reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
czesc mamusie, mi minęły bóle głowy jak się cieszę bardzo
od dziś mój szkrab nie chodzi do przedszkola w przyszłym tygodniu wyjezdza do babci na dwa tygodnie,jeszcze nie rozstawałam się z nim na tak długo, chyba umrę z tesknoty za nim.

Ja bym chciała dziewczynke wizytyte mam za tydzien we wtorek, mam nadzieje ze bedzie widać co tam noszę w brzuszku.
joasiab gratuluje ze wszystko ok:)
buziaczki
 
domi jeszcze nie wiem czy wszystko ok, mam taka nadzieje i nie ukrywam, że strasznie się martwię :( Z tego wszystkiego wzięłam się za prasowanie aby nie mysleć. A gdzie tam do 19:20...
 
klaudos gratuluję dziewczynki :) to chyba pierwsza na naszym forum (taka w miarę potwierdzona).

joasiab spokojnie idź z dobrym nastawieniem do gina a nie się zamartwiasz za wczasu.będzie dobrze....

MOlaGo trzymam kciuki za spotkanie, to ważne żebyście sie dogadali...w końcu będziecie mieli dziecko

Ja dziś byłam na badaniach, jutro wyniki i o 15.10 wizyta u Gina. Już nie mogę się doczekać zobaczyć naszego szkraba. Tomuś będzie pierwszy raz widział nasze dziecko bo ostatnio nie mógł być ze mną na USG.

Idę sprzątać bo brudno w domku...od jutra L-4 :-)
 
Cześć Dziewczyny. :)

Wybiera się któraś z was, lub była na badaniu 4D?
Jak na razie to miałam tylko kilka razy robione zwykłe badanie usg i na ostatniej wizycie dowiedziałam się że będziemy mieć chłopczyka. Wszystkie badania mam prawidłowe, jednak mój narzeczony upiera się na badanie 4D. Chcę się dowiedzieć czy warto i w którym tygodniu ciąży najlepiej na takie badanie się wybrać?;-)
 
no przyzwyczajam sie juz do mysli ze bedzie dziewczynka, jeszcze ma potwierdzic w czwartek inny lekarz na nowszym sprzecie. szczerze mowiac przeczucia mam na chlopca, ale tak samo bede sie cieszyc z córeczki;) zatem jeszcze ponad 2 dni i razem z mezem zobaczyy nasze cudo!!!
 
Witajcie !
Ja wlasnie wrocilam od ginki .CHŁOPCZYK ma sie swietnie ,jest tak duzy jak na suwaczku , bardzo bardzo ruchliwy . Tak ,tak Prawdopodobnie bedzie chlopczyk :-) Wiec bedzie Mateuszek :D
klaudoos gratuluje dziewczynki . My nastawialismy sie na dziewczynke, a tu chyba chlopak . Bardzo sie cieszymy.
 
reklama
Witajcie !
Ja wlasnie wrocilam od ginki .CHŁOPCZYK ma sie swietnie ,jest tak duzy jak na suwaczku , bardzo bardzo ruchliwy . Tak ,tak Prawdopodobnie bedzie chlopczyk :-) Wiec bedzie Mateuszek :D
klaudoos gratuluje dziewczynki . My nastawialismy sie na dziewczynke, a tu chyba chlopak . Bardzo sie cieszymy.



Gratulacje :-D
 
Do góry