reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Caudia- ciebie kłuło w brzuchu jakis czas temu? kłuło cie długo i w tym samym miejscu? kurcze mnie dzisiaj co jakis czas kłuje- jakby ktos igłą od srodku wkłuwał w to samo miejsce. kiedy przestało? jutro mam gina i jak nie zapomne to zapytam..
Mnie w nocy bolała brzuch kilka dni temu , był to mocny ból, ale nie kłucie. Trwało to z minutkę.

Kłucia też mam ale są krótkie mi gin mówi, ze jeżeli krótko trwają to nie ma się co martwić bo się macica rozciąga - gorzej jak są częste i trwają dłużej
 
reklama
o kurcze... to moze albo macica.. wkoncu w czwartk polowa ciazy bedzie i bejbik rosnie teraz najintensywniej, albo nie wiem co.. no spy nie bede brac bo to nie skurcze, musze gina zapytac..
 
o kurcze... to moze albo macica.. wkoncu w czwartk polowa ciazy bedzie i bejbik rosnie teraz najintensywniej, albo nie wiem co.. no spy nie bede brac bo to nie skurcze, musze gina zapytac..


Tak najlepiej zapytaj.

Mój na każdej wizycie się pyta czy miałam jakieś bóle lub kłucia, więc nawet nie muszę o tym pamiętać
 
Ribi jesli chodzi o ruchy dziecka i te 20 tygodni do porodu od nich to u mnie sie nie sprawdziło, bo tak to bym urodzila już 10 kwietnia 2009 a mały urodził się w czerwcu. Teraz sobie wyliczyłam i raczej tez sie z tym nie zgodze bo na koniec listopada by termin wypadł.
 
Ale sobie pojadłam dziewczyny...
Zjadłam pod rząd 3 miseczki rosołu z makaronem, aż szok łapie ile ja potrafię zupy zjeść,
zlosc25_%28www.e-gify.pl%29.gif
 chociaż mój rekord to 6 talerzy jarzynowej
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif

Ajć głodomor ze mnie
 
Ale sobie pojadłam dziewczyny...
Zjadłam pod rząd 3 miseczki rosołu z makaronem, aż szok łapie ile ja potrafię zupy zjeść,
zlosc25_%28www.e-gify.pl%29.gif
 chociaż mój rekord to 6 talerzy jarzynowej
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif

Ajć głodomor ze mnie

no pieknie ladny masz apetyt moja cora czasem jak ja najdzie to tez potrafi szamac niezle jej rekord to 3 talerze pomidorowej z makaronem. ja to ostatnio malutko jem mniej niz ona az w szoku czasem jestem, ze jem jak wrobelek bo nie moge wiecej a za chwile glodna jestem.

kurde dziewczyny macie pomysl co mozna zrobi z z rosolu i makaronu bo pomidorowa byla w zeszly pon.
 
Cześć Dziewczyny,
Powiem Waam że dziś mi śmierdzi, wszystko śmierdzi. Czuję się jak na początku ciąży a jeszcze te cholerne mdłości. Mam nadzieję,że wszystko jest ok. We wtorek idę do ginekologa więc sie przekonam. Co do bóli to ja jak tylko zrobię jakiś nagły ruch albo jak się zaśmieję to mam taki ostry ból w podbrzuszu (zazwyczaj lewa strona). Myślę, że tam jest wszystko tak napięte że ja poprostu tak to odczuwam.
 
Cześć Dziewczyny,
Powiem Waam że dziś mi śmierdzi, wszystko śmierdzi. Czuję się jak na początku ciąży a jeszcze te cholerne mdłości. Mam nadzieję,że wszystko jest ok. We wtorek idę do ginekologa więc sie przekonam. Co do bóli to ja jak tylko zrobię jakiś nagły ruch albo jak się zaśmieję to mam taki ostry ból w podbrzuszu (zazwyczaj lewa strona). Myślę, że tam jest wszystko tak napięte że ja poprostu tak to odczuwam.
Ja zawsze mam lekkie bóle brzucha po sprzątaniu albo jak się chwilę dłuższą ruszam
 
reklama
a my niedawno wrócilismy :) Było SUPER :) Bardzo miły dzień dzisiaj :)

Ja też jutro mam wizytę u gina i wreszcie zobaczę moje maleństwo, szkoda, że dopiero o 19:20
 
Do góry