reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Moja Wiki jak się urodziła to miała obwód głowki 36 cm :)

Mnie brzusio nie boli ale np krocze jak wstaje to tak, ale lekarz mi mówił, że to normalne.

Ja jade do pracy zawieźc L4 i przy okazji spotkam się z moimi koleżankami z pracy. Powiem wam, że dziewczyny są super, ale kierowniczkę mamy okropną :(
 
reklama
Hello :)
Dziś rozliczyłam się z pracą i jestem na L-4... już się zastanawiam co będę robiła. Na 15 mam wizytę u lekarza więc już nie mogę sie doczekać.

Co do mężczyzn to mój też jest niedomyślny ale to chyba taki gatunek, że jak nie pokażesz palcem to nie wie o co chodzi.

MOlaGo wiem że jesteś skołowana. Z jednej strony chcesz by wrócił z drugiej jesteś zła. Myślę, że szczera rozmowa powinna pomóc dojść do porozumienia. Lepiej żebyście sobie wyjaśnili wszystko teraz. Jeżeli tego nie zrobicie to będzie się to za Wami ciągnęło. Oczywiście najlepiej by było żebyście do siebie wrócili,ale pamiętaj nie rób nic naprzekór sobie. Trzymam za Was kciuki!!!!
 
a ja już nie wracam do pracy
best30_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
a ja już nie wracam do pracy
best30_%28www.e-gify.pl%29.gif

Fajnie, że już sobie odpoczywasz :)

A ja gotuję zupkę :) Dzisiaj Jarzynowa a na drugie ziemniaki z jajkiem sadzonym + kefirek :)

Miałam nadzieję, że kupię dzisiaj dla małego trochę ubranek, ale jak to jeszcze nie pewne na 100% to wole nie :) Jadę do Coccodrillo pokupuję trochę ubrań dla wiki a maluszek będzie musiał poczekać :)
 
Hej dziewczyny:happy:


Ja coś czasu niemam zeby popisać:crazy: Ale zawsze oczytam co tam u Was słychać:tak: Jeszcze mam Nicolcie w domciu do 16.08 bo póxniej to juz do przedszkola idzie to ja sobie będe mogła zakupki pomału do PL zrobić bo troszke trzeba pokupować bo i na weselicho idziemy:cool2: Więc ja już mam problem w czym iść...znaczy wiem co chce ale czy uda mi się kupić hmmm Później wkleje Wam tą suknie co bardzo bym chciała ale mam tylko nadziej, że coś takiego uda mi się dostać w znacznie niższej cenie;-) No cos mojej córci też musze poszukać...aj już czuje ile latania bedzie:confused2: No i nawet fajnie bo ja uwielbiam zakupki robić jak mamy gdzieś jechać to już szczególnie hihi


Claudia no to tylko sie cieszyć i odpoczywać ile wlezie:-D:-D


Ribi oj to Ty też masz się teraz bosko:cool2: I oczywiście leniuchowanie wskazane:-D:-D


Przyszła mama ogromniaście Wam GRATULUJEMY, że się udało i już po tych okropnych nerwach!!! No to teraz niech już do końca będzie wzorowo :-D:tak::-D


Blondi co do bóli brzucha to mnie okropnie boli...nawet w nocy sie budze i spać nie umiem i tak dziś np. jak wstałam o 3:50 to już do rana nie zasnełam:no: A brzuch to jak kamień miałam...niewiem czy o taki Ci ból chodzi ale coś jak skurcze mam.


Molala ja myśle tak, że zrobiłaś co czułaś, a wiadomo często jest tak, że to co zaplanujemy no nie zawsze się udaje...Widać tak miało być...Czesto jestbywa, że warto dać drugą szanse (choc i to też zależy jakiemu człowiekowi), bo sama znam wiele par czy małżeństw które również mimo zdrady przetrwały bo było warto i walczyły o siebie...ale i do tego potrzeba by dwie osoby się kochały!!! Wiadomo nie jest łatwo ale ja myśle, że Ty już pewnien krok poczyniłaś...teraz pora na kolejne i to od Ciebie zależy w jakim kierunku one zostaną postawione. Bo są miłości, które mimo trudów wbaczają wiele i wiele zniosą, a są takie co już nic nigdy ,,na nogi,, ich nie postawi...ale wiadomo wsztystko wymaga dużo pracy i wysiłku... i zależy od postawy i zaangażowania dwóch osób!!! Ja Wam życze by się wszystko ułożyło!!!!!!!!!!



Moja córcia dziś na pobraniu krwi była bo ciągle jej zwiekszają dawke hormonów, a TSH coraz bardziej rośnie i co 3tyg. ma krew pobieraną...no tak mi jej szkoda...dziś tez miała i znów czemay na wyniki mam tylko nadziej, że będą juz dobrze i ta dawka co ma to już zostanie:tak:

No i dalej z kliniki nie dzwonili jak wyniki biopsji normalnie można zwariować, a to juz prawie miesiąc:no: Już tak sie nie moge doczekac tego telefonu, a boje sie przeokropni.e
 
a ja właśnie po wizycie u gin. Usg bede mieć za 2,3 tygodnie bo miałam niedawno w szpitalu i za szybko by było a ja już bym chciała wiedzieć czy to chłopak czy babka ;)
Od lekarza dostałam recepte na badania i za tydzien ide z wynikami;)

Mój misiek ze mną był i posłuchaliśmy tętna płodu pierwszy raz zresztą bo dopiero sie dorobili maszynki :D normalnie łezka się zakręciła w oku ;) dzidzia siedzi gdzieś na tylnej ścianie macicy bo było słychać z daleka dlatego nie czuję jeszcze kopniaków :)

Dostałam dziś ostatnią paczkę z all i ciuszki:) jak naładuję baterie zamieszczę w odpowiednich wątkach foteczki tego co mam;)
 
Cześć dziewczyny,
Przepraszam, że tak troszkę zboczę z głownego tematu. Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi tego za złe.
Jestem dokumentalistką TVN i zbieram materiał dzienikarski do nowego tematu.
Szukam kobiet, które z różnych względów postanowiły wziąć sprawy związku z mężczyzną w swoje ręce i "sprytnie" zajść z nim w ciążę. Być może znacie kogoś kto przechytrzył i usidlił w ten sposób niezdecydowanego faceta lub też jest w trakcie realizacji takiego planu? A może same (sami) macie takie doświadczenia?
Zainteresowanych niezobowiązującą rozmową proszę o podanie numeru telefonu na adres s.najuch@tvn.pl Oddzwonię! Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość
 
reklama
A boli Was np. czasem po siusianiu?... to jest takie uczucie ciągnięcia w dole brzucha


ariska jak to fajnie, że u Was wszystko dobrze:) No to ja już kciukaski trzymam by przy następnej wizycie już było wiadomo czy to chłopaczek czy dziewczynka:)
 
Do góry