reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

przyszła mama - super że u Ciebie i dzidzi wszystko w porzadku i już wróciłaś do domu :-)
spokojnych kolejnych wspólnych tygodni życzę :-)

klaudos - gratuluję dziewczynki ;-) :-)

Rzeczka - fajnie, że Wy też już znacie płeć :-) Chłopaków się fajnie wychowuje! :-) gratulacje!!!
 
reklama
dzieki dziewczynki za gratulacje!

pytanie do mam obecnych- jaki obwód główki maja zazwyczaj noworodki? pytam, bo patrze na komplety zimowe, a nie wiem jaki jest obwód główki! z gory dzieki
 
Witajcie :)
Ja juz po wizycie. Wszystko OK. serduszko ślicznie biło :) Moja córcia machała do monitora :) Lekarz twierdzi nadal, że synek ale mówi, że jeszcze do potwierdzenia bo był ułożony miednicowo co kolwiek to znaczy :) Ale ja wyraźnie widziałam dwie kulki :) hi hi hi

Przyszła mama cieszę się, że u ciebie wszystko OK.

A wam dziewczynki gratuluję również swoich maluszkó :) córeczek i synków :)
Ja mam następną wizytę 25 sierpnia :)
 
Gratulacje kaludoos i rzeczka- fajnie, że już znacie płeć:)

Przyszła mama - Tobie również wytrwałości, cieszę się, że udało Ci się przetrwać te ciężkie chwile:) I że wszystko ułożyło się dobrze, oby tak dalej :)

Joasiab - no to Tobie chyba też już można pogratulować chłopczyka ;) Grunt, że po wizycie wszystko w porządku:)


Ja czekam na czwartek na wizytę i już się nie mogę doczekać:) Zobaczymy, może dzidzia się ujawni:)
 
Witajcie :)
Ja juz po wizycie. Wszystko OK. serduszko ślicznie biło :) Moja córcia machała do monitora :) Lekarz twierdzi nadal, że synek ale mówi, że jeszcze do potwierdzenia bo był ułożony miednicowo co kolwiek to znaczy :) Ale ja wyraźnie widziałam dwie kulki :) hi hi hi

Przyszła mama cieszę się, że u ciebie wszystko OK.

A wam dziewczynki gratuluję również swoich maluszkó :) córeczek i synków :)
Ja mam następną wizytę 25 sierpnia :)

No ta fajnie, że wszystko gra, cieszę się
 
reklama
claudia4you u dzidzi wszystko gra, u mnie jeszcze nie do końca, mam lekkie skurcze i jeszcze po założeniu szwu boli mnie krocze ;)
Dziękuje wam za miłe słowa :-)

 
Do góry