reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dziękuję Wam dziewczynki za słowa otuchy .... :* Juz jest troszke lepiej z moim humorem, ale same wiecie jak to w ciazy, nie trudno popasc w dołka i się popłakać....
Buziaczki;*


 
reklama
my tylko szyby produkujemy - bez ram
ale ostatnio jak ten facet montował nam rolety to mówił, że właśnie te białe plastikowe ramy można myć zmywaczem do paznokci, ale nie sprawdzałam tej metody - najlepiej sprawdzić na jakimś niewidocznym miejscu
 
jeszcze godzina i do domu, muszę trochę sklep ogarnąć i nareszcie po pracy
buziaki dla was trzymajcie się jutro sie odezwę bo pewnie w domu jak zwykle nie będę mieć czasu
 
w sumie zmywacz odtłuszcza więc może i faktycznie podziała, ja pamietam jak nam montowali rolety to spirytusem salicylowym facet przetarl zeby przykleic te listwy, ale te plyny do szyb zawieraja tez troche alkoholu ale nie moge domyc. w takim razie mąż bedzie próbował zmywaczem, ale sie wkurzy.. zawsze go wkurza jak zmywam paznokcie :-D
 
Idę się szykować powoli do lekarza, trzymajcie kciuki za mnie :-)
odezwę się po wizycie, tylko nie wiem o której, bo jeszcze po lekarzu gdzieś z kuzynką jadę :-)
 
claudia - trzymamy :-)

sic - może trochę za dużo na siebie bierzesz?
czasami jesteśmy usprawiedliwione jak troszkę poleniu****emy :-)
 
reklama
Do góry