reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Fotke kostek bulionowych zrobie jutro i wstawie. Kupilam je w sklepie z ekologiczna zywnoscia. W paczce jest 6 kostek, pewnie do zupy bede wrzucala tylko cwiartke kostki (powinno starczyc).
Batoniku wiem co to oznacza bolesne zabkowanie, bo u nas byla tragedia, chodzilismy z mezem na rzesach, bo w dzien jakos dawalo rade, a w nocy to istny szal. Dawalam camilie i viburcol (raczej regularnie bo homeopatie daje sie regularnie by dzialala). Czytalam dzis w gazecie dziecku ze mozna podawac codziennie na noc (jak w nocy kiepsko) raz dziennie (ale tylko raz dziennie przez dlugi okres nie psuje zdrowia) to moze troche pomoze. Narazie sie ciesze puki co i mam nadzieje ze tak dalej bedzie :) A co tam z Blanka bylo ze nie miala apetytu, a Ciebie dlaczego mulilo??
Klaudia komputer naprawiony??
Milego wieczorka
papapap, do juterka
 
reklama
Hej!
My trening czystości też odkładamy na lato, a co z tego wyjdzie, to się okaże...:-)

Co do ząbkowania, to u nas też 4 (wszystkie cztery!)wyszły praktycznie bezobjawowo, zaglądam pewnego dnia do buziaka a tam wszystkie czwórki wyrżnięte i to nie wiadomo kiedy, byłam taka zdziwiona że szok, tym bardziej że u nas wszystkie górne wychodziły w ogromnych męczarniach, a słyszałam że trzonowce wychodzą jeszcze ciężej.

U nas dziś pogoda ładna, czekamy tylko na moją siostrzenice, bo ma przyjechać i ruszamy na spacer...
Miłego dzionka
 
No Helloł BB-ciotki


... Nikola ... mnie muliło, tzn. spać mi się chciało okropnie:-D broń Boże z innego powodu :no: a Blance od tygodnia wychodzą dolne 4 i nic nie chce za bardzo jeść, dodatkowo od soboty w nocy wymiotowała wszystkim czym zjadła, teraz od poniedziałku jest nieznaczna poprawa ;-)


... co do przepisu to żadna filozofia, gotuję wywar warzywny na udku lub piersi z kurczaka, razem z warzywkami startymi na tarce na grubych oczkach, na masełku podsmażam rozmrożony szpinak horteksu ale nie liście tylko miazgę, dodaję ząbek czosnku i opruszam mąką, potem wrzucam do wywarku i gotowe :-p ja dodatkowo zawsze Blani podaję do szpinakowej jajo ugotowane na twardo w kosteczkę, Kluska się zajada ;-)
 
Tak te kostki sa bez glutaminianu - inaczej bym nie kupowala! A sadzicie ze kobieta karmiaca moze jesc zupki na takiej kostce??? Bo moja siostra wlasnie urodzila Synka (poltorej godziny tylko!!!!-szczesciara).
Gabi (tfu tfu tfu tfu) ladnie nam spi, wstaje o 7.30-8.00 :) kladzie sie spac o 21. NIE NARZEKAM narazie :D
A pogoda :( az sie nie chce wychodzic, wietrznie, pada, do d....
Milego dzionka
 
reklama
A wiesz ze te nie wiem. Musisz sprawdzic na opakowaniu co jest napisane w skladzie. Bo w tych kostkach ktore mam wyraznie sa zaznaczone skladniki (ze jest sol morska, pietruszka, drozdze itd itp, bez zadnych innych chemicznych skladnikow) - musisz dobrze spojrzec :) Ja dzis bede w realu to sie przyjze tym bulionetkom :)
 
Do góry