reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie !
Ja wlasnie wrocilam od ginki .CHŁOPCZYK ma sie swietnie ,jest tak duzy jak na suwaczku , bardzo bardzo ruchliwy . Tak ,tak Prawdopodobnie bedzie chlopczyk :-) Wiec bedzie Mateuszek :D
klaudoos gratuluje dziewczynki . My nastawialismy sie na dziewczynke, a tu chyba chlopak . Bardzo sie cieszymy.

gratki!!!!!!!!!

Witam! Dawno mnie tutaj nie było.;( Ale mam dobre wiadomości. ;)
Założyli mi szew na podtrzymanie, i dzisiaj wypuścili do domku ;)
Rozwarcie jest na 4cm, ale najważniejsze, że szyjka się wydłużyła, mam lekkie skurcze, ale lekarz powiedział, że to nic poważnego ;);-)

superrrr!!!!!!!!!ooby tak dalej!!!!!!!!!

ja juz danwo pos spotakniu z Mezem
Wiec.....wszysko poszlo tak jak Niechcialam...:( ehhh miala byc twarda....niezlomna...a ja l glopia...rozkleilam sie przy nim powedzilam ze tesknie....On oczywiscie przepraszam i w ogole i stalo sie wyladowalam w jego(Naszym ) lozku.....sex.....jak sex....Bajeczny.....a jakos pozniej Kac MORALNY WIELKI!!!!!!!:(:( pozniej odwiozl mnie do Rodzicow...bo tak chailam Ja lgopia...ranyyyy

dobtrancoka;*
 
reklama
Molago bo my kobiety to własnie słabe jestesmy. Ale może tak podpowiadało ci serce???? Wszystko się ułoży, zobaczysz :)

Dziękuję dziewczyny, że jesteście :) Cieszę się, że Was mam :)

DOBRANOC
 
joasiab- teraz juz z gorki, odpoczywaj duzo;

molago- co z tego ze Ty chcialas byc twarda, jak serce chcialo inaczej? jasne daj szanse, obserwuj, ale stanowczo musisz pokazac na czym on stoi! z 1 strony dobrze ze nie zostalas, on odczuwa, ze nadal nie jest dobrze i musi powalczyc, niech walczy,!!! nie tylko o ciebie ale i szkraba!!!
 
Dzien dobry.Widze ze same super wiadomosci. Gratuluje Dziewczyny. Jak ja bym chciala znow dzidzie zobaczyc i by sie potwierdzilo ze chlopczyk. Wyobrazcie sobie ze wczoraj jak juz spac sie polozylismy to o polnocy dzidzius sie znow ruszal i udalo mi sie dac znac TZ i po chwili tez czul :-D. Strasznie sie cieszyl. Remont w toku ale wreszcie widac ze idzie naprzod. Odezwe sie jeszcze pozniej.
 
witam dziewuszki

Ja rano zastałam miłą niespodziankę
Na lodówce wisi kartka z wielkim czerwonym sercem i pisze kocham was

I Jak tu takiego nie kochać, mój mąż mnie zaskakuje :-D
Pozytywnie


MOlaGo nawet nie wiem co na to odpowiedzieć co napisałaś.

Widzę,że się mocno kochacie z mężem.
Może będziesz z czasem umiała mu wybaczyć.
Trzymam kciuki za Wasze małżeństwo - dziecko potrzebuje ojca....
Ale to Twoja decyzja i nie chcę się wtrącać
 
Kurcze Claudia4you zazdroszczę Ci takiego męża, bo mój mnie niczym nie zaskakuje, nawet musze mu mówić, że chciałabym dostac kwiatki, wogóle to taki niedomyslny typ.

Klaudos jeśli chodzi o rozmiar główki noworodkow to mój mały miał 37cm, ale nie wiem jak inne dzieci.

Ja w czwartek mam wizyte u gina, zobaczymy czy znowu wypisze tylko zwolnienie czy mnie wkoncu zbada, jak będzie chciał mnie zbyc to mu cos powiem:wściekła/y:
 
zielona nie daj się, jak czegoś nie wiesz to zawsze go pytaj, musi Ci odpowiedzieć.

No nie narzekam na męża to dobry człowiek, ale czasem mam ochotę go ............ tak mnie wkurza.

ale są też dobre chwile
 
mój synek jak się urodził miał główkę 36 cm (obwód)

Molala - hmmm..... dobry początek... ale musicie szczerze porozmawiać... na razie emocje wzięły górę, ale dobrze, że przynajmniej nie jesteście odwrotnie - obojętni wobec siebie...
pewnie do pojednania jeszcze długa droga, ale życzę żeby wszystko szło w dobrym kierunku, bo widać, że się kochacie.


zielona - mój też raczej z tych niedomyślnych ;-) kwiatki na urodziny i imieniny :-)
ale moi znajomi mają taki układ, że jak ona chce dostac kwiatki to mu mówi i on jej kupuje :-D


za to mój m w szczerych rozmowach jest dobry, jak chłopy zazwyczaj rozmawiac nie lubią to mój odwrotnie. to ja częściej o coś się obrażę, strzelę focha i nic nie powiem, to on ze mnie wszystko wyciąga i każe mi mówić co mi nie pasuje i dochodzimy do kompromisu. ja raczej z tych małomówinych, raczej chowam wszystko w sobie...
 
reklama
Hej :-)
Tyle się tu u Was dzieje ... a ja odliczam do 11 sierpnia:-) bo też chcę już poznać płeć:cool2: brzusio rosnie... wstawie fotkę dzisiaj mojego brzusia:-D
Gratuluję każdej z Was, która poznała już płeć :-) wspaniale;-)
Przyszłej mamie gratuluję że wszystko sie ułozyło i 3mam kciuki aby nadal sie wszystko układało:tak:

Ja wczoraj cały dzionek spędziłam u rodziców, nawet do basenu weszłam sie popluskać i ochłodzić:-) mój mąż teraz jest na bezpłatnym :wściekła/y:więc dorabia sobie w innej pracy i po 10h siedzi w pracy czyli do 16tej a w domu jest dopiero przed 18tą... ale cieszę się, że dorobi bo tak to nieciekawie by było:tak:
A jutro ide do fryzjera na balejaż bo w sobote wesele, oby ostatnie w tym roku bo finansowo wysiądę:tak: na całe szczęście jedno wesele nam wypadło, odwołali młodzi bo bym zeświriwała, żeby wesele za weselem.... ale to zawsze na wywrot jak pragnęłam kiedys wesel kaski więcej było wyszaleć potańczyć chciałam to nic, null, zero...a teraz jak kasy nie ma to non stop się napataczają;-)

Powiedźcie dziewczyny po nocy boli Was brzusio... bo ja odczuwam z rana zawsze :-(
Miłego dnia dziewczyny;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry