reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Witam! Dawno mnie tutaj nie było.;( Ale mam dobre wiadomości. ;)
Założyli mi szew na podtrzymanie, i dzisiaj wypuścili do domku ;)
Rozwarcie jest na 4cm, ale najważniejsze, że szyjka się wydłużyła, mam lekkie skurcze, ale lekarz powiedział, że to nic poważnego ;);-)
 
reklama
widze, że same dobre wieści dzisiaj na forum:) przyszła_mamaa wspaniale, cieszę się, że wszystko w porządku, oby tak dalej:) Rzeczka super gratuluje chłopczyka, klaudoos a tobie dziewczynki, też po cichutku liczę, że w brzuszku rośnie dziewczyneczka, mam nadzieje, że już w przyszłym tygodniu się okaże :-) idę zrobić obiadek, a właściwie to kolacje, na szczęście mam zamrożone klopsiki więc się nie namęcze, bo strasznie mnie zmęczyła ta dzisiejsza duchota, masakra! a byłam dzisiaj odwiedzić w szpitalu koleżankę, która w sobotę urodziła ślicznego chłopczyka, jak zobaczyłam te wszystkie maluszki to wzruszyłam się jak głupia hihihi
 
Jak macie fajnie, dziewczyny, że już wiecie, zazdroszczę i gratuluję :-)
U mnie ciągle nic nie widać, chociaż dzisiaj miałam kolejne usg. Ale może za dwa tygodnie się dowiem...

Przyszła mama - cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku :-) Będzie dobrze, ja też od tygodnia jestem pocerowana :-)
 
Przyszła mama - jeszcze nic się nie stało, ale szew mam założony właśnie po to, żeby ten stan trwał jak najdłużej :-)
Bo ja już mam trójkę dzieci (w Twoim wieku mniej więcej :-D) i już od pierwszej ciąży miałam takie same problemy jak Ty, tylko troszkę później. Drugie dziecko to wcześniaczek właśnie dlatego, że nikt wtedy o tym nie pomyślał, żeby mnie pocerować wcześniej. A trzeci przyszedł na świat 8 dni po terminie.
Dlatego mówię Ci jak stara doświadczona babcia, że będzie dobrze, skoro pocerowana jesteś, szew będzie trzymał :-)
Właśnie dzisiaj pytałam lekarza, czy to może spaść - bo jakoś nigdy wcześniej mnie to nie interesowało - a on mi na to, że u nas w mieście byłabym pierwszym przypadkiem, jakby spadło... a w małym mieście nie mieszkam ;-)
 
Mam nadzieje, że reszta ciąży obejdzie się bez żadnych komplikacji ;)
Chłopak i rodzice wspierają mnie jak tylko mogą.
Jutro idę na kontrol do lekarza, ponieważ chce sprawdzić czy wszystko w porządku ;)
Mój brzuszek rośnie w oczach, jest już ogromniasty jak na ten tydzień ;))
givannessa pochwal się swoim brzucholkiem :-)
 
reklama
Witam! Dawno mnie tutaj nie było.;( Ale mam dobre wiadomości. ;)
Założyli mi szew na podtrzymanie, i dzisiaj wypuścili do domku ;)
Rozwarcie jest na 4cm, ale najważniejsze, że szyjka się wydłużyła, mam lekkie skurcze, ale lekarz powiedział, że to nic poważnego ;);-)


Kochana martwiłyśmy się o Ciebie.
Spróbuj wkleić suwaczek do sygnatury ;-D

A jak dzidzia wszystko gra??
A Ty ?
Dobrze się czujesz?
 
Do góry