reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

claudia nie myj okien!!!!!! niech to zrobi mąż.. jetem przesadna co do tego, po myciu okien i wieszaniu firan 2 znajome poronily!!
 
reklama
Witajcie kobietki!
Jakos dzis nie mam wogole energii , nic mi sie nie chce tylko spac.
Claudia podziwiam cie ,mnie dzis nikt by nie zmusil do umycia chocby kawalka okna .
Goraco.
Pozdrawiam , byle do niedzieli ...podobno ma sie ochlodzic
 
No niestety mąż nie umyje bo do 23 pracuje codziennie, a w sobotę mają wpaść znajomi i trzeba ogarnąć. Ale nie wiem czy tego nie będę pod wieczór robić, jak będzie chłodniej, teraz gotuję obiadek - fasolkę po bretońsku :-)
 
Czesc dziewczyny.:-Dale u nas byla ulewa wspaniale lalo w nocy ,teraz pochmurnie i tak bedzie przez kilka dni.moze marudzie ale ja naprawde mam dosc tych upalow bolu glowy,lydek,mdlosci i siedzenia w domu.wspolczuje wszystkim mama ktore dzis beda sie tak meczyc w te upaly.claudia w panike nie wpadaj jak masz chec myc okna to myj przeciez wiadomo ze po drabinie nie bedziez skakac.po malu ale dokladnie ;-)dziewczyny wszystko mozna z glowa.kiedys kobiety w ciazy beczki dzwigaly w pracy(moja babcia).teraz za bardzo panikujemy.o zadnych poronieniach nie mysle,nie martwie sie,o porodzie narazie woglole nie chce myslec pojde urodze miliony kobiet przed i po mnie rodzily chodzily w ciazy.jedno co moge ci claudia odradzic to mycie przy tej pogodzie bo mozesz zaslabnac hehe ale zrobisz jak chcesz.glowy do gory dziewczyny wiecej optymizmu.

milego dzionka zycze wszystkim kochanym stycznioweczkom :-) mla mla
 
Czesc dziewczyny.:-Dale u nas byla ulewa wspaniale lalo w nocy ,teraz pochmurnie i tak bedzie przez kilka dni.moze marudzie ale ja naprawde mam dosc tych upalow bolu glowy,lydek,mdlosci i siedzenia w domu.wspolczuje wszystkim mama ktore dzis beda sie tak meczyc w te upaly.claudia w panike nie wpadaj jak masz chec myc okna to myj przeciez wiadomo ze po drabinie nie bedziez skakac.po malu ale dokladnie ;-)dziewczyny wszystko mozna z glowa.kiedys kobiety w ciazy beczki dzwigaly w pracy(moja babcia).teraz za bardzo panikujemy.o zadnych poronieniach nie mysle,nie martwie sie,o porodzie narazie woglole nie chce myslec pojde urodze miliony kobiet przed i po mnie rodzily chodzily w ciazy.jedno co moge ci claudia odradzic to mycie przy tej pogodzie bo mozesz zaslabnac hehe ale zrobisz jak chcesz.glowy do gory dziewczyny wiecej optymizmu.

milego dzionka zycze wszystkim kochanym stycznioweczkom :-) mla mla


No jak nie mam wyjścia. A z resztą ja okna myję nieraz pół dnia :-D
Po każdym jednym robię przerwę. Ale już ustaliłam ,że firanki zmienia mąż, bo ja nawet z parapetu nie dostaję - a drabinki nie mamy :-(
A z reszta ja mam tylko 164 cm wzrostu, a mąż 192 :-) więc jemu to aż takiego problemu nie sprawia
 
Lola - ja też tylko napisałam, żeby nie przesadzała :-)

Nie należy ani panikować, ani chojrakować, wszystko po prostu z głową :-)
 
no jak nie ma wyjscia heheh jak moj maz jest w domu to tez mu daje ciezsze roboty nawet kosz z praniem karze mu wyniesc gorsze dla nas chyba jest dzwiganie tak mi sie wydaje.ja poprostu staram sie nie wpadac w panike ciaza to nie choroba.staram sie wykonywac wszystkie czynnosci tylko np rozlozyc je w czasie wiele rzeczy robilam w te upaly po zmroku jak bylo chlodniej ja tu zdycham w upaly ale czytam na forum ile dziewczyn jeszcze do pracy chodzi a mi sie wydaje ze bym nie dala rady a pewnie jakbym musiala to bym dala.my kobiety jak to moj maz mowi jestescie do tego stworzone:-D bo faceci tak naprawde to cieniasy heheh
 
Dokładnie, ja też jeszcze chodzę do pracy, ale chcę L4 żeby mieć więcej czasu dla siebie i na porządki w domu.
 
reklama
Do góry