reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja mam wizytę jurto. Chciałam przesunąć na przyszły tydzień, ale nie umiem się doczekać. Może potwierdzi płeć w końcu - bo bardzo chciałabym wiedzieć. W dodatku złapałam jakiegoś świerzba, czy uczulenie. Drapię się jak głupia, swędzą mnie nogi, brzuch, ręce... nie mogę wytrzymać. Mam nadzieję że to nic groźnego. Jak człowiek jest w ciąży to się musi każdą pierdołą tak przejmować.
 
reklama
damaqelle zapytaj lekarza bo gdzies slyszalam o tym swedzeniu w czasie ciazy, wiec lepiej zapytaj bo to ma jakas nazwe ale za chimy nie moge jej sobie przypomniec.
 
witam poniedziałkowo!
swędzenie w ciąży może oznaczać cholestazę, zapytaj lekarza, najwyżej zleci Ci badania.
u mnie łączenie smaków to standard - ostatnio jadłam ogórki małosolne z czekoladowymi M&M-sami :-)
było super
co do zapachów to szczytem u mnie było jak mi na łące śmierdziały biedronki, moja mama mówi że nawet nie wiedziała że biedronki maja jakiś zapach :laugh2:
ja mam wizytę 16 sierpnia, a 17 sierpnia idę na usg, bo moja ginka ma słaby aparat w gabinecie i mówiła żebym poszła też osobno.
poza tym chyba zleci mi resztę badań, jakich jeszcze nie robiłam.
miłego dzionka :nerd:
 
Dzień dobry dziewczynki, ja dopiero wstałam, wyspałam się za wszystkie czasy, już nie pamiętam kiedy spałam do tej godziny:) trzymam kciuki za wasze wizyty, na pewno wszystko będzie elegancko:) ja mam wizyte 11 sierpnia, już nie mogę się doczekać;) czytając wasze ostatnie posty trochę się pocieszyłam, widzę że nie tylko ja chodze ostatnio strasznie nabuzowana;) lecę się ogarniać, zjeść coś, bo jestem głodna jak wilk i na spacerek z psem:)
 
Witam kobiktki:)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty:) Na pewno będzie wszytko ok:) Ja mam dopiero w czw, ale się zmartwiłam, bo nie m tego lekarza, do którego chciałam pójść, więc idę w ciemno do jakiejś babki. Mam nadzieję, że mi przedłuży L4, bo mamy takie plany, żeby jechać w pt nad morze. Ok, ja zmykam, bo umówiłam się dziś z koleżanką:)
 
a ja wrocilam z wizyty!
z dzidzia ok- wiek rozwojowy odpowiada 20tyg, ostatnio bylo ze glowka wieksza o 2 tyg ale teraz w normie- najwazniejsze!!!!
no i lekarz powiedzial ze nic sie nie fajda między nóżkami, wiec dziewuszka do potwierdzenia jeszcze w czwartek na 3d. ciesze sie jak choerka..

polowa ciuszków z komody pojdzie zatem out, bo to typowo chlopiece;)

a klucia- lekarz pow ze to albo powiekszajaca sie macica albo cos po jedzenia- bo zbadal szczegółowo.
no i cukrzycy nie mam!!!! ale tez powtórka badan!
 
a ja wrocilam z wizyty!
z dzidzia ok- wiek rozwojowy odpowiada 20tyg, ostatnio bylo ze glowka wieksza o 2 tyg ale teraz w normie- najwazniejsze!!!!
no i lekarz powiedzial ze nic sie nie fajda między nóżkami, wiec dziewuszka do potwierdzenia jeszcze w czwartek na 3d. ciesze sie jak choerka..

polowa ciuszków z komody pojdzie zatem out, bo to typowo chlopiece;)

a klucia- lekarz pow ze to albo powiekszajaca sie macica albo cos po jedzenia- bo zbadal szczegółowo.
no i cukrzycy nie mam!!!! ale tez powtórka badan!

GRATULACJE!!! Ja to bym chciała chłopczyka aby dzisiaj potwierdził :)
 
Jesli chodzi o swędzenie w czasie ciąży to mi jakies paskudztwo wyskoczyło 2 tygodnie przed porodem i zaden lekarz nawet juz po porodzie się tym nie zainteresował a swędzonca wysypka zeszła mi dopiero 3 tygodnie po porodzie.
 
A ja idę z Wiki do sklepu :) A potem zabieram się za prasowanie :)

Aha, dziewczyny jak chcecie jakieś ubranka dla maluszków i macie w pobliżu siebie sklep coccodrillo to polecam. Są tam teraz bardzo duże wyprzedaże od 50 do 70% a ciuszki śliczne. Ja w zasadzie tylko tam ubieram Wiki i jestem MEGA zadowolona z tych ubrań :)
 
reklama
Jesli chodzi o swędzenie w czasie ciąży to mi jakies paskudztwo wyskoczyło 2 tygodnie przed porodem i zaden lekarz nawet juz po porodzie się tym nie zainteresował a swędzonca wysypka zeszła mi dopiero 3 tygodnie po porodzie.


hej zielona zapisałam się do SR :tak: a ty się zapisujesz to będziemy razem chodziły :eek:
 
Do góry