reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Nie znam tu zadnego polskiego lekarza:( Do prywatnego lekarza to mozna w Londyne a kolo mnie to nic nie ma. Nawet na prywatne badanie krwi jezdzilam do Londynu (ponad 200km:( Poza tym paskudnie drogo. Taniej jest kupic bilet na samolot i pojsc prywatnie w Polsce:)
Co do TSH- niby normy sa takie jak podalas ale tak naprawde u mlodych kobiet a juz w szczegolnosci u kobiet w ciazy powinno byc 1-2. Anty TPO im nizsze tym lepiej (w ciazy z regoly i tak spada) i jest to badanie w kierunku Hashimoto.
Za 2tygodnie lece do Polski. Na mysl o bialym serze, swierzych warzywach i owocach slinka mi cieknie. Tu wszystko supermarketowe:(
 
Cześc Dziewczynki! Tak piszecie o tych łydkach i powiem Wam , że właśnie mnie dziś bolały...stopy również. Pierwszy raz mialam coś takiego ale pomyślalam, że pewnie to od upału i zmęczenia...
POSTANOWIŁAM NIE MARUDZIĆ!!! bo nakręcam się i faktycznie źle się czuję:-(
właśnie wróciłam z basenu, wcześniej byłam u kosmetyczki na pedicurze, jutro mam manicure , bo w sobotę na wesele :)
uciekam spać bo dzis miałam bardzo męczący i intensywny dzień.
 
Ja też nie znam żadnego Polskiego lekarza.jak na razie to ja zastrzeżeń do mojej położnej nie mam bo byłam u niej tylko 2 razy i raz byłam na USG w szpitalu i dzis jak byłam w pracy to inna położna dzwoniła i mówiła że mam przyjśc na dodatkowe badania.
olandia a Ty tez na każdą wizyte musisz przynisić mocz do położnej? bo ja nie wiedzialam ze trzeba za kazdym razem miec siuski pytalam sie poco to jest to ona mi odpowiedziala ze tak oni sprawdzaja czy z ciaza wszystko ok taki pasek wklada i po chwili sprawdza kolor :D
to ja sie mam dobrze z owocami bo mam jarzynowy 2minuty od domu i tam sa codziennie swieze owoce i 100 razy lepsze niz te z marketu:)
 
Dzień dobry! ;))
A ja jak się obudziłam o 6 na siusiu tak już spać nie mogę ;( Bo myślę o USG i pewnie dlatego... Na śniadanko jajecznice sobie zrobilam <mniam> a teraz siedzę, bo się aż ociężała zrobiłam^^ oj jak mi się spać chce ;o w kolejce pewnie z godzine będę siedziała to moze sie drzymne ^^
Uciekam się ogarniać!
Miłego dzionka ! Szkoda, że tak gorąco się znów zapowiada ;((
 
Dzień Dobry wszystkim !
Ja też coś nie mogę spać, denerwuję się ale nie wiem czym. Trochę brzuch mnie pobolewa (od wczoraj) ale w okolicy pępka więc to chyba żołądek. Chcę iść jak najszybciej na USG żeby wiedzieć że wszystko jest ok,bo się bardzo boję, takie jakieś głupie przeczucia. Wiecie odkąd Ptynia napisała, że nie będzie już mamą ja zaczęłam się obawiać czy wszystko będzie ok.
Uciekam do roboty. Chłodnego dnia życzę
 
Ribi
jak cię pobolewa w okolicy pępka to raczej nic groźnego,miałam tak w poprzednich ciążach bardzo często:tak: i wierz mi że raczej wszystko w porządku tylko dzidzia pewnie coś uciska,więc nie zamartwiaj się na zapas,stres nie służy dziecku...
 
Witam Was z rana, mam dzisiaj wolny dzień, ale krótko spałam z powodu tego, że na 10:00 idę na terapię. Dzisiaj też mam gina po 16:00 to mnie jeszcze zbada dodatkowo- szkoda, że znowu się zapowiada taki upalny dzień

co do płci, to ja już na pierwszym wydruku z usg (4tydzień) miałam sex: famale i byłam bardzo podekscytowana, ale mąż mi wytłumaczył, że to moja płeć, bo aparatem mogą być też badani mężczyźni :p

No właśnie się wczoraj zastanawiałam nad tym, czy ten aparat służy też do innych zadań a nie tylko ciąży.
To rozwiałyście moje wątpliwości - dzięki, teraz tylko trzymać kciuki za synusia :-)

A właśnie...
Mnie w poprzedniej ciąży na ból łydek i ogólnie zmęczone nóg pomagało położenie ich an ścianę pod kątem około 45stopni albo przynajmniej podłożenie sobie poduszek pod nie by były uniesione ku górze i leżenie w takiej pozycji około 20 minut, wtedy krew swobodnie spływa i przestają być ciężkie, no przynajmniej powinny :)


No słuchaj, ja podczas każdej miesiączki miałam bóle łydek, okropne, jakby mi ktoś na nie ciężary założył, zasypiałam wtedy z kilkoma poduszkami pod nogami. Jeżeli udało mi się tak zasnąć , to rano budziłam się bez bólu, ale smarowałam też maścią lioven, jeżeli ból mnie dopadał w dzień, i również odpoczywałam z poduszkami - pomaga to!!
 
reklama
Do góry