reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
hej,
czy możecie powiedzieć ile mniej więcej trwało wasze badanie usg na przezierność karkową? byliśmy z mężem w środę i trwało może 3minuty :/

Ribi- jakie ceny są w Baby-Maxie? też zastanawiam się żeby się tam wybrać, słyszałam też, ze fajna jest hurtowania na Długosza.
 
Ja to sie wlasnie dzis poryczalam jak sprzatalam lazienke a mala mi co chwile na glowe wchodzila. Wyskoczylam na nia strasznie bo juz nie moglam a zaraz pozniej mialam ogromny zal do siebie. Moja Kamilka ma takie dni ze mozna szalu dostac, w ogole nie slucha. Podnosi mi cisnienie a za chwile przychodzi przytula i mowi 'kocham Cie mamusiu' i czlowiek nie umie sie juz zloscic. Sama sie boje jak dam rade z dwojka. Corci wszedzie pelno. I jak tu spokojnie karmic piersia? Uciekam spac.
 
A ja mogę powiedzieć, że miałam fajny dzień:) Nie powiem do południa trochę się nasprzątaliśmy, ale wieczorem poszliśmy się przejść na spacer i trafiliśmy do KFC:) Taka mnie naszła ochota na śmieciowe jedzenie :-) Jakoś wyjątkowo smakowały mi te kawałki kurczaka:) Ja też jeszcze nie czuję ruchów dziecka, mam nadzieję że to niebawem się zmieni:) Kurczę, ja to mam jakąś awersję ostatnio do nie swoich dzieci, jak słyszę wrzaski jakiegoś dziecka, to uciekam, gdzie pieprz rośnie. Nie wiem co mi się porobiło, oby się to zmieniło. Ale chyba to przez dziecko sąsiadki. Mają dziewczynkę chyba ma 1,5 roku, ale ciągle słyszymy, że ta mała się drze. I to nie jest płacz tylko jakiś wymuszony wrzask i tak kilka razy dziennie historia się powtarza. Ta mała jest chyba jakoś wyjątkowo złośliwa.
 
A ja wysłałam Wiki do spania o 20 :) Zasnęla sobie i śpi:) I też miałam wyrzuty sumienia, że na nią nakrzyczałam :( Obiecałam sobie, że jutro nie będę się złościć i będzie fajowy dzień. Oby wyszło. Bo pewnie ona tez nie może odnaleźć się w tej całej sytuacji i tak poprostu reaguje aby zwrócić na siebie uwagę. Dzisiaj kilka razy mnie przepraszała i próbowała rozweselić a ja ją zbywałam. Okropna jestem :( Ale to może faktycznie te hormony... Jutro jej to wynagrodzę - obiecuję sobie!!!!!

A my na kolacyjke jedliśmy hamburgery domowej roboty :) Pychotka :)

ferulka moje badanie na przeziorność karkową trwało jakieś 20 minut samo USG a z rozmową może 35. Ogólnie tyle powinno to trwać.

mnie znowu boli nerka. W poniedziałek kontrolne badanie moczu i mam wizyte o 19:20. Już doczekac się nie mogę.
 
Witam Was, ja tylko na chwilkę, muszę sprzątać i szykować mieszkanie w razie gdyby rodzinka przyjechała

Zajrzę jeszcze, ale nie wiem kiedy

Moje badanie na przezierność nie trwało długo ale może z 10 minut....

Miłego dnia
 
dobry :) powiem wam,ze w koncu sie wyspalam :). miska teraz wcina pozostalosci z wczorajszej salatki ( makaron z zupki chinskiej z kurczakiem ) normalnie az milo patrzec jak je. zjada wiecej niz ja bo ja malutkie porcyjki jem a ona uwielbia makaron i kurczaka.

ja jak bylam na usg i malam mierzona przeziernosc karkowa u swojego lekarza to troche mu to zajelo bo maluszek sie troche ruszal, w szpitalu trwalo to troche dluzej.
 
Dzień dobry :-)

Ja na badaniu przezierności siedziałam ponad godzinę, aż było mi głupio, jak wyszliśmy i zobaczyłam, jaka za mną kolejka... Ale może to dlatego, że ja miałam te wszystkie dodatkowe badania prenatalne ze względu na wiek, nie wiem... i trochę w 3D było, i dzidziek nie chciał się obrócić do pomiarów główki, więc było i dopochwowo... ale samą przezierność lekarz zmierzył na samym początku i trwało to dosłownie chwilkę :-)
 
Cześc Dziewczyny,
Ja dziś miałam ciężki poranek. Wstałam zaczęłam przygotowywać śniadanko i tu nagle...znowu wróciły wymioty :-( poleciałam do lazienki ale nie miałam czym wymiotować więc tylko namęczyłam się...chyba widok surowego kurczaka tak na mnie podziałał...
Wczoraj siedziałam do 3 przed tv a o 9 wstałam :-) teraz gotuje rosołek a mąż robi kurczaka.
Ferulka ceny w Baby-Max to do 2 tys. zł ale najwięcej wózków jest w cenie ok 1200-1400 zł, ale jakiegoś szału nie bylo. Gdzie chodzisz do lekarza? U mnie badanie trwalo ok 10 minut
 
reklama
Jednak przyjadą za chwilę więc tylko tak zajrzałam, odezwę się pod wieczór chyba dopiero, buziaki dla mamuś wszystkich
 
Do góry