reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witajcie:)

Blondi mnie też ostatnio pobolewa brzuch na dole, tak jakby się coś rozciągało, pewnie macica. No i chyba coś w tym jest, bo w ostatnim tygodniu brzuszek wyraźnie się zaokrąglił i jest twardszy niż poprzednio. Ale to moje spekulacje, jak będę u lekarza to zapytam. Za to zaczęły mnie niepokoić drętwienia prawej nogi. Spać nie mogę w nocy. Zwłaszcza jak leżę na boku, to czuję że w pachwinie i do 3/4 uda cierpnie mi noga. Nie wiem czy dzidzia uciska jakąś żyłę czy co? Wam też się zdarzyło coś takiego?

MolaGO - Ja Wam życzę jak najlepiej. Nie chcę Ci pisać co powinnaś zrobić, czas pokarze. Wiem jedno podążaj za głosem serca. Taka sytuacja na pewno wiąże się z wybaczeniem, a potem budowaniem zaufania na nowo. Jeśli na to Was stać, myślę że warto powalczyć:)

Ariska - ja też już bym chciała wiedzieć, kogo noszę pod sercem:) P. S. Możesz mi napisać czy ta wanienka , która kupiłaś w biedronce ma dobry termometr, bo u mnie nie działa:(

A ja dziś poszłam do fryzjera i ścięłam włosy prawie że na krótko i jakoś dziwnie się czuje.... Nie mogę się przyzwyczaić i wydaje mi się, że do końca nie pasuje mi ta fryzurka :wściekła/y: Zobaczymy, co mąż powie. Mam tylko nadzieję, że po umyciu głowy będą się jakoś układać.
 
Ja mam problem z lewą nogą, już jakiś czas a śpię na lewym boku znowu
Jeden dzień kulałam nawet tak mnie na zgięciu przy kolanie bolało
best9_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
A ja czekam na moje skarby:)
Wiki na chwilę u dziadków, mąż o 16 wróci z pracy :) I jedziemy na te zakupy :)

A u nas za chwilkę będzie burza.

Powiedzcie mi czy wy już szykujecie coś dla maleństwa?? Jakies ubrania, wózek, pościel itd?? Pokoik?? Ja kompl;etnie o tym narazie nie myślę...
 
A ja czekam na moje skarby:)
Wiki na chwilę u dziadków, mąż o 16 wróci z pracy :) I jedziemy na te zakupy :)

A u nas za chwilkę będzie burza.

Powiedzcie mi czy wy już szykujecie coś dla maleństwa?? Jakies ubrania, wózek, pościel itd?? Pokoik?? Ja kompl;etnie o tym narazie nie myślę...
Ja mam już jedna szufladę pełną ciuchów i wyprawkę u kuzynki w domu
 
Ja też na razie jeszcze nic nie kompletuje, kopiłam tylko ta wanienkę w biedronce, bo tania była:) I poluję na kombinezon na allegro, bo mi się podoba i stwierdziłam, że jak nadejdzie jesień, to ceny zaraz podskoczą, więc lepiej takie ubrania teraz kupić. A tak poza tym, to nic nie mam. Pomyślałam, że wrzesień, to będzie dobry czas na takie zakupy.
 
a ja uwielbiam pierdołki dziecięce i stopniowo kompletujemy wszystko, przygotowujemy pokoik itd. daje mi to duzo radosci i m.in. w ten sposób oczekuje na mojego upragnionego dzidziusia
 
Ja mam parę ciuszków, które kupuję, jak przy okazji innych zakupów trafiam na jakąś promocję albo wyprzedaż i akurat mi się spodobały. A resztę na razie tylko sobie oglądam.

Ale najważniejsze przygotowanie zrobiliśmy właśnie dzisiaj - dzidzia dostała nazwisko w USC :-D bo jakby nawet tylko przez parę dni po urodzeniu miała mieć nazwisko mojego byłego męża (ja po rozwodzie nie zmieniłam), to bym sobie chyba zęby zgryzła :no:

Nazwisko już jest, a na imię poczekamy do kolejnego usg albo i dłużej :-)
 
Witajcie Kobietki.
Wróciłam wlasnie od gina. Zrobil mi usg i chociaz wcale nie nastawialam sie na tej wizycie, na poznanie płci to już wiem:tak:!!! Dzieciatko rozłożyło szeroko nogi i nawet laik poznałby i stwierdzil ze to wystajace pomiedzy to ...pitolek i jajka:-D. A dzieciaczek jakby czekał na sesje zdjęciową i że ma się własnie teraz rozkraczyć: pokazał klejnoty i oświecił nas że napewno nie będzie Agatką (bo takie imie wybralismy dla dziewczyki) !!! Mamy juz synusia i ja bardzo nastawiłam się na dziewuszkę, sukienki, warkoczyki itd. Przez momencik zrobilo mi sie smutno ale juz jest ok:happy: Kochać będę bez względu na płeć. Mój twierdzi że nastepnym razem będzie córcia... Akurat! Chyba jednak jestem stworzona do rodzenia chlopaków:-D
 
reklama
Do góry