. Ale i tak nam się podoba ta wanienka:)
 
My na próbę nalaliśmy tylko zimnej wody, żeby sprawdzić czy pojawia się jakiś pasek. I nic się nie pojawiło. Nie wiem, może nie do końca wiem, jak to ma działać, w sumie nie było żadnej informacji. Ale i tak nam się podoba ta wanienka:)

a może jakby ciepłej? bo była za zimna i nie naciągło?? a właśnie powinno naciągać jak ciepło jest i jakiś pasek iść z strone "ideal" :)
 
a może jakby ciepłej? bo była za zimna i nie naciągło?? a właśnie powinno naciągać jak ciepło jest i jakiś pasek iść z strone "ideal" :)

Wiesz co, nie mam pojęcia. Też mamy ta wanienkę już w piwnicy i chyba tam już poczeka do narodzin dzidziusia. Chyba, że M będzie się chciało kiedyś ją przynieść:)
 
A co macie za wanienki? z wbudowanym termometrem?


moniaivoy, a Ty pochwal się nową fryzurką:tak::cool2: Mnie też teraz tak korci żeby ściąć włosy tak do ramion bo i tak cały czas mam je spięte bo mnie denerwują już:confused2: I teraz marzy mi się nawet krótsza bo przed ramiona ale troszke sie boje bo kurcze moja fryzjerka w PL to ma urlop i musze isc do jakiejś innej, a nawet niewiem czy dobra jest więc troche ryzyko:crazy:

Ale ja niewiem czy tez tak macie bo co ciąża to mam ogromną ochote na zmiany szczegolnie jak o włosy chodzi:eek::-D
 
reklama
Malta bywa i tak, niektórzy mają same córeczki - ale fajnie, że już wiesz :-D

Ja jakoś dzisiaj co się położę na chwilkę to zasypiam :-D

Jakaś niedobita jestem
 
Do góry