reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A rocznicę mamy w walentynki -)

ej ,ja też
ale fajnie!
U nas było to tak: poznaliśmy się w 2004 roku w Walentynki, rok później byłam już w ciązy i w rocznicę mi się oświadczył, a rok temu, dokładnie 5 lat od poznania się wzięliśmy ślub, śnieg chyba nie padał ale był, no i w tym roku w naszą pierwszą rocznicę byliśmy sami na kolacji w lokalu,nie było problemu z rezerwacją, zjedliśmy przystawki,danie główne i deser a do tego od restauratorki dostaliśmy butelkę wina i sztucznego gerbera, było nawet śmiesznie...później tego kwiatuszka wsadziłam w bukiet bazi na Wielkanoc i wyglądał orginalnie,hehe
co do usg to pierwsze miałam w 14 tygodniu,jak zjechałam do Polski, a drugiego nie wiem czy uda mi się zrobić, bo w 20 tygodniu będę w Szwecji i później jadę już z powrotem do Anglii a tam ceny są masakra,na skierowanie od położnej nie mam co liczyć bo będę więcej niż 20 tygodni a oni mają swoją biurokrację i teraz mam dylemat,bo moe pójśc tutaj za wcześnie i nie wiem czy to coś da i czy będzie już widać płeć,chciałam zrobić 4d,i zabrać płytkę do Anglii dla męża ale czuję że jego i tak to mało obchodzi,żaluję mi na to badanie!!
W każdym razie z pierwszego mam jakiś pomiar Dx = 80,1mm i opis
w jamie macicy poj, płód,
wielkość 14 tyg
R(+)tp (+) NT- 2m NB(+)
Serce i żołądek po lewej stronie
cewa nerwowa szczelna
Cztery kończyny o prawidłowym napięciu
łożysko na przedniej ścianie nisko,nie pokrywa ujścia wewnętrznego szyjki macicy
Ja się nigdy w to nie zagłębiałam ale widzę że wy dziewczyny analizujecie wszystko po kawałku więc może mi rozszyfrujecie o co kaman?!:baffled:

Malutka, nie ma sensu teraz płakąc i myśleć za dużo, bo stres i łzy jeszcze nikomu nie pomogły,staraj się wyciszyć,może modlitwa,medytacja i staraj się nie rozpowiadać w rodzinie bo dopiero zaczną lamentować zamiast udzielić wsparcia. Poczekaj w iarę możliwości w spokoju na rozwój wydarzeń, to jeszcze nic konkretnego i nie musi nic oznaczać,pamiętaj o tym,i jestem z wami myślami.
 
reklama
Witam wieczorowo :)

Dziewczyny powiedzcie mi, czy wy już oglądacie wózki ??? My dzisiaj bylismy z m na zakupach i tak sobie oglądaliśmy i w zasadzie chyba zastanawiamy się nad dwoma :)

VECTOR 4 AIR+FOTELIK+PLECAK+SPIWOREK FOLIA PROMOCJ (1151208285) - Aukcje internetowe Allegro

Coneco V4 Chameleon + Fotelik Gratisy Pro Nowy ROK (1155989249) - Aukcje internetowe Allegro

Mi bardziej się podoba ten pierwszy, ale zobaczymy :)



Ja bym wzięła pod uwagę wielkość kół - przy zimie takiej jak tegoroczna i zaspach to ma znaczenie. I obawiam się, że chociaż te dwa wyglądają naprawdę świetnie, to małe przednie obracane kółeczka nie dadzą sobie rady z zaspami. kwestia do przemyślenia, bo tak to fajne
 
czesc dziewczyny:-) nareszcie wstalam bez bolu glowy,zaraz wypije kawe azeby przypadkiem znowu mnie to nie spotkalo:baffled:.

co do wozeczkow jeszcze sie glebiej nie zastanawialam,ale sama mam dylemat bo ciagle nie wiem czy kupic zestaw czy najpierw sama gondolke(miekka,nie chcialabym tej sztywnej budy)a pozniej normalna w ludziej wadze na moja sile miesni spacerowke.strasznie podobaja mi sie wozki Quinny ale kosz strasznie maly.Quinny Speedi Blue Stone Set 1 von Quinny slyszalam tez o x-landerach ze dziewczyny chwala ale moja wiedza naprawde jest znikoma jak narazie.a zy tych wozeczkow powyzej podoba mi sie bardziej ten pierwszy, ale kola rzeczywiscie sa male chaba my styczniowki musimy pomyslec o wiekszych.:tak:

12 sierpnia nasza 5 rocznica,a ja rowniez stoje przed dylematem jakby to pieknie zorganizowac,ale pewnie jak co roku kolacja w jakies jadlodajni,moze jakies kino wymiana upominkow i spac hehehe
milego dnia dziewczyny :-)
 
Dzień Dobry :) Ale się wyspaliśmy :)

Dziewczyny ale czy to forum nie jest od tego aby poruszać każdy temat???

Ja się martwię, bo już czułam ruchy maleństwa, a wczoraj nic :( Jestem jakaś niespokojna :( Wizyta dopiero za tydzień...
 
reklama
Witam Was, mi nie przeszkadza o czym tutaj piszemy, to może po prostu za dużo tematów odrębnych jest założonych , nie wiem.

nasza poprzednia grupa się rozsypała przez to, że ktoś pisał na "starankach" o obiedzie, nie chcę, żeby tu tez tak było.

Mi również jest wygodniej pisać o wszystkim tutaj. Niż szukać osobnych tematów, żeby móc się czymś pochwalić lub o coś zapytać.

Nie chcę, żeby ktoś miał do mnie pretensje, w sumie to chyba moderator decyduje o tym co można a co nie:tak:

Chcę, żebyście wiedziały, że mi to nie przeszkadza. A żal by mi było, jakby się ta grupka rozsypała, to tyle
 
Do góry